Sf'li Bayanlar

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
fobi mi?

Sf'li Bayanlar

Mesaj gönderen fobi mi? »

Merhaba arkadaşlar:) Dışarda dikkat ettiğim kadarıyla bir erkek sf'li olduğunda az çok anlayabiliyorum. Ama bir bayanın sf'li olup olmadığını ayırt edemiyorum. Yani bir erkekle kızın yaşadığı kaygılar aynı mıdır?
tonyukuk

Re: Sf'li Bayanlar

Mesaj gönderen tonyukuk »

Çekingen kızlar pekçok kimse için daha çekicidir ama pısırık erkek için aynı şey geçerli değildir.
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

tonyukuk yazdı:Çekingen kızlar pekçok kimse için daha çekicidir ama pısırık erkek için aynı şey geçerli değildir.

++++ [smilie=dash2.gif]
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
fobi mi?

evet bu doğru çekingen kızlar ilgimi çekmişti her zaman. biz de öyle olduğumuzdan kaynaklanıyor herhalde..
ağaç85

Mesaj gönderen ağaç85 »

Bana tam tersi gibi gelmişti oysa. Bir sürü erkeğin içinde hangisinin SF'li olduğunu seçmek zordur. Ama bir sürü kızın içinde hangi kızların SF'li olduğunu hemen seçebilirsiniz. Makyaj yapmamış, kambur duran, elleri bakımsız, saçları bağlı.. vs.

Her iki cinsiyetin de göz teması problemi var. Kambur duruşu erkeklerde pek görmedim, sanırım kadınların göğüsleriyle alakalı bir durum.
fobi mi?

her cins kendine ait sorunları bildiği için demekki daha rahat ayırt edebiliyor. Ama bir grupta kızların dikkat çekmiyor. Yada ben hiç sf'li kıza rastlamadım [smilie=bb.gif]
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

tonyukuk yazdı:Çekingen kızlar pekçok kimse için daha çekicidir ama pısırık erkek için aynı şey geçerli değildir.
+1
Çünkü utangaçlık ve pısırıklık hiç erkeksi bir duygu değil, kadına yakışan bir şey.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
thedark

Mesaj gönderen thedark »

Çok konuşan kadınlardan nefret ederim :D sessiz, sakin olanlar daha çok ilgimi çekiyor. Ama şu da bir gerçek; kadınların sf yi atlatması çok daha zor. Erkekler gerek askerlik olsun, gerek iş hayatı sf yi yenmesini sağlayabilir ama çoğu kadının böyle bir imkanı yok.
kirpi gibisin çocuk
her tarafın diken.
kim elini uzatsa
delik deşik
üstelik sen de kan içindesin.
//Atilla İlhan
fobi mi?

ben de çok konuşan kızları sevmem. Sessiz kendi halinde olan kızlar daha şirin gelir [smilie=blush.gif] ama kızlar tam tersi çok konuşan espriler yapan erkeklerden etkilenirler [smilie=bb.gif]
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ben çok konuşan erkeklerden de nefret ederim. şöyle sağlam bi kafa atasım gelir.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

kurnaz kadın sfli ile kurnaz olmayan kadın sfli arasında büyük fark vardır.
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
tepkı_sel

Mesaj gönderen tepkı_sel »

sf lı kızların kambur bakımsız sacları yaglı vs vs oldugunu kesınlıkle kabul etmıyorum, ne ılgısı var? ben her gun saclarımı yıkıyorum mesela, dıs gorunus cok onemlı bence aksıne daha bakımlıyız
Kullanıcı avatarı
tepkı_sel

Mesaj gönderen tepkı_sel »

ya ben sunu anladım, ben evet sf nın bır cok bedensel belırtılerıne sahıbım tıtreme vs, ama ınsan takmayınca takmayabılıyor demekkı. tıtresem de ınsan ıcıne cıkıyorum, pıslık ıcınde gezmek demek degıl bu arkadasım!
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

sf'li bayanları severim, sf'li bayanlarda beni sever. sf'siz bayanların yanında rahat olamadığımdan ne onlar beni sever, nede ben onları sevebilirim..
..............Resim.................~~Resim
fobi mi?

bakım konusunda ben de bakımlı olduklarını düşünüyordum. çünkü mükemmelliyetçilik var hastalığın temelinde. çirkin görünmek istemezler aksine beğenilmek hoşlarına gider. @mahsunkul sf'li bayanları severiz ama sf'li olmayan bayanlar bizi sever mi önemli olan bu bence : )