ağlayabiliyor musunuz doya doya ama..

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
neclaaa

Re: ağlayabiliyor musunuz doya doya ama..

Mesaj gönderen neclaaa »

dreams yazdı:
neclaaa yazdı:
dreams yazdı:gün içinde kendimi kötü hissettiğim çok oluyor özellikle dışarda oluyor bu kötü hissetmeler. boğazım düğümleniyor boğazıma bir sızı çöküyor ama bir damla yaş bile gözümden akmıyor :(
çok şükür çok rahat ağlarım. tabi bu avantaj aslında..ağlıyorum ve gözyaşımla birlikte herşey (kısmen) aklımdan uçup gidiyor.
keşke bu konuda sfli erkekler de bayanlar kadar şanslı olabilseydi :(
senin için üzüldüm dur senin yerine de ağlayayım [smilie=cray.gif]
Bir kapının kapalı olduğunu anlamak için o kapıyı itmek gerekir.
Montaigne
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

yaaa ağlama sen kıyamam zaten devamlı ağlıyormuşsun :( ben zorlarım kendimi ağlarım [smilie=cray.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

yesill yazdı:
BiR UMUT VAR yazdı:bence insanın en masum en içten en riyasız hali gerçekten ağladığı andır...aslında bir bakıma herşeyden sıyrılıp sadece kendisi olduğu andır diye düşünüyorum...
alakası yok fetoda arınçda sürekli ağlıyorlar ama ben inanmıyorum [smilie=blind.gif]

sözlerim yanlış anlaşılmasın gerçekden içten ağlamaktan bahsettim..yani kalp ağlamazsa gözden yaş akmaz aksada zorlama ve yapmacıktır...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

tekinya yazdı:
BiR UMUT VAR yazdı:bence insanın en masum en içten en riyasız hali gerçekten ağladığı andır...aslında bir bakıma herşeyden sıyrılıp sadece kendisi olduğu andır diye düşünüyorum...
Benim şeytani ağlamalarım vardır.Bilmiyorsun heralde.Öğrenme,yaşama,tatma zira kalemin bozulur...
benim bildiğimi bilseydiniz benim gördüklerimi görseydiniz çok ağlar az gülerdiniz(hz muhammed s.a.v) manevi anlamda kalp yumuşadıkça ; şeytani duygusal anlamda ağlama değilde ruhani ağlama hasıl olur...kalp katılaştıkça ağlama olmaz yada ağlayamaz diye düşünüyorum..çünkü bu ruhda derinleşmeye bağlı oda merhamet ve şefkat mertebesine bağlı...her olur olmaza ağlamak manasında değil...neyse...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

PaSSiVe AgGReSSiVe yazdı:ağlarım başım ağrıyana kadar gözlerim kan çanağı olana kadar kusana kadar ağlarım...
hala aynıyım......