Berber/Kuaför Meselesi

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
versus

Berber/Kuaför Meselesi

Mesaj gönderen versus »

7 yaşımdan beri hep aynı stil kestiririm saçımı, malum gidip uzun uzadiye anlatmak istiyorum adama ama fobim yüzünden "x tıraşı abi" deyip olayı kıssadan hisse bitirmek daha kolayıma gidiyor.

Ama tabi artık 17 yaşıma geldim haliyle yakışmıyor, iğrenç duruyor, yeni stil arıyorum, daha doğrusu aramıyorum diyelim ki buldum stili berbere gidip ne diyeceğim ki? PC'den stilin çıktısını alıp "aynı bunun gibi abi" mi diyeceğim? Bilemedim şimdi
useless

Re: Berber/Kuaför Meselesi

Mesaj gönderen useless »

o pc/çıktı meselesini ben de bir ara çok düşündüm ama hiç uygulamaya geçemedim, küçüklükten beri hep aynı kuaför'e gittiğimden, şimdiler de o kadar sorun olmuyor yani önceleri ben de hiç bişey söyleyemezdim hep aynı tarz saçım olurdu, şimdi şurası şöyle burası böyle diye anlatıyorum ama kesim süresince çok sessiz kalıyorum bir şey sorduğunda ise kısa cevaplar veriyorum, adamla ne samimiyim ne de samimiyetsiz ikisinin ortası bir durum ve bunu hala aşamadım.
var

Mesaj gönderen var »

Kısaca apaçi modeli diyorsun. Zaten ne tarif edersen et berber bildiğini yapar. Boşuna nefes tüketmemiş olursun en azından .
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

subay traşı diyorm. başka türlüsü de olmaz zaten. önceden 3 numaraya vurdurup 6 ay uzamasını bekliyordum.
de te fabula narratur
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

caferali yazdı:subay traşı diyorm. başka türlüsü de olmaz zaten. önceden 3 numaraya vurdurup 6 ay uzamasını bekliyordum.
Aynen ben de subay traşı derim geçerim ama yanları fazla aldırmıyorum Eskiden 3 numara yapardı yanları ve biçimsiz dururdu Eskisi kadar şiddetli olmasa da ayna karşısındaki halim biraz gergin oluyor ama idare ediyorum Pek belli etmiyorum
Kullanıcı avatarı
dzeko

Mesaj gönderen dzeko »

Sifira vurdurun gitsin, yazin oyle yapiyorum ben.
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ben jiletle kendim kesmiştim bir keresinde..... baya yakışmıştı.....
eski nick : triyandafilis
versus

Mesaj gönderen versus »

_bahar_ yazdı:bu sorn bndede var. en son 3 ay önce kendimi bi kuförn eline bıraktm. saçlarmı o kdr biçimsiz kestiki ben kessem daha güzel olurdu.uzayana kadar sürekli topuz yapmak zornda kaldım okulda.onbin firkete kafamda!kaşlarmıda mahvetti.biri kalk gidelm diyor öbürü halt yeme otur diyor.hala tam düzelmedi.düzelmesi için almadm flan üf yani.

bakm filanda diildi zornlluktan hani bisenede 2kez giderm kesim için bide kaaşa bi biçim versn diye ama içine etti ikiisnde.kendme kızıyrm ben niye gdip paramı geri almadm diye çnkü evde farkettm gelnce
Dağınık saçlı kızlara ayrı bir zaafım vardır görür görmez aşık olurum, belki umrunda değil ama söyleyeyim dedim. :D
Kullanıcı avatarı
diafuryl

Mesaj gönderen diafuryl »

Ben senede bir defa gidiyorum berbere. Pek sorun olmuyor.
Barsak antiseptiği.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Kız mısın ?
versus

Mesaj gönderen versus »

tonyukuk yazdı:Kız mısın ?
hayır
var

Mesaj gönderen var »

_bahar_ yazdı:
versus yazdı:Dağınık saçlı kızlara ayrı bir zaafım vardır görür görmez aşık olurum, belki umrunda değil ama söyleyeyim dedim. :D
saçlarm dağınık değil toplu bu 1

ablan yaşındayım buda 2
http://youtu.be/Xj_ja1UfMO8
versus

Mesaj gönderen versus »

_bahar_ yazdı:
versus yazdı:
_bahar_ yazdı:bu sorn bndede var. en son 3 ay önce kendimi bi kuförn eline bıraktm. saçlarmı o kdr biçimsiz kestiki ben kessem daha güzel olurdu.uzayana kadar sürekli topuz yapmak zornda kaldım okulda.onbin firkete kafamda!kaşlarmıda mahvetti.biri kalk gidelm diyor öbürü halt yeme otur diyor.hala tam düzelmedi.düzelmesi için almadm flan üf yani.

bakm filanda diildi zornlluktan hani bisenede 2kez giderm kesim için bide kaaşa bi biçim versn diye ama içine etti ikiisnde.kendme kızıyrm ben niye gdip paramı geri almadm diye çnkü evde farkettm gelnce
Dağınık saçlı kızlara ayrı bir zaafım vardır görür görmez aşık olurum, belki umrunda değil ama söyleyeyim dedim. :D

ablan yaşındayım buda 2
Gören de ahlaksız teklif ettik sanır iltifat edelim dedik suratımızda patladı :D
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Dağınık saçlı kızlara ayrı bir zaafım vardır görür görmez aşık olurum, belki umrunda değil ama söyleyeyim dedim. :D[/quote]

ablan yaşındayım buda 2[/quote]

Gören de ahlaksız teklif ettik sanır iltifat edelim dedik suratımızda patladı :D[/quote]

:) :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

berber fobimi yendim..ufak bir sorunsa kendimi kuaförün sihirli ellerine bırakamıyorum..kafamı çok kasıyorum ve boynumu. berber bilek gücüne ek olarak sesli bir biçimde sağa eğin, arkaya falan gibi beni yönlendirir...özellikle saçlarımı yıkarken, ne zaman kafamı musluğun altına sokacağım ve ne zaman çekiceğimi kestiremem..hamle yaptığım zaman zamansız olur..hiç bi şey yapmasam adam kafamı tutum lavobonun içine sokar, su enseme doğru süzüldüğünde kısa bir kihkih hali olur bende, berber görmez nede olsa
ha birde traşın bitme vakti var.. bunuda tutturamam.. tam bitti derim, koltuktan kalkmaya çalışırım. sihirli eller devreye girer son bi kaç rutuş yapar enseye. "eline sağlık" derim.. dur nereye" der gibisine bi kaç fıs parfüm sıkar, nihayet sıatler olur, paramı veririm, bahşiş bırakmam ve işime kaldığım yerden devam...
..............Resim.................~~Resim