Benimle aynı sorunu paylasan tum dostlara saygılar

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kerem Aktaş

Benimle aynı sorunu paylasan tum dostlara saygılar

Mesaj gönderen Kerem Aktaş »

merhabalar bu lanet olası illetle kendimi bildigim bileli uğrasıyorum hiç bir zaman tamamiyle asamadım eh işte birazcık yol kattettim o kadar.Ben daha düne kadar bakkaldan bir sigara almaktan aciz bir adamdım cok sukur bu ufak tefek seyleri astım fakat tıkandıgım bir nokta insanlarla diyalog konusu en cok ta karşı cinsle bir turlu cesaret edemiyorum ettigim zamanda yuzume gözume bulastırıyorum işte kucuk duserim rezil olurum insanlar hakkımda ne dusunur beynimde hep bu sorular var halbukı saçma oldugunu biliyorum ama elimde degil daha once 2 yıl ilaç kullandım hiç bir faydası yok beyni uyusturmaktan baska bir sey yapmıyor duygusuz bir insan oluyosun baska bir sey degil ben bu halıme kendi kendimi asarak geldim ve ilaçların hepsini kaldırıp cöpe attım.Simdi yüzde 30 luk bir oan kaldı bunuda sizlerle paylaşmak istedim hep birlikte bu sorunları asacagımıza inanıyorum cunku bizi bizden baska kimse anlayamaz bunu yasayan bilir saygılarımı sunuyorum hoşçakalın...
yosun

slm

Mesaj gönderen yosun »

mrb. bende sfliyim doktora gittim 8 ay ilaç kullandım belki biraz faydasını gördüm ama bıraktım savaşmadım ve şimdi başa döndüm off çok sıkılıyorum ya alışvariş yapamıyorum ...yardım edermisin.