sürekli eleştirilen bir sosyal fobik...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
masalkitabı

sürekli eleştirilen bir sosyal fobik...

Mesaj gönderen masalkitabı »

evet bizim en büyük korkumuz zaten eleştirilmek,beğenilmemek,küçümsenmek..ve ben bunları yaşıyorum..okuduğum ünide herkes benimle dalga geçiyor tersliyor laf sokuyor ne bileyim beni görünce aralarında konuşmaya başlıyorlar .. okulum 2 sene uzadı onlar yüzünden ve sürekli gözlerim doluyor her laf attıklarında nasıl kurtulunur ki bu durumdan delirmek üzereyim
And here I come up the hill, I'm pushing my wheel of love ... I'm flying. Look at me now.
eskilerden

Re: sürekli eleştirilen bir sosyal fobik...

Mesaj gönderen eskilerden »

allah onların belalarını versin onları toplayıp bi kasık suda boğmak lazım neden varki böyleleri gerçi hepsi aynı bizi gördülermi it gibi çoğalıyolar nefret ediyorum hepsinden allah kolaylık versin
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

bende bu sene üniversiteye hazırlanıyorum, sınava hazırlık döneminde herkes acaba üniversite kazanabilecekmiyim hangi bölümü seçmeliyim diye düşünürken ben ÜNİVERSİTE'DE çok sıkıntı çekermiyim SF den dolayı yaptığım meslekte başarılı olabilirmiyim diye düşünüyorum lanet olsun kesinlikle ÖZEL BİR DOKTORA GİDİP TEDAVİ olucam bence sende öyle yap
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

masalkitabı yazdı:evet bizim en büyük korkumuz zaten eleştirilmek,beğenilmemek,küçümsenmek..ve ben bunları yaşıyorum..okuduğum ünide herkes benimle dalga geçiyor tersliyor laf sokuyor ne bileyim beni görünce aralarında konuşmaya başlıyorlar .. okulum 2 sene uzadı onlar yüzünden ve sürekli gözlerim doluyor her laf attıklarında nasıl kurtulunur ki bu durumdan delirmek üzereyim
dikkat ederseniz amerikada okullarda çok katliamlar olur bu katliamları yapanların çevreleri bu kişileri çok utangaç ve nazik biridir diye tanımlar. bence dayak yiyeceğini bilsen bile al eline bi odun haddini bildir onlara gerçekten böyle rahatlarsın :)