Yazın Yaşanan Sıkıntı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
ağaç85

Re: Yazın Yaşanan Sıkıntı

Mesaj gönderen ağaç85 »

Yaz mevsimini sevmem ben de! Kışı severim.. Kapkara bulutlar.. Şimşekler.. Yağmur... Hele hepsi bir arada ise.. :D

Garip geliyor bazen; ama kapalı havalarda özgüvenim artıyor gibi hissediyorum. [smilie=unsure.gif]
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

Lit yazdı:Yaz mevsimini sevmem ben de! Kışı severim.. Kapkara bulutlar.. Şimşekler.. Yağmur... Hele hepsi bir arada ise.. :D

Garip geliyor bazen; ama kapalı havalarda özgüvenim artıyor gibi hissediyorum. [smilie=unsure.gif]
Aynen bende bu havalarda bi hoş oluyorm nedenini bilmedigim sevinç geliyor içimden özgüvende artıyor tabi Kapkara bulutlar.. Şimşekler.. Yağmur... çok özlemişim be kışı.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Yazları sıkıntı falan yaşamam Bilakis güneşli havalarda çıkıp dolaşmayı severim. Oteldeki tatilin tadı da damağımda kaldı.
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

tonyukuk yazdı:Yazları sıkıntı falan yaşamam Bilakis güneşli havalarda çıkıp dolaşmayı severim. Oteldeki tatilin tadı da damağımda kaldı.
hmm hayırlı olsun sfden kurtulacaksın yada kurtulmuşsundur belki. Çıkıp dolaşabildigine tatil yapabildigine göre herşey yolunda gözüküyor. Darısı başımıza.
Anqel

Mesaj gönderen Anqel »

Yazı sevmiyorum evet yıllardır tatil yapamadığımdan.Ama ileride bunun acısını fena çıkaracağım

Normalde her mevsimi severim.Karlı ve yerlerin çamur olduğu zamanlar bot giymeyi.Şemsiyeyle kendime jokerimsi hava katmayı.İlkbaharda çiçeklerle böceklerle oynamayı.Mangal yapmayı severim.Hele yazın yaba daba duuu deyip koşup suya cumburloppp diye atlamak en eğlencelisi ama yıllardır mahrumun işte.Neyse artık haftasonu denize girmesem de o havaya teneffüs etmek bile şuan yosun kokusunu hissetmek bile güzel.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=derisive.gif] Sağolasın kardeşim SF'yi yendim diyemesem de günlük yaşantımı fazla etkilemiyor; darısı başınıza amin !
fanatiksfli yazdı:
tonyukuk yazdı:Yazları sıkıntı falan yaşamam Bilakis güneşli havalarda çıkıp dolaşmayı severim. Oteldeki tatilin tadı da damağımda kaldı.
hmm hayırlı olsun sfden kurtulacaksın yada kurtulmuşsundur belki. Çıkıp dolaşabildigine tatil yapabildigine göre herşey yolunda gözüküyor. Darısı başımıza.
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Arkadaşlar yinede sizin bu sf den kurtulmanız daha zahmetsiz benim başımda birde panik atak denilen illet var çok korkunc hastalık. Sadece sf si olanlar sakın ümitsizlige kapılmayın buna eşlik eden hastalıklarınızın olmadıgına şükür edin.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

Lit yazdı:Yaz mevsimini sevmem ben de! Kışı severim.. Kapkara bulutlar.. Şimşekler.. Yağmur... Hele hepsi bir arada ise.. :D

ahahaaa benim gibi düşünen birileri varmış yaa ooyyy çok şükürr [smilie=dance3.gif]
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

Anqel yazdı:Yazı sevmiyorum evet yıllardır tatil yapamadığımdan.Ama ileride bunun acısını fena çıkaracağım

Normalde her mevsimi severim.Karlı ve yerlerin çamur olduğu zamanlar bot giymeyi.Şemsiyeyle kendime jokerimsi hava katmayı.İlkbaharda çiçeklerle böceklerle oynamayı.Mangal yapmayı severim.Hele yazın yaba daba duuu deyip koşup suya cumburloppp diye atlamak en eğlencelisi ama yıllardır mahrumun işte.Neyse artık haftasonu denize girmesem de o havaya teneffüs etmek bile şuan yosun kokusunu hissetmek bile güzel.
ben de gidemiyorum tek başıma denize bu yüzden denizi çok özlüyorum çocuk da değilimki artık annem tutsun elimden götürsün :( en iyisi çocuklukmuş düşünüyorum da [smilie=cray.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

tamam yazı sevmiyoruz ama diğer mevsimleri sevmemiz için de bi neden bulamıyorum [smilie=bb.gif] şöyle genel olarak bi sflinin hayatına baktığımızda hiçbir mevsimin çekici bi yanı yok.. mevsimlerin de bi suçu yok zaten bizimki de iş.. hiç bi çözüm bulamadık, teselliyi mevsimlerde arıyoruz...
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
var

Mesaj gönderen var »

@PaSSiVe AgGReSSiVe
Senin gibi düşünen çok var. Ama iyileştikçe vazgeçiyorlar; benim gibi. Kasvetli havada insanın zihni de karanlıkta kalıyor. İyi şeyler düşünemiyor.

Kışı hiç sevmem. Hava soğuksa bir de nemliyse oram buram ağrımaya başlıyor. Yazı severim, sıcağı da severim. Hem sıcak eklemlerime iyi geliyor. Velhasıl, güneş iyidir.
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

var yazdı:@PaSSiVe AgGReSSiVe
Senin gibi düşünen çok var. Ama iyileştikçe vazgeçiyorlar; benim gibi. Kasvetli havada insanın zihni de karanlıkta kalıyor. İyi şeyler düşünemiyor.

Kışı hiç sevmem. Hava soğuksa bir de nemliyse oram buram ağrımaya başlıyor. Yazı severim, sıcağı da severim. Hem sıcak eklemlerime iyi geliyor. Velhasıl, güneş iyidir.
aynı yaşlılar gibi konuşmuşsun sevgili mod var daha yaşın kaç ki yavv [smilie=buba.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

velhasıl sf biterse yaşam kalitesi artar çünkü koca bir yazı boş boş geçirmek zorunda olmak büyük bir sorun.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

var yazdı:@PaSSiVe AgGReSSiVe

iyide benden niye alıntı?yani niye anlamadım..
var

Mesaj gönderen var »

Pardon. Bilet gişesi neredeydi?