Bir SF'li Evlenebilir mi? Ya da evlenmeli midir?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

evlenebilme konusunda endişeleriniz var mı?

evet
159
79%
hayır
42
21%

Toplam oy: 201

Kullanıcı avatarı
motivasyon

Mesaj gönderen motivasyon »

Bence bahsetme, çok anlayışlı gibi görünen insanlar bile bazen bu tür şeyleri yanlış anlayıp problem edebiliyorlar, bunu söyleyip söylememeyi dürüstlükle bağdaştırmamalısın.
Sonunda küçük prens, "İnsanlar nerede?" diye söze başladı.
"Çölde insan çok yalnız hissediyor kendini..."
"İnsanların arasında da yalnızdır insan," dedi yılan.
Kullanıcı avatarı
turgut_87

Mesaj gönderen turgut_87 »

ewlenir arkadaşlar sflide ewlenir.ama ewliliği hep problemlerle geçer.onun için bunu bilmek lazım
-YAŞANMADAN ÇÖZÜLMEYEN SIR BENİM-
Kullanıcı avatarı
serhat_18

Mesaj gönderen serhat_18 »

ben bazı arkadaşlarımız gibi aşırı sf li değilim.bendeki az.topluluk içinde konuşma tartışma sadece.bu da son iki yıldır oluyor bende.aynı zamanda iki yıldırda hiç bi kızla çıkmadım.
Meğer ne yalnızız insan olmuşsak,
yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak,
yeri gelmiş acıyada gülmüşsek,
sana olan SEVDAMDANDIR bilesin...
----
Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş
bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın ARKADAŞ...
Kullanıcı avatarı
serhat_18

Mesaj gönderen serhat_18 »

umut sönmez
UMUt sönmez hatayın neresinden?
Meğer ne yalnızız insan olmuşsak,
yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak,
yeri gelmiş acıyada gülmüşsek,
sana olan SEVDAMDANDIR bilesin...
----
Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş
bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın ARKADAŞ...
n/a

Mesaj gönderen n/a »

ben de ciddi ciddi düşünmeye başladım. çok düzgün bir insan var hayatımda ancak, hani "çılgınca bir aşktan" ötürü değil de mantığımla evlilik kararı vermek ne kadar doğru bilemiyorum. karşımdakinin dürüstlüğü, iyi oluşu, kariyeri, bana hissettiği yoğun duygular evlenmem için yeter sebepler mi bilemiyorum. eğer yeter değilse ömür boyu yalnız kalma riskine karşı dayanıklı mıyım? bilmiyorum bilmiyorum...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

kir yazdı:ben de ciddi ciddi düşünmeye başladım. çok düzgün bir insan var hayatımda ancak, hani "çılgınca bir aşktan" ötürü değil de mantığımla evlilik kararı vermek ne kadar doğru bilemiyorum. karşımdakinin dürüstlüğü, iyi oluşu, kariyeri, bana hissettiği yoğun duygular evlenmem için yeter sebepler mi bilemiyorum. eğer yeter değilse ömür boyu yalnız kalma riskine karşı dayanıklı mıyım? bilmiyorum bilmiyorum...
valla eger karsindaki dogru duzgun biriyse evlen onunla benim nacizane fikrim budur... illaki onun icin asik olup yanip tutusmayi bekleme, asik olup yanip tutusma nefsi bi istektir ve nefsi istekler genelde hayirsiz isteklerdir....
Kullanıcı avatarı
umut sönmez

Mesaj gönderen umut sönmez »

arkadaslar başımı bağlamak isteyenler bu sefer çok ciddi hazırlık yapmışlardı. aday listesiyle birlikte.

ne mi yaptım. "biraz zamana ihtiyacım var, gelecekle ilgili planlarım var" falan filan diye geçiştirdim. o an evlenmeyi gerçekten istediğimi farkettim. ama ben evlenememki dedim kendi kendime. ne kadar acı değil mi?

acıı ama gerçek. iş ciddiye binince asıl düşüncelerimm ortaya çıktı. evlenmem büyük bir olasılıkla bu problemin çözümü olmayabilir. bu başka bir insanında hayatını zehir etmek, problemi daha da kronikleştirmekten başka bir işe yaramayabilir. evet bunlar ihtimal ama içinde kuvvetle hissettiğim ihtimaller. bu halde evlenmemeliyim. şu anda vardığımm nokta budur.

umut sönmez
UMUt sönmez hatayın neresinden

İskenderun....
ÇARESİZSEN ÇARE SENSİN....
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

umut sönmez yazdı:
umut sönmez
UMUt sönmez hatayın neresinden

İskenderun....
aaa ben de iskenderun luyum :D

bütün hataylılar aynı avatarı kullanıyor herlalde ben de değiştircem :P :D
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Başlığı görünce çok şaşırdım... :shock:

Tabiki evlenebilir...

Ama kendisini anlayan birisiyle....Başka türlü olmaz bence...
n/a

Mesaj gönderen n/a »

deagolbrandybuck yazdı:
kir yazdı:ben de ciddi ciddi düşünmeye başladım. çok düzgün bir insan var hayatımda ancak, hani "çılgınca bir aşktan" ötürü değil de mantığımla evlilik kararı vermek ne kadar doğru bilemiyorum. karşımdakinin dürüstlüğü, iyi oluşu, kariyeri, bana hissettiği yoğun duygular evlenmem için yeter sebepler mi bilemiyorum. eğer yeter değilse ömür boyu yalnız kalma riskine karşı dayanıklı mıyım? bilmiyorum bilmiyorum...
valla eger karsindaki dogru duzgun biriyse evlen onunla benim nacizane fikrim budur... illaki onun icin asik olup yanip tutusmayi bekleme, asik olup yanip tutusma nefsi bi istektir ve nefsi istekler genelde hayirsiz isteklerdir....
haklısın deagol, ama iş ciddiye binince insan en her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. :roll:
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

doğru düzgün birini bulursa,neden olmasın?
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Sadece düzgün biri olmaz...

Kesinlikle kendisini anlayan birisi olmalı...
DCC
deagolbrandybuck

kir yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:
haklısın deagol, ama iş ciddiye binince insan en her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. :roll:
valla kir bu devirde en zor bulunan sey duzgun bir karakter, gercekten durust kizda, erkekte bulmak cok zor bu devirde, o yuzden bence sen mantigini dinle... insallah cok mutlu olursunuz.. dugununuze davetiye isterim haaa :)))
n/a

Mesaj gönderen n/a »

deagolbrandybuck yazdı:
kir yazdı:[quote="deagolbrandybuck insan en her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. :roll:
valla kir bu devirde en zor bulunan sey duzgun bir karakter, gercekten durust kizda, erkekte bulmak cok zor bu devirde, o yuzden bence sen mantigini dinle... insallah cok mutlu olursunuz.. dugununuze davetiye isterim haaa :)))
tabi ki , lafımı olur. :P
deagolbrandybuck

kir yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:
kir yazdı:[quote="deagolbrandybuck insan en her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. :roll:
tabi ki , lafımı olur. :P
:P :P :P

cok sevdiğim bi kız arkadasım var yarın onu istemeye gelceklermiş geçen enişte beyle tanıştırdı beni , sevdim saygılı birisi inşallah çok mutlu olurlar :)))