jinsei kolye..

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
derya1906

jinsei kolye..

Mesaj gönderen derya1906 »

bu kolyenin anksiyete bozukluğuna iyi geldiğini söylüyolar acaba gerçekten faydası var mı
merak ediyorum bi ara almaya yeltendim ama az parada değil sonra alıp çöpe atmakta var
kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.....
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: jinsei kolye..

Mesaj gönderen manzara »

bu kolye bir de her gun bir bardak şeftali suyu içilirse anksiyete yuzde 98.57 ortadan kalkıyor.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

jinsei de neymiş. yabancıların uydurduğu şeyler. bunun yerine ak sakallı bi hocaya muska yazdırıp onu taşımalı. bizim kendi değerlerimiz var boşverin yabancıların cinsşeylerini.
de te fabula narratur
var

Mesaj gönderen var »

Yeni bir konu açmadan önce, daha önceden açılmış olabileceğini göz önünde bulundurulduğunda zaman kazanmış olunur. Bu maksatla forumda arama özelliği bulunmaktadır. Aşağıdakine tıklayarak aynı konuda açılmış diğer başlığa ulaşılabilir.
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... =4&t=14709
gölgee

Mesaj gönderen gölgee »

bazı ilaçların plasebo etkisini düşünecek olursak. bu yöntemde pek garip gelmiyor. iş zaten kolyede olmayacaktır. bizim düşünce gücümüzle ve yüklediğimiz anlamla.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

gölgee yazdı:bazı ilaçların plasebo etkisini düşünecek olursak. bu yöntemde pek garip gelmiyor. iş zaten kolyede olmayacaktır. bizim düşünce gücümüzle ve yüklediğimiz anlamla.
bu kolye söylendiğine göre baya bi pahalıymış ama düşünce gücü bedava beyin bedava, bedava ya.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

çok ucuz kolyeler var kendi zevkine uyan hoşuna giden ucuz bi kolye daha çok işe yarıyor...ben bi tane öpüşen minik güvercinli aldım bi de mavi taşlı alıcam gırtlak çakram kapalıymış açılsın diye..
eski nick : triyandafilis
globall

Mesaj gönderen globall »

Öncelikle alerji yapmaması lazım.
Kaşındırırsa anksiyeteyi geçirse de dayanamam. :)
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ben de alerji yapıyor..gümüş kolye yapmıyor..
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

triyandafilis yazdı:çok ucuz kolyeler var kendi zevkine uyan hoşuna giden ucuz bi kolye daha çok işe yarıyor...ben bi tane öpüşen minik güvercinli aldım bi de mavi taşlı alıcam gırtlak çakram kapalıymış açılsın diye..
ben seni mantıklı biri sanıyordum.
BEN BENİM