Sevdiğinizin, sevdiği olursa :S

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Diren

Re: Sevdiğinizin, sevdiği olursa :S

Mesaj gönderen Diren »

mahsunkul yazdı:
Diren yazdı:seviyosan git konuş kanka
arkdaşımın aşkı diyor, dikkatini çekerimm

http://video-klipleri.org/teoman/arkada ... 175a4.html
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ab ... 9F%20bence
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

mahsunkul yazdı:

arkadaşımın aşkı değil, o daha kötü bi durum olurdu tabi.

arkadaşlar konuştum sayılır zaten, kız nevar ne yok öğrendi. Sonrada dedi, olmaz...

Fakat muhabbetimden hoşlandığı içinde silmiyo beni, öyle bi muhabbetki 4 günde 6 bin mesaj....

Artık net olarak anladımki, ben uzun süre SF li kaldığımdan ve kız arkadaşım olmadığından, en ufak tepki gösteren kıza ilgi duydum. Bu ne kadar acınası bi durumdur. 2 gündür kendime kızmaktan başka yaptıgım tek şey kızı unutmaya calısmak, herşeye rağmen muhabbetin devamlılığıda bu olayı cok zorlaştırıyor...
Resim
Kızılderili Atasözü
"Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz."
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

ReLaKs yazdı:
mahsunkul yazdı:

arkadaşlar konuştum sayılır zaten, kız nevar ne yok öğrendi. Sonrada dedi, olmaz...

Fakat muhabbetimden hoşlandığı içinde silmiyo beni, öyle bi muhabbetki 4 günde 6 bin mesaj....

Artık net olarak anladımki, ben uzun süre SF li kaldığımdan ve kız arkadaşım olmadığından, en ufak tepki gösteren kıza ilgi duydum. Bu ne kadar acınası bi durumdur. 2 gündür kendime kızmaktan başka yaptıgım tek şey kızı unutmaya calısmak, herşeye rağmen muhabbetin devamlılığıda bu olayı cok zorlaştırıyor...
o benimde başıma geldi :) boşver :D
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

ReLaKs yazdı:
mahsunkul yazdı:

o benimde başıma geldi :) boşver :D
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

Sevdiğimin sevdiği olursa.Arkadaş markadaş olamam onunla.Bana onu hatırlatan her şeye söverim.Dünyadan izlerimin silinmesini istiyorum ya da senin beynimdeki izlerinin silinmesini...
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

8 temmuz; bi kiza vuruldum saniirm
10 temmuz;bendeki duygularda yok oldu
Aşkin iki gün mü sürdü :D:D Çok komiksin arkadaşim yaff erkek milleti işte:D:D
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

katre yazdı:8 temmuz; bi kiza vuruldum saniirm
10 temmuz;bendeki duygularda yok oldu
Aşkin iki gün mü sürdü :D:D Çok komiksin arkadaşim yaff erkek milleti işte:D:D
Arkadaşta bahsetmiş zaten " en ufak tepki gösteren kıza ilgi duydum. Bu ne kadar acınası bi durumdur. " Bunu itiraf etmiş. Cesaretin dolayı tebrik ederim. Ben kendime bile itiraf edemedim bu gerçeği.
useless

Mesaj gönderen useless »

katre yazdı:Aşkin iki gün mü sürdü :D:D Çok komiksin arkadaşim yaff erkek milleti işte:D:D
kıyafet değiştirir gibi sevgili değiştiren kız milletinden pek farkımız yok işte..
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

hepsi boş herşey boşşşşşşş
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

Vay beee olm bunu ne zaman yazmışım taaaa. Hayatımdaki sonraki süregelen değişimleri yazmak istiyorum.

Konuyla ilgili değişimleri konu açılma tarihini sıfır olarak alırsak zaman belirterek yazmak istiyorum.
1 ay sonra, kızla konuşma bitti tabi bende üzüldüm bayağı
6 ay sonra kızı tekrar buldum ekledi konuştuk falan yokladım erkek arkadaşı hala var. Sonra bu kız birazda tipsiz geldi eski güzelliğini yitirmiş gibi, dedim eskiden dsha güzel din falan. Kız bi anda öyle bi değiştiki. Saygısızlık babında. Direk buz gibi oldum. Hani sevgi denen birşey bırakmadı. Onu engeledim. Ama sırf o balıkesir güzel dediği için üniversite olarak balkesir kazandım. Sonradan öğrencektim güzel olmadığını.
7 aay sonra. İnternetten polyanna gibü bir kızla tanıştım.
7 ay 1 hafta sonra o kızın evine gittim. Beni çok sevdiği için evde yalnız kaldık sıkıntı yapmadı. Ama güvenim sarsıldı.
7 ay 2 hafta sonra o kızdanda ayrıldım sebep güvenemedim.
9 ay sonra eski bir sevdiğim kızı buldum arkadaşlık kurdum onunla. 7 ay sonraki paso arıyodu onun için ağladım
1 yıl 7 ay spnra bu kıza önceden onu sevdiğimi söyledim, kız şok geçirdi, inanamıyorum falan filan. Sonra sildim engelledim. Reddetmedi. Çünkü önceden seviyodum henüz değil. O yüzden silmeside kolay oldu. 1 yıl boyunca teldfonda konuşmuştuk onunla.
1 yıl 8 ay sonra şu anki sevdiğime denk geldim. Sosyalfobiliydi oda.
1 yıl 9 ay sonra arkadaş olarak kalamayacağımız kadar yakın düşündüğümüz farketttik.
1 yıl 9 ay 1 gün sonra, onu sevdiğimi söyleedim, ama o büyüktü, o yüzden olmaz fala derken sildim bunu
1 yıl 9 ay 1 gün 5 dakka sonra/ tekrar ekledim. Seni seviyprum dedim
Ve bugün hala beraberiz hayatımın her gün daha çok seviyorum onu.
Resim
Kızılderili Atasözü
"Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz."
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

böyle hikayelere bayılıyorum işte hep şimdiyi düşünüp mızmızlananlara gelsin bu.uzaklara bakmalı insan çook uzaklara
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...