S F hayal ürünü mü ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

emre2801 yazdı:aslında biz sf in üzerine gitmiyoruz onu daha da perçinliyoruz...
klasik bi laf olacak ama işte korkularıonla yüzleş sözünü burada yine söyleyesi geliyor insanındediğin gibi üzerine gimiyoruz ve bu kısırdöngü sürekli pekişiyor
jasemin

Mesaj gönderen jasemin »

arkadaşlar insan belli bir yaştan sonra artık birşeylerden bıkıveriyor SF den bile bıkıyor sürekli aynı saçmalıkları yaşamaktan bıkıyor ve bazen de en kötüsü kendisinden bıkıyor evet ben artık kendi şahsındanda sıkılmış bir hale geldim herşey tükenmiş bitmiş gibi geliyor yaşamdan zevk alamıyorum uyku düzenim alt üst olmuş durumda ne arayanım var ne de soranım geçenlerde eski işyerime gittim bir tatlı tebessüm görebilmek veya ne bileyim işte beni o an mutlu edebilecek birşeyler bulmak umuduyla ama malesef tam bir hayal kırıklığı yaşadım içeride eski patronum ve iki çalışan vardı çeşitli evraklarla uğraşıyorlardı beni görünce yarı resmi bir merhabanın ardından kendi aralarındaki konuşmaya döndüler ve ben öylece kaldım bir elimde ufak bardak çay diğerinde sigara geçen zaman dına hiçbirşy sormadılar ne yaptın ne ettin gibisinden sadece meşguliyetle alakalı değildi bu yalıtım hissi sürekli yaşadığım anksiyetenin devamı gibi işte SF yüzünden iletişim kopunca biriken izlenimlerin geri dönüşü böyle oluyor bu sessizliğe daha fazla dayanamadım ve çayımı içtikten sonra binadan ayrıldım arabanın gazına abanarak vites koluna sanki bir dost elini tutar gibi yapışarak ilerledim "eksikbirşey mi var hayatımda gözlerim bazen neden doluyor ...minibüs gibi kalksam hayata arka koltukta unutulmuş gibi ... "---"yalnızlık alıp götürür vay beni yazık bana..." ne güzel dizeler yaratmışsın tanrım "çok kırgınım bütün dostlarıma sevgilim seni düşman ettiler bana"

TO BE CONTINUED