Herkese soruyorum.

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
sunlight

Herkese soruyorum.

Mesaj gönderen sunlight »

Diyelim ki yarın sunumunuz var.Kaçmak ve erteletmek imkansız.Ne yapardınız? :evil: :?:
BİR ACAYİP ADAM

Mesaj gönderen BİR ACAYİP ADAM »

çıkar sunumumu yapardım ;)
Kullanıcı avatarı
Unholy

Mesaj gönderen Unholy »

sunum için çıkılan yere çıkarken düşüp takla atardım sonra aaaaaaaaaaaaah bilegim diye bagırırdım. bu ciddiyet gereken bi senaryo gülerseniz fln en baştan kopar olay.
Resim
misafir-

Mesaj gönderen misafir- »

Heyecenlanacağımı tahmin ediyorsam.Muhtemelen daha iyi hazırlanmaya çalışırdım.Genellikle hep böyle yapmışımdır.Heyecanı biraz azaltabiliyor.
monti

Mesaj gönderen monti »

çok iyi hazırlanırdım. çok iyi bir uyku uyurdum.
ertesi gün başarız olsam da elimden geleni yaptım derdim.
BİR ACAYİP ADAM

Mesaj gönderen BİR ACAYİP ADAM »

eee sunumun ne oldu???
Kullanıcı avatarı
emre2801

Mesaj gönderen emre2801 »

BİR ACAYİP ADAM yazdı:eee sunumun ne oldu???
bence şimdiden hazırlık yapıyor :D
Allah'a şükür bizim bölümde hiç sunum yoktu. sadece son sınıfta tez sunumu vardı. o da üç hocanın karşısındaydı...
Kullanıcı avatarı
MORMELEKŞE

Mesaj gönderen MORMELEKŞE »

..sunum hakikatten bizim için zor iş...benim bütün ünv. hayatım sunumlarla geçti..her proje teslimi kalabalık bir jüri ve tüm öğrencilere açık bir sunum şeklinde olmuştur..yaptığınız işlerin anlatımı,çıkış noktalarınızın uzun ve felsefik tanımları...sonunda yöneltilen sorular..açıklamalar...
off yaa..şimdi bahsedince bile kalbim sıkışıyor..ama o zamanlarda ben sf den bi haber olduğumdan kızara bozara ve kalbimin yerinden fırlaması pahasına göğüs germiştim herşeye...ama dışardan çok soğuk kanlı göründüğümden kimse içimde kopan fırtılardan haberdar olmamıştı,aksine ne kadar sakin olduğumdan bahsediliyordu...sanırım sunum heyecanını yenmenin en etkili yolu,anlatacağınız konuya hakim olmaktan geçiyor..ve kendine güvenden(ama bu zaten bizde eksik olduğundan iş daha da zor oluyo)..okul biteli üç yıl oluyor ve iş hayatında da sürekli insanlara birşeyler anlatmak,sunmak durumundayım...geniş katılımlı ve herzaman açılışı benim yapmak zorunda olduğum,araştırmalarımın ve çalışmaların anlatıldığı toplantılar...yani kabus benim için bitmiş değil henüz.. hafifletmek için dideral alıyorum toplantılara girmeden önce...rahatlamamı sağlıyor yine de... :roll: zor iş...çok zor..
..hem var gibiyim,hem yok gibi...
Kullanıcı avatarı
sunlight

Cevap yazmaya devam edin!

Mesaj gönderen sunlight »

BİR ACAYİP ADAM yazdı:eee sunumun ne oldu???
Sunumum yoktu.Allah korusun.Ama eninde sonunda karşılaşacaz.O yüzden sordum.Yani o anki deneyimlerinizi aktarmak için sordum.

Cevap yazanlara teşekkür ederim.Yazmaya devam edin.Çok ilginç cevaplar alıyorum.Ama bu soruyu biraz ciddi ciddi düşünerek cevaplayalım. ;)