Önemli duyuru

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Önemli duyuru

Mesaj gönderen yok »

Arkadasla psiko rehber danismanin forumla iliskisi kesilmistir.
Artik kendisinden yardimdan cok sikayet aldigim icin ve forumdaki üyeler benim icin daha önemli oldugundan foruma girisi engellenmistir.
Lütfen kendisine yönelik yazi yazmayiniz.
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

hayırlısı neyse o olsun..
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

Peki bu ilişik kesme yapılmadan önce kendisine haber verildi mi ? Son günlerde yaşanan tartışmaları biliyorum ama psiko_danısmanın siteye emeği de büyük... Eğer haberi olmadan ilişiği kesilmişse nankörlük yapılmış olur :?
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

jasemin yazdı:Peki bu ilişik kesme yapılmadan önce kendisine haber verildi mi ? Son günlerde yaşanan tartışmaları biliyorum ama psiko_danısmanın siteye emeği de büyük... Eğer haberi olmadan ilişiği kesilmişse nankörlük yapılmış olur :?
Istediginizi düsünebilirsiniz olaylari bilmiyorsunuz. Haber vermeye calistim ama bilmiyorum kendisine ulasti mi herhangi bir tepki gelmedi kendisinden.
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

admin yazdı: Istediginizi düsünebilirsiniz olaylari bilmiyorsunuz. Haber vermeye calistim ama bilmiyorum kendisine ulasti mi herhangi bir tepki gelmedi kendisinden.
Siteye girişi engellendiyse istese de tepki veremez sanırım ... Neyse ya sağlık olsun adminin bir bildiği vardır elbet ama keşke böyle olmasaydı ben psiko_danısmanın yazılarını ilgiyle okuyordum Uygulamalar bölümüne yazdıkları güzeldi Bu devirde karşılıksız fedakarlık yapan insanların sayısı az malesef Hayırlısı olsun