sizde bazen el titremesi varmı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
bashfulman

Mesaj gönderen bashfulman »

ömerr yazdı:arkadaslar tüm bu dertler bendede var psikolojim cok fena bozuldu elim titreyecek diye misafirlige falan gidemiyorum bi cözüm önerisi olan varmı omergelmez42@hotmail.com bu dert sizdede varsa dertlerimizi paylasmak isterim
aynen bende akrabalarıma bile gitmiyorum kaç yıldır tabi doğal olarak kızlarlada çıkmıyorum
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

dideral bana care olmadı ama insallah sana olur
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

arkadasım aynı dert bendede var sana tavsiyem birileri ile bu derdini paylas
ömerr

Mesaj gönderen ömerr »

benimde birisinin elime baktıgını hissedersem benimde elim titrer özellikle deney yaparken
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

olma mı :) Yeri geldiğinde el titremesi,diz titremesi,ses titremesi,iç titremesi..Oh oh suyundan da koy şeklinde hiçbiri eksik kalmamış vesselam..
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
AYYNA

Mesaj gönderen AYYNA »

Diğer kızarma bozarma saçmalama neyse onları sorun etmiyorum şu titreme olmasa diğerlerini hallederim.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

evt bu el titremesi işi zorluyor bazen insanı.gerçi bu hastalığın insanı zorlamayan tarafı da yok ki.. :|
titrek

Re: sizde bazen el titremesi varmı

Mesaj gönderen titrek »

merhaba arkadaşlar nette el titremeleri hakkında bilgi edinirken bu siteye ulaştım. Anlattıklarınızın aynı şikayetler bende de var maalesef ama ben bu el titremelerinden en çok çay kahve servislerinde sıkıntı çekiyorum. Bu da beni çok geriyo bu yüzden evime misafir bile çağıramaz oldum. Edindiğim bazı bilgilere göre bu el titremeleri ilaç tedavisiyle azalırmış ancak son bulmazmış moralim çok bozuluyo. Yalnız şunu farkettim. Elimde çay kahve varken elim titrediği sırada dikkatimi başka yere verirsem (mesela ayağımı sallıyorum) titreme anlık geçiyo. Sanırım benim derdim psikolojik.
Kullanıcı avatarı
sf_li_prenses

Mesaj gönderen sf_li_prenses »

atak geldıgı zaman elde kalsa tıtreme iyi [smilie=dash2.gif] elim titrer kolum ,bacagım titrer sesde titrer naribeyza arkadasın demesı gıbı yanı olmayan kalmamıs :D allahım guluyummu aglıyımmı halıme yakında bende tırlatıcam :D sanırsam
ߣNmİ$İm k£Ndİmd£n ßİr KoRkAk yAraTM$ım
k€NdiMİ kOrurK£N €N Çok b€n ÜrkütmÜşüm
ߣNmİ$İm K€ndiMİ SAvUnURK€N €n çOK hAnç£rleyen
ßİr m€ÇhuL OLmuŞum ,FaİLi ߀N
ߣNmİ$İm
ߣNmİ$İm ....

İnSaN KeNdİn€ RaGm€n YaŞAmaYı ßİLm€Lİ ßaZ€N
tevatür

Mesaj gönderen tevatür »

valla kim ne derse derse desin çay kola titremeyi ellerinde titreme olanlarda aşırı derecede arttırır.ellerinde titreme olanlar hemen bu lanet içecekleri bıraksınlar.hatta çay kola gibi içecekler titremeyi azaltan dideral gibi ilaçların etkisini öldürürler.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kolayı bilmem ama çay ve kahve titretiyor, çarpıntıyı artırıyor, ama gelgelelim dideralle başa çıkamaz.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

her carsamba saat 14.37de yaklasık 7 dk elim titrer...yani evet bende de var..
BEN BENİM
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

her zaman her yerde var,yok yok tükanda =////
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

işte şimdi hapı yuttum,,titreme baya arttı,,kalp el hep birlikte titretiyo,,demin el ve kalp coştu..
BEN BENİM
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

ben bakkaldan ekmek alırken hatta evde öylece otururken bile oluyo.iyicene malladım artık kontrol falan hiçbişe kalmadı !