Kaybolan yıllar

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
atreju

Kaybolan yıllar

Mesaj gönderen atreju »

Sitenizi dün tesadüfen rahatsızlığım hakkında ümitsizce araştırma yaptığım bir sırada buldum.Bu dertten bende uzun yıllardır muzdaribim.Ama ne olduğunu bir türlü bulamadımDoktorlara gittim anlattım hiç bir tanı koymadan hemen ilaç verdiler.F :) :) :) :) averin,seroxat,lustral hepsini belli aralıklarla denedim.Bu arada evlilik, iş arayışları vardı.Ama ilaçlarla birlikte bunların altından kalkmam iyice zorlaştı.Kullansam hayal aleminde gezen unutkan hissiz bir insana dönüyordum.Kullanmasam aynı sorunlar,gereksiz çarpıntılar,heyecanlarla kendime güvenimi kaybediyordum...Sonunda kendimi istemediğim beni geren ortamlardan soyutlamak zorunda kaldım.Yeni ortamlardan kaçabildiğim kadar kaçmaya başladım .Ama bir gün bu aniden ortaya çıkan sorunumun aniden biteceğine mutlaka bir çözümü olduğuna inancımı hiç yitirmedim..Acaba fizyolojik olabilir mi diye hormon testleri yaptırdım Onlaradanda bir sonuç çıkmadı herşey normal.Çok zor günler geçirdim arkadaşlar Hem maddi hem manevi olarak yapabileceklerimi yapamamak ve derdini kimsenin anlamaması ...Bunlar gerçekten zor şeyler...Ama en azından şimdi ne olduğunu biliyorum ve benim gibi bunları yaşayan başka insanlarda varmış diyorum..Bildiğin birşeyle uğraşmak daha kolay .Her türlü önerilerinizi bekliyorum.Umarım bu 2006 yılı bu hastalıktan kurtulacağım ve tekrar hayata merhaba diyeceğim bir yıldır..Hepimize acil şifalar ve güven dolu günler dilerim.
teernty
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

sağol atreju umarım birlikte yeneceğimiz bir yıl olur 2006 :)
psıko_rehber_danısman

Mesaj gönderen psıko_rehber_danısman »

Sevgili atreju

Bu kritik süreci doktorunuza danışarak devam etmenizi öneririm Anlattıklarınız bana "mani" durumunu çağrıştırıyor Umutlu ve iyimser olmak güzel elbette fakat şu an hissettiklerinizi bir terapistle mutlaka paylaşın derim Sevgiyle kalın