nasıl biri olmak istersiniz?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
mavi ay

nasıl biri olmak istersiniz?

Mesaj gönderen mavi ay »

kişiliğiniz bir kalemde silindi ve size bir başka seçenek olduğu söylendi bir sihirli değnek sizi bir başkası yapmaya niyetli. nasıl biri olmak isterdiniz?

ben seven halimi korumak isterdim, çünkü insanları seviyorum her ne kadar yakından tanıyınca nefret etsem de genel olarak sevgim var insanlara.......... sorun sevilmediğimi düşünüyor olmamda..................... sihirli değneğin,,,,,,,,,,,,,,,, bu düşüncemi değiştirmesini, olumlamasını isterdim. sevmek güzel fakat sevildiğini düşünmenin nasıl bişi olduğunu bilmiyorum.
eski nick : triyandafilis
ağaç85

Re: nasıl biri olmak istersiniz?

Mesaj gönderen ağaç85 »

Ben de isterdim o sihirli değneğin kötü düşüncelerimi değiştirmesini.

Biz nasıl biri olmak isteriz? Ne isteyebiliriz ki? Normal olmak. Basit olmak. Canlı olmak.
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

normal olmak nedir? böyle bir sınır var mıdır?

basit olmak nedir?? neye göre kime göre basit olmak??
eski nick : triyandafilis
@@@@

Mesaj gönderen @@@@ »

sevilen biri olmak isterdim.....yalnız olmak istemezdim..eğer bir seceneğim olsaydı....ve biraz şanslı olsam telefonuma her baktığımda güzel bir kızdan gelen bir mesaj görmek isterdim :))
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

daha az konuşan, boş muhabbet yapmayan, heyecanlanınca belli etmeyen, kızarmayan, özgüveni kararında, ilaç içmedende hayata tutunabilen biri..
..............Resim.................~~Resim
var

Mesaj gönderen var »

ortada sihirli bir değnek varsa kişiliğime dokunmasın. hiç olmamış olmamı sağlayamayacaksa benim için hiç bir şey ifade etmez o değnek.
Kullanıcı avatarı
moby

Mesaj gönderen moby »

Depresyona yatkın bir bünyem var. Bunu da sağolsun anlayışsız babama, çocukken sokakta okulda yediğim dayaklara, ergenlikteki arkadaş travmalarına borçluyum.
Ama yetişkin olunca anladım ki...yaşamak sürekli travmalarla çevrili bir ortamda bulunmakmış. Meğer ki bizdeki hayat buymuş. Travmaların üstesinden gelemezsen...içinde kalıyormuşsun. Onların üstüne çıkmak gerekirmiş.

Bu konuda dayanıklı olmak isterdim.
Ve ona çalışıyorum

İnsanları sevmekten çok, anlamaya çalışırım. Bu da zaman alan bir şey.
Çocukken bana sabır gösterilmediği için, ben de bazen insanlara karşı sabır göstermekte zorlanabiliyorum.
Birini dinlerken bile bunalabiliyorum bazen

Kendimi sevmeye önem vermeye çalışırım. Bunu da kendime aşırı yüklenmeyerek, kendimi aşırı eleştirmeyerek yapmaya çalışırım. Kendimi iyiye götürmek isterim ama gereğinden fazla beklentim olmaz.

Ne kendime, ne başkalarına karşı isyankar yapım yok. Eskiden vardı, artık olmamasına çalışıyorum.

Kendi kafamdaki hayata değil, varolan hayata adapte olmaya çalışıyorum

Not: destan gibi oldu, kusura bakmayın arkadaşlar :)
Kullanıcı avatarı
anxiety

Mesaj gönderen anxiety »

ölü biri
Kullanıcı avatarı
dzeko

Mesaj gönderen dzeko »

Kiyak biri.
Kullanıcı avatarı
moby

Mesaj gönderen moby »

güçlü biri
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=comando.gif] Öğretmenliğe devam edebilen birisi olmak isterdim; sınıf ortamını çok özledim
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

sokakta caddede güvende hissederek dolaşabilen biri, kimseden tehdit gelecek diye tedirgin olmayan biri, tamamen güvende hisseden biri. (zaten böyle biri olabilsem hiçbi sorunum kalmaz)
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

hiç kimseye benzemek istemem ..sadece kendim olmak..fakat sf siz ve kendimle barışık...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

heyecanlanmayan rahat konuşan dikkati toplu ve sıkılmayan biri olmak isterdim çok çabuk sıkılıyorum.
bulantı
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Sihirli değnek falan olmayacak bunlar gerçek dünyada olmaz. :)

Başkası olmaya gerek yok zaten bizi biz yapan başkası olmaya özendiren kendi yapamadıklarımız başarızıklıklarımız yanlış kararlarımız.

Tabi bunları bizmi yapamadık değil, SF tarafından engellendik demek daha doğru olabilir.

Mesela ben zeki kafası çalışan bir insanım ama okulu bıraktım.

Sporcu yönüm vardı ilerleyip bir şeyler yapabilirdim sporu bıraktım.

Çalışkan özverili biriyim fazla para kazanmak için ticaret yapabilirdim ama ticareti bıraktım veya fazla yapmaya cesaret edemedim.

Kültürlü eli yüzü dügün biriyim hatta şeytan tüyü dedikleri çekiciliğim bile vardır ama sosyal ilşkilerim tam bir felaketki hayatımda gördüğüm sosyal ilşkileri en kötü adamım.

Yani bunlardan biri veya bir kaçını yapsam (yapsak) ben zaten başka biri olurdum :)