sadece fiziksel

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
jonsnow

sadece fiziksel

Mesaj gönderen jonsnow »

Merhaba arkadaşlar, hızlıca konuya gireyim. Benim sorunum tamamen fiziksel, yani normalde gayet esprili,hareketli bir insanım ancak kalabalıkta(örneğin sınıfta) biriyle konuşurken veya tahtaya kalktığımda kendimden geçiyorum.Vücudumun kontrolünü kaybediyorum sanki.Ama dediğim gibi bu durum fiziksel yani vücudumun verdiği tepkileri kontrol edemiyorum.Yine aynı şekilde birilerinin yanında yemek yiyemiyorum.Tam kaşığı ağzıma götürürken biri seslenirse vücudumun her yeri titriyor.Bu sorunun şu ana kadar bulduğum tek çözümü alkol maalesef.Eğer sunum yapacaksam alkol aldığımda çok rahat oluyorum vücudum titremeyince bende rahatça sunumumu yapıyorum.Ancak alkollü olduğumu hocam yada arkadaşlar öğrenirse çok kötü olur.
Bu tip sorunları olan arkadaşlar var mı acaba yardımcı olurlarsa sevinirim.Ayrıca alkol yerine kullanabileceğim ilaç varmı bildiğiniz?Alkol yerine geçecek?
Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
primer

Re: sadece fiziksel

Mesaj gönderen primer »

ilaç olarak efes xr önere bilirim sana :D
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

şaka bi yana bence problemin piskolojik alkol den de uzakdur çarpılıcan ramazan ramazan [smilie=crazy.gif] alkol işleri dahada güşleştirir kendi kendine çözüm aramak yerine git bi piskiyatriste danış o gerekeni yapacaktır aman alkolsüz git yanlış teşhis konulmasın :D
citizen

Mesaj gönderen citizen »