Bilgisayar/İnternet Bağımlılığı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
SatasmaBana

Re: Bilgisayar/İnternet Bağımlılığı

Mesaj gönderen SatasmaBana »

oyun teknolojisi ve sanal gerçeklik biraz daha gelişince insanlar artık dışarı çıkmak istemeyebilir.
bulantı
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

Bilgisayar bağımlılığım yok ama bilgisayarın başına oturunca kalkamıyorum 5-10 saat geçiriyorum bilgisayar başında, bide ingilizce bi foruma üye oldum bi oyunun hayran sitesi ama sadece 155 üyesi var ve çok azı forumu takip ediyor, benim ingilizcem çok iyi olmadığı için çok uzun mesajlar yazamıyorum, ama 24 tane mesaj yazdım.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

2002 den beri düzenli internet kullanıyorum aslında her şeyi ayarında kullanmak lazım. Mesela forumlar falan aslında nasıl takip etmek gerekir teknik bir bilgi için veya hobi için forumlara üye olursun. Forumun yoğunluğuna göre bağlanıp arada kontrol edersin. Ben sanki bazen çok kafayı taıkıyorum mesela bazen abone olduğum forumlara haber gruplarına yeni bir şey düşmüyor olsa bile ben onları takip ediyorum. Eğer bir hareketlilik yoksa sürekli bakmak zaman kaybı oluyor. Burayı sandalye üstünde takip edeceğine bir film seyret yürüyüşe çık sırtüstü yat mesela.
Kullanıcı avatarı
masalkitabı

Mesaj gönderen masalkitabı »

bu yeni çağın hastalığıdır zaten
And here I come up the hill, I'm pushing my wheel of love ... I'm flying. Look at me now.