ANTALYA grubumuz OLSUN !!

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
antalya07

ANTALYA grubumuz OLSUN !!

Mesaj gönderen antalya07 »

SLM ben Antalyada yaşıyorum sosyal fobi li oldugunu düşünenlerdenim.Birliktelik kurup beraber çözüm bulalım diyorum. önerileri bilgileri tavsiyeleri olanlar mutlaka vardır. giden vakit bizden cok şey alıp götürüyor arkadaşlar
alınyazım

Re: ANTALYA grubumuz OLSUN !!

Mesaj gönderen alınyazım »

Slm bende antalydayım merkezde oturuyorum..Evet doğru söylüyorsun zaman su gibi akıp gidiyor ve biz bi köşeden öylece izliyoruz hayatı..
antalya07

hemde cok hızlı gidiyor. başaramadıklarımız cogalıyor. ben hiç doktora falan gitmedim yakın zamanda gitmek için araştırıyorum. senin durum nedir. konuşalım cogalalım cözüm üretelim diyorum.
alınyazım

Mesaj gönderen alınyazım »

Ben 1 sene öncesine kadar devletteki bütün doktorlara gittim..Hiç bir faydasını göremedim aksine verdiği hapların yan tesiri oldu buda derslerimin kötü olmasına sebep oldu.En son gittiğim doktor baya bi ilaç denedi bende en son düzelme olmayınca nasihat etmeye başladı .Yok işte hastalık olarak görme bunu senden çok kötü durumlarda olanlar var kiminin eli yok kiminin kolu yok kimi kör kimi sağır onları düşününce seninki sorun sayılmaz falan filan..Bende içimden ALLAH sanada versinde göreyim sorunmu değilmi diyerek çıktım gittim.. Ondan beri doktora falan gitmiyorum artık..Sen neler yaptın?
antalya07

hmm. anlıyorum. devlet hastanesinde bir doktora gittim ama başka gitmem. araştırıp ii bir özel doktora gitmem lazım. devlettekiler senin benim bildilerimi söylüyor üstüne 2 ilaç yazıp gönderiyor. aynen senin anlattığın gibi.
antalya07

Antalya merkezde doktor araştırma durumun olmadımı.? iyi olduğunu duyduğun doktor falan yokmu? ankara-istanbulda bir kaç doktor duydum ama antalyada bilmiyorum. internetten baktım Antalya selma akbulut nasıl birisi acaba?
antalya07

?