Sevdiğinizin, sevdiği olursa :S

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Sevdiğinizin, sevdiği olursa :S

Mesaj gönderen ReLaKs »

Bi kıza vuruldum sanırım, artık mala bağlamış durumdayım. Kızın erkek arkadaşı var. Erkek arkadaşı olan bi kızın peşindne koşmakta Hayat Felsefeme aykırı. Açıldığım halde o beni silmedi, bende onu silemiyorum. Arkadaşlarda bekle ayrılmasını falan diyolar, yanlız kendime kızıyorum halen silemedim engelleyemedim kızı diye. her gördüğümde-konuşltuğumdada biraz daha bağlanıyorum.

Kızın numarasına falanmı geliyorum bu tam net değil, fakat kıza açıldığım halde kızın beni silmemesi kafamda soru işaretleri yaratıyor.

Bi yanda Kız, bi yanda 'ayıptır' düşüncesi... Nabıyım ben şimdi...
Resim
Kızılderili Atasözü
"Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz."
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

Re: Sevdiğinizin, sevdiği olursa :S

Mesaj gönderen (u)mutlu »

kadınların doğasında "beğenilme" açlığı vardır.
Evli kadınlar bile kendilerine laf atıldığında veya biri asıldığında "sapıkk" diye bağırırken bir yandan da adamın çok yakışıklı olduğunu düşünebilirler. Erkeğin fazla ısrarı bazen evli bir kadını bile raydan çıkarabilir. Örn. Laf atana kızarlar ama laf atılmasına sebep olabilecek her türlü giyim ve çıplaklıktan da geri durmazlar. Sebep onların doğal beğenilme zaaflarıdır.

Senin durumunu kendim dahil bir çok arkadaşımın yaşantısında gördüm.
Kız biriyle beraber, artık onu manen elde etmiş. Sen ise başka bir "beğenen"sin. Beğenilme açlığını gıdıklayan başka bir uyaransın. Bu, sade sodanın yanında bir dilim de limon atmak gibi bişey :)
"Fazla mal göz çıkarmaz" içgüdüsünden başka birşey olmayabilir bu.

Sana söyleyeyim. Eğer kıza çok bulaşırsan muhtemelen var olan ilişkisini bitirebilirsin. Hele kız şu an ki oğlana aşık değil de, erkeğin ilgisi sonucu onu kabul ettiyse anında silecektir o çocuğu.

Şimdi işte vicdan senin:
İster kadın zaafını kullan ve bir başkasının ilişkisine müdahale et,
İstersen de büyüklük yap ve onu sil.

Yalnız ikinci bir zaaf daha var ki, eğer kız o oğlana bağlanmamışsa, sen onu sildin diye seni elde etmenin peşine düşer...

Ah şu kadınlar...
:)

Hadi kolay gele.
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

Kızın böyle bi egosu olabilir haklısınız. Fakat bu zekâda bir insan oldugunu düşündürecek hiç birşey yapmadı. Mesela artık ne amaçla eklediğimi falan biliyo, bilmiyomuş gibi davran falan diyo. Bugün profil resimleri hakkında onca iltifat ettim, hani kendimede yakıştıramıyorum ama elimdede değil, kız bana profil gizliliğini açıp tüm albümü gösterdi falan, şimdi kafamda dediğiniz his uyandı.

Kız cünkü sevgilisi oldugunuda söylemekten biraz cekinmişti başta, agzından ben aldım lafı diyebilrim. Acaba sevmiyomu sevgilisini düşüncesi başladı.

Dediğiniz gibi sadece ilgime ilgide gösterebilir, ve erkek arkadaşı oldugu halde bana cevap verirse gözümdede hiç bir değeri kalmayacak. Ne .. yicemi şaşırdım. Silemiyorumda, en iyisi silmek fakat her geçen dakika ilgim artıyor...
Resim
Kızılderili Atasözü
"Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz."
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

Biran evvel kurtulman lazım. Yoksa kendine vereceğin zarar, ona vereceğinden daha büyük olacak.
Aşık olmuşsun işte. Kızla açık konuş o halde.

Duygularını ve rahatsızlıklarını yaz ve kıza bu sana gösterdiği hoşgörünün sebebini sor. Niyeti ne...
Niyeti yok ise, boşa ümit vermesin sen de boşa ümit alma. Yukarıda yazdığım salaklıklardadır muhtemelen kendisi...

Sert konuş biraz, yoksa kendini çok fena kırarsın, depresyona sararsın Allah muhafaza...
Kendini seviyorsan kestirme yoldan kurtul...
Sağlıcakla kal.
useless

Mesaj gönderen useless »

her şekilde yine zararlı çıkan sen olursun..
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

ReLaKs yazdı:Bi kıza vuruldum sanırım, artık mala bağlamış durumdayım. Kızın erkek arkadaşı var. Erkek arkadaşı olan bi kızın peşindne koşmakta Hayat Felsefeme aykırı. Açıldığım halde o beni silmedi, bende onu silemiyorum. Arkadaşlarda bekle ayrılmasını falan diyolar, yanlız kendime kızıyorum halen silemedim engelleyemedim kızı diye. her gördüğümde-konuşltuğumdada biraz daha bağlanıyorum.

Kızın numarasına falanmı geliyorum bu tam net değil, fakat kıza açıldığım halde kızın beni silmemesi kafamda soru işaretleri yaratıyor.

Bi yanda Kız, bi yanda 'ayıptır' düşüncesi... Nabıyım ben şimdi...
Hayırlısı neyse o olsun.ALLAH yardımcın olsun.
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

gölge etme, sevenlerin arasına girme, kendine başka bi sevgili ara..zorda olsa bunu kabullenmelisin..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

kabuulllendim artık falan demiştimki, forumdonanımhaber.com daki üyeliğimdede böyle bi konu açmıştım, oradada kız seni yedeğe almış falan gibi laflar edilmişti. Face adresimden donanımhaber profilime oradanda o konuya ulaşmış kız, ve halen erdemli bi şekilde sorun yok önemli değil falan diyor resmen utancımdan felç oldum x(
Resim
Kızılderili Atasözü
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

e o zman sen de bastır. :)
"Ya benimsin, ya da başkasının" de, kurtul :D

Böyle olmaz.
Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Mesaj gönderen ReLaKs »

(u)mutlu yazdı:e o zman sen de bastır. :)
"Ya benimsin, ya da başkasının" de, kurtul :D

Böyle olmaz.
Arkadaş kalıcaz karar verdik :D Bendeki duygularda zaten baya yok oldu...
Resim
Kızılderili Atasözü
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

hadi hayırlı olsun. :D
!!!TARIK!!!

Mesaj gönderen !!!TARIK!!! »

gerçekten çok seviyosan aşkın için mücadele et bırakma, kız senin onu ne kadar çok sevdiğini anlarsa sana mutlaka dönecektir.
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

seviyosan git konuş kanka
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul