Forumdaki Psikolog

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
jasemin

Forumdaki Psikolog

Mesaj gönderen jasemin »

Sitede düzenli soru-cevap yapabileceğimiz bir psikolog ne zaman gelecek ? psiko_danısman ayrıldı helper desen ayda 1-2 mesaj yazıyorsa anca... çok şey mi istyorum acaba ? Sanırım pek çok arkadaşın bu konuda benzer düşünceleri vardır Sadece bir gözlemimi paylaşmak istedim okumaya zaman ayırdığınız için tşkler
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

Ben kendi adima elimden geleni yaptim. Internette mailini bulabildigim tüm psikologlara yardim icin mail attim. Bir kac tanesi cevap verdi. Ama o zaman forumda psikolog istemeyen bir kac kisinin yüzünden gelmek isteyenler de gelmedi.
Düzenli forumu kontrol edip sorulara cevap verecek bir psikolog bulabiliyorsaniz sizler cagirin. Ben forumda psikolog olmasina karsi degilim.
eagle187

Mesaj gönderen eagle187 »

Daha önceleri bu sitede psikologlarDAN soru cevap şeklinde yardım alıyorduk.Ama forumumuzdan birkaç kişi psikologlarla -sanki zorla yardım ediyormuş gibi-zıtlaşıyorlardı.psikolog DENEMEK İÇİN BAZI ÖNERİLER SUNUYORdu.BiriLeRi hemen:

-yok ya bunlar bizim işimize yaramaz dediler, zıtlaştılar ve sonundada kaçırdılar.İsim niye yazmadın demeyin.KENDİLERİNE GÖRE HAKLI OLABİLİRLER.AMA FAYDALANACAK OLAN KİŞİLER VARDI BUNU UNUTTULAR.Şimdi bekleyeceğiz bakalım gelenler inşallah gitmez.
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

:roll: kimseden ses seda çıkmadığına göre bu eksiklik fazla önemsenmiyor galiba İyi ki yüzyüze terapi yapabileceğim bir doktorum var yoksa kafayı yerdim herhalde İçindekileri dökemeyince insan sıkıntıdan patlayacak gibi oluyor :smt073
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

kimseden ses seda çıkmadığına göre bu eksiklik fazla önemsenmiyor galiba İyi ki yüzyüze terapi yapabileceğim bir doktorum var yoksa kafayı yerdim herhalde İçindekileri dökemeyince insan sıkıntıdan patlayacak gibi oluyor
İnan bende sana katılıyorum bu konuda.Bir psikolog olsa şu forumda değil zıtlaşmak faydasız da olsa ona saygılarımı sunarım.Çünkü bizi anlayan tek kişi onlardır.Ben bu fikri sonuna kadar desteklerim.İnşallah bir psikolog gelir de bize biraz profesyonel olarak destek verir.