Sadece bende mi öğrenmek istiyorum?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
xxlarch

Sadece bende mi öğrenmek istiyorum?

Mesaj gönderen xxlarch »

arkadaşlar benim dert yandığım konu kendimi beğenmeme hiç kız arkadaşımın olmayacağını ömrümün sonuna kadar yalnız kalacağımı düşünüyorum hatta bu yüzden Sf den kurtulmak adına hiç birşey yapamıyorum ne zaman birşeyler yapmak için güven gelse içimden bir ses bu tiplemi sosyal olacaksın diyor, çok üzülüyorum [smilie=blush.gif] [smilie=blush.gif] ne yapıcam??? sizdede böylemi ??
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: Sadece bende mi öğrenmek istiyorum?

Mesaj gönderen manzara »

cirkinsen boyle dusunmen normal. ilgi alanlarini kiz konularindan baska yonlere cevir. baska seylerle mesgul ol. evlenmek icin de annenden kiz bulmasi icin rica edebilirsin.
BEN BENİM
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

manzara yazdı:cirkinsen boyle dusunmen normal. ilgi alanlarini kiz konularindan baska yonlere cevir. baska seylerle mesgul ol. evlenmek icin de annenden kiz bulmasi icin rica edebilirsin.
hangi insan kendini karşı cinsten soyutlamak ister mümkün birşey değil bu ayrıca ergenim la ergen
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

xxlarch yazdı:
manzara yazdı:cirkinsen boyle dusunmen normal. ilgi alanlarini kiz konularindan baska yonlere cevir. baska seylerle mesgul ol. evlenmek icin de annenden kiz bulmasi icin rica edebilirsin.
hangi insan kendini karşı cinsten soyutlamak ister mümkün birşey değil bu ayrıca ergenim la ergen
. ihtiyacini parayla karsilayabilirsin.
BEN BENİM
DMT

Mesaj gönderen DMT »

Sorunun tek kaynağı SF değil, gençliğim utanarak çekinerek kızlardan sıkılarak geçti.. ne olursa olsun bir şekilde kırıp aşılabilecek bir konu bu, ama cevapları aradığımız yerler ne kız arkadaş nede benzer başka bir kavram, sonuç olarak başımdan bir ton ilişki geçti ve artık herhangi bir çekincem veya utangaçlığım olmamasına ragmen kızlarla uzun süre ilişki, sevgili falan gibi şeyler asla yaşayamıyorum, sadece günlük bilemedin haftalık.. ve problem bence devam ediyor, sadece şekil değiştirdi.. çünkü sorun kızlarda değil bende.
no fate
alınyazım

Mesaj gönderen alınyazım »

Bence arkadaşlar kız işine hiç bulaşmayın inanın bi sf li için ölüm.. 3 yıldır bi kızla ilişkim var.Ona alıştığım için sade onunla yalnız olduğum zaman çok sorun olmuyor ama kız benim gibi değilki arkadaşları var. Yanında arkadaşları olduğu zaman elim ayağıma dolaşıyor ne yapacağımı ve ne konuşacağımı bilemiyorum..Bide kız arkadşlarından bazıları kendi erkek arkadaşınıda alıp gelip beraber bişeyler yapalım diyorlar her seferinde kıza bi bahane buluyorum ama nereye kadar sürecek bu onuda bilmiyorum..Hele ailesinin yanına bi türlü gidemiyorum..İlerisi için evlilik hayalleri kurduk beraber ama gel gelelim kendi başıma kaldığım zaman ne yaptım ben diyorum..İlerisini düşündükçe nişan, düğün, akraba ziyaretleri ev, bark, iyi bi iş bulup aileni geçindirme, koruma, kollama, evlenince onun ailesiyle tanıdıklarıyla ilişkiler, bi sf li için ne kadar ızdırap vericidir bilen bilir nasıl olur nasıl gider bilmiyorum bu yükü kaldıramam diye düşünüyorum..Ama kıza da gönül verdik söz verdik..Keşke diyorum hiç bulaşmasamda yalnız başıma kendi halimde ot gibi yaşayıp ölümü bekleseydim diyorum..İki arada bi derde kaldım şuan..
Arwen

Mesaj gönderen Arwen »

xxlarch yazdı:arkadaşlar benim dert yandığım konu kendimi beğenmeme hiç kız arkadaşımın olmayacağını ömrümün sonuna kadar yalnız kalacağımı düşünüyorum hatta bu yüzden Sf den kurtulmak adına hiç birşey yapamıyorum ne zaman birşeyler yapmak için güven gelse içimden bir ses bu tiplemi sosyal olacaksın diyor, çok üzülüyorum [smilie=blush.gif] [smilie=blush.gif] ne yapıcam??? sizdede böylemi ??
Çirkinlikle falan alakası yok bunun hele erkeksen hiç. Çoğu kız dış görünüşe önem vermez aslında. Bakımına giyimine kuşamına özen göstermen yeterli. Önemli olan içinin güzelliği.
ugurd

Mesaj gönderen ugurd »

Manzara'ya katılıyorum kendine başka alanlar bul. Arwen'e de katılmıyorum kızlar dış görünüşe önem veriyorlar, karakter vs. pek dikkat etmiyorlar. Ayrıca tipini beğenmemen senin kompleksin olabilir. Ergenim diye işin içinden çıkma yol yakınken kız işlerini bırak vakti zamanında bana çok nasihat ettiler anlamadım. Bir işe yaramaz. Bir kız için hiçbirşeye değmez. Sen sf yi yenmeye çalış. Düzgün insan olmaya çalış bunlar daha önemli. Sonradan bizim gibi geçmişe bakıp pişman olursun. Utanırsın ben bunun için mi yaratıldım dersin, nelerle uğraşmışım. Bir erkeğe kız peşinden koşmak yakışmaz; olursa olur, olmazsa olmaz.
Arwen

Mesaj gönderen Arwen »

ugurd yazdı:Manzara'ya katılıyorum kendine başka alanlar bul. Arwen'e de katılmıyorum kızlar dış görünüşe önem veriyorlar, karakter vs. pek dikkat etmiyorlar. Ayrıca tipini beğenmemen senin kompleksin olabilir. Ergenim diye işin içinden çıkma yol yakınken kız işlerini bırak vakti zamanında bana çok nasihat ettiler anlamadım. Bir işe yaramaz. Bir kız için hiçbirşeye değmez. Sen sf yi yenmeye çalış. Düzgün insan olmaya çalış bunlar daha önemli. Sonradan bizim gibi geçmişe bakıp pişman olursun. Utanırsın ben bunun için mi yaratıldım dersin, nelerle uğraşmışım. Bir erkeğe kız peşinden koşmak yakışmaz; olursa olur, olmazsa olmaz.
Benim hoşlandığım erkekler dış görünüş bakımından vasat oluyorlar genelde:) Yani karakteri zevkleri zekası vs daha ön planda demek istemiştim. Tabi bu benim bakış açım genelleme yapmıyım.