Sf'li Bayanlar

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
bumerang

Re: Sf'li Bayanlar

Mesaj gönderen bumerang »

tepkı_sel yazdı:sf lı kızların kambur bakımsız sacları yaglı vs vs oldugunu kesınlıkle kabul etmıyorum, ne ılgısı var? ben her gun saclarımı yıkıyorum mesela, dıs gorunus cok onemlı bence aksıne daha bakımlıyız
Saçları bağlı o, yağlı değil. Ay hadi sağır duymaz uydurur da burda nasıl bir durum sözkonusu şimdi? :)) Ya yok, toplum içine her gün çıkan bi sf'li ile devamlı evde duran arasında dış görünüşe dikkat etme açısından baya bi fark olucaktır. Hatta sf'li sf'siz diye kategorizelendirmemeli. Herkes için geçerli bu durum.
ben bir gün giderim ki neyim kalır?
eksik bıraktığım her şeyim kalır.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

fobi mi? yazdı:bakım konusunda ben de bakımlı olduklarını düşünüyordum. çünkü mükemmelliyetçilik var hastalığın temelinde. çirkin görünmek istemezler aksine beğenilmek hoşlarına gider. @mahsunkul sf'li bayanları severiz ama sf'li olmayan bayanlar bizi sever mi önemli olan bu bence : )
sever sevmesine de,, dost acı söyler malum.. kendine güvenen baylar ilk tercihleridir. bilmem nedendir, bayanları çözmek zor:)
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
garel

Mesaj gönderen garel »

Gerçek hayatta sfli bir bayan tanımadım.Utangaç ve sessiz kızlar tanıdım.Bu ilgimi çekmesi için yeterli değildir.Ortalama bir güzelliği olmadıktan sonra erkeğin dikkatini çekmez bile.
Onurunu ve tüm saygınlığını kaybetmiş bir adam...
Kullanıcı avatarı
tepkı_sel

Mesaj gönderen tepkı_sel »

hımm evet telden gırıyorum, ufak yazılar o yuzden olabılır :p tmm kabul yanlıs okumusum :) bakımsızdan gırıp beyın dırek yaglı olarak algılıyr olsa gerek. baglı da olsa muhalefet olmak zorundayım hem, bence bunlarla ılgısı yok. benım sf lı oldugumu en yakın arkadaslarım bıle kabul etmıyrlar, sacmalıyrsun dıyrlar ama gercek bu. yanı efendım dısardan bazı cıkarımlarla anlamak cok guc bence..
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

kızlar için sf türü şeyler çok daha zordur her zaman
özüpek

Mesaj gönderen özüpek »

tepkı_sel yazdı:ya ben sunu anladım, ben evet sf nın bır cok bedensel belırtılerıne sahıbım tıtreme vs, amaı. tıtresem de ınsan ıcıne cıkıyorum, pıslık ıcınde gezmek demek degıl bu arkadasım!
ınsan takmayınca takmayabılıyor demekki

................................................
demek ki senin sf çok hafif
aykut

Mesaj gönderen aykut »

ben gecen sene yılbasında danimarkaya gittim
sfli bayanlarda vardı aramızda .sacı yağlı kambur
bir bayan yoktu aramızda.
deniz85

Mesaj gönderen deniz85 »

fobi mi? yazdı:Merhaba arkadaşlar:) Dışarda dikkat ettiğim kadarıyla bir erkek sf'li olduğunda az çok anlayabiliyorum. Ama bir bayanın sf'li olup olmadığını ayırt edemiyorum.
olabilir...ben sf li olmama ragmen erkekleri ürkütmeyi basarabiliyorum [smilie=dash2.gif] azcik tersi pisim galiba [smilie=blush.gif]
xact

Mesaj gönderen xact »

Yine anlaşılıyor sf'li kızlar/kadınlar da bence. Mesela benim kuzenim. Uzaktan pek değil de aile içinde çok belli oluyor.