Kız arkadaşım olmasını istiyorum ama SF 'liyim napıcam?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
.Ressam.

Kız arkadaşım olmasını istiyorum ama SF 'liyim napıcam?

Mesaj gönderen .Ressam. »

16 yaşındayım . Bi tane kız arkadaşım vardı ama hiç sevemedim onu ayrıldıktan sonra rüyamda bile kız görmeye başladm. Rüyamda aşık oluyodum sürekli, kafaya çok taktım ama çaresizim , SF'liyim ne yapacagım ? Nereden bulacağım ? Sürekli bunu düşünüyorum . Zaten önceki kız arkadaşımı da tanımıyodum numara göndermişti eski okuldanmış ama bi türlü sevemedim onu . Yaz geldi çattı okul bitti artık harekete geçmem lazım ama hiç bişey yapamıyorum bana bakan kızın yüzüne bile zor bakıyorum napıcam ben ? Yaz kurslarına kayıt oldum baskete ve ing. kursuna orada bişeyler yapmam sosyalleşmem lazım .. Sizin önerileriniz neler , özellikle erkek arkadaşlar halden anlar benimle aynı durumda olan var mı ??
SatasmaBana

Re: Kız arkadaşım olmasını istiyorum ama SF 'liyim napıcam?

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Var.Yaşımız bile aynı.Ama benim senin gibi sosyalleşmek gibi bir amacım yok.Sevgiliyle de uğraşamam,yorucu.Videolarla oyalan derim : )

Ben de hevesliydim geçti umursamıyorum artık.

Evet biliyorum çok olumlu bir ileti oldu.
bulantı
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

.Ressam. yazdı:16 yaşındayım . Bi tane kız arkadaşım vardı ama hiç sevemedim onu ayrıldıktan sonra rüyamda bile kız görmeye başladm. Rüyamda aşık oluyodum sürekli, kafaya çok taktım ama çaresizim , SF'liyim ne yapacagım ? Nereden bulacağım ? Sürekli bunu düşünüyorum . Zaten önceki kız arkadaşımı da tanımıyodum numara göndermişti eski okuldanmış ama bi türlü sevemedim onu . Yaz geldi çattı okul bitti artık harekete geçmem lazım ama hiç bişey yapamıyorum bana bakan kızın yüzüne bile zor bakıyorum napıcam ben ? Yaz kurslarına kayıt oldum baskete ve ing. kursuna orada bişeyler yapmam sosyalleşmem lazım .. Sizin önerileriniz neler , özellikle erkek arkadaşlar halden anlar benimle aynı durumda olan var mı ??
"Benimle aynı durumda olan varmı?" diyorsun tabiki var, ben 24 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı, eskiden "bi sevgilim olsa" diyordum ama artık istemiyorum, uğraşamam onunla :)
.Ressam.

SatasmaBana yazdı:Var.Yaşımız bile aynı.Ama benim senin gibi sosyalleşmek gibi bir amacım yok.Sevgiliyle de uğraşamam,yorucu.Videolarla oyalan derim : )

Ben de hevesliydim geçti umursamıyorum artık.

Evet biliyorum çok olumlu bir ileti oldu.
Yapamıyorum ve sizin gibi geçmiyor içimdeki bu istek , bana bakan her kızın yanına gidip konuşmak istiyorum ama ... nın sf si buna izin vermiyor. Vazgeçemedim şu duygudan bi türlü...
.Ressam.

ya o kadar kişi görüntülüyor cevap verecek yardım edecek kimse mi yok :/ kafayı yicem bu düşüncelerle yardım edin lütfen..
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ben de çok sıkıldım yıllardır kimse yok hayatımda.... en yakın zamanda aşık olacağım ve hayata döneceğim..
eski nick : triyandafilis
.Ressam.

Her kıza aşık olabilme potansiyelim var ne saçma bişey bu elimde olmadan gelişen bir duygu ..
risperdal

Mesaj gönderen risperdal »

testosteron başımızın belası. bu lanet testosteron yüzünden günde 24 saat kızları düşünüyoruz.
fakat testosteronu ya da cinsel isteği azaltıcı bazı ilaçlar var. ben kullanıyorum! :)
eskilerden

Mesaj gönderen eskilerden »

risperdal yazdı:testosteron başımızın belası. bu lanet testosteron yüzünden günde 24 saat kızları düşünüyoruz.
fakat testosteronu ya da cinsel isteği azaltıcı bazı ilaçlar var. ben kullanıyorum! :)

işte zaten mevzu bu biz dogal degıliz istesekde olamıyoruz
dogal olan hayatı cinsellıgı vs neyse yasmak varken biz kendımızı koreltıyoruz
düşünsene insanlar neler yapıyor ne masraflar ilaçlar alıyor bu iş için biz azaltıcı ilaç
biz bu dunyalık degılız arkadas olacagı yok bu işin
denemeye heveslı arkadaslarda nasılsa bezip gercegi görecektir zamanla
her şeyin zamanı var dene gör ya ilaç alırsın arkadas gibi yada manuel yapcak bişe yok [smilie=cray.gif]
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

risperdal yazdı:testosteron başımızın belası. bu lanet testosteron yüzünden günde 24 saat kızları düşünüyoruz.
Ben depresyon için 2 tane ilaç kullanıyordum, başta yan etki yapmadı ama 2 hafta sonra 2 tane yan etkisi ortaya çıktı, acıkmıyordum birde cinsel isteği azaltıyordu bende kullanmayı bıraktım, sevgilim olmasada testesteronlarım kalsın.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ben 16 yaşımdayken "neden kız arkadaşım yok" diye soracak durumda bile değildim.
de te fabula narratur
.Ressam.

Cinsel olarak değil. Aşık olmak istiyorum ..
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

.Ressam. yazdı:Cinsel olarak değil. Aşık olmak istiyorum ..
aşkla cinsellik içiçe zaten ayıramazsın dermişim. [smilie=blind.gif]
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

.Ressam. yazdı:Cinsel olarak değil. Aşık olmak istiyorum ..
ben de o açıdan söylemedim zaten.
de te fabula narratur
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Ressam kardeşim umutsuz olma 30 yaşına geldim şimdiye kadar 3-4 tane kız arkadaşım oldu Bazıları kısa/bazıları uzun süreliydi...İstanbul'a yolun düşerse cumartesi/pazar senin rot balans ayarını yaparız Daha 16 yaşındasın (küçümseme gibi anlama) Sana ortam ayarlarım Tavlayacak kız olmasa da nasıl davranmam gerektiği vs. hususlarda yardımcı olurum. Özelden cep numaranı yaz mahsunkul da uygun görürse cepten daha rahat görüşürüz.