kendimi gectim oglum için önerileriniz

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
gözde

kendimi gectim oglum için önerileriniz

Mesaj gönderen gözde »

merhaba arkadaslar bu konuda devamlı arastırma içindee olmama ragmen en iyi bilen sizlerinde fikirlerinizi almak istedim 8 aylık bir oğlum var benim gibi sfli olmasını hiiç istemiyorum.
Ben mükemmelliyetci bir anne ve bize aşırı düşkün her yaptıgımıza karışan bir babanın cocuguyum genlerden gelenlerde vardır mutlaka bunlar yüzünden sfli oldugumu düşünüyorum.

Sizce oglumu yetiştirirken ne yapmalıyım/yapmamalıyım??
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Re: kendimi gectim oglum için önerileriniz

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

kesinlikle çizgi film izletme ilerde kreşe yollaman iyi olur
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
brefendi

Mesaj gönderen brefendi »

İnsan az da olsa kendi anne-babasının ona davrandığı gibi mi davranır çocuğuna merak etmişimdir hep.
poison_girl

Mesaj gönderen poison_girl »

Hep kreşe yolla anaokuluna gitsin satranç kursun resim kursuna basketbol futbol kursuna yolla ılerde de. Kitap okut ne bileyim pek bilgisayara dokunmasın dışarıda oynasın hep arkadaşları olsun. Özgüveninin sarsilmamasina dikkat et bir sürü kitap vs özgüvenli cocuk yetiştirmek üzerine onları oku. Cocuğuna baskalarının onun hakkında ne düşündüğünün önemi olmadıgını işle hep... Cocuğun seninle aynı kaderi paylaşmak zorunda degil. Sende bir psikologa git kendi hasaligini da kurutmaya bak.
asure

Mesaj gönderen asure »

sizin için şu kitabı baştan sonra harfiyen okumanızı ve içerisindeki adımları tüm dürüstlüğünüz ile uygulamanızı tavsiye ediyorum.Ben okumaktayım şuan ve gerçekten çok mesafe kat ettim.
http://e-kitapciyiz.blogspot.com/2013/0 ... inden.html