lütfen yardım

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
brick_man

lütfen yardım

Mesaj gönderen brick_man »

merhaba foruma yeni katıldım ama aslında yeni değilim daha önce okuyup çıkıyordum ben lisede bir öğrenciyim lise 3e geçtigimde bende sf oluştu nedenini bilmiyorum çok üstüne varmadım ama bu sürekli gelişti ve artık kontrol edemiyorum mesela otobüsteyken başım titriyor insanlara bakamıyorum sürekli dışarı bakıyorum ineceğim durağı söylemek bile çok zor geliyor yada sunum yaparken aşırı heyecanlanıyorum bu sene bayrak çekmeyi sıramı başkasına vermiştim ikinci dönem bana geldi bayrağı çektim sonra geriye gittim sonra istemsiz bir şekilde boynumda ve ellerimde titreme başladı durduramadım o zamana kadar hep oluyormuş ama ben farkında değilmişim babam falan söyleyince kızıyordum sanki onlar söylemeyince geçecekmiş gibi bunlar çok arttı ve artık evden çıkmaya bile korkuyorum sanki insanlardan çekiniyorum konuşamıyorum göz teması sıfır çoğu konuşma yarıda kalıyor sanki git artık dermişim gibi aslında insanlarla konuşmak istiyorum arkadaş yapmak istiyorum ve sürekli arkadaş ortamlarında ne sessizsin az konuş falan sürekli sadece belli arkadaşlarımın yanında rahat olabiliyorum onlar lada çok az görüşebiliyorum .bu sosyal fobi beni eve kapatıyor çok kötü oluyorum yaşamak istemiyorum ama ben gittikten sonra dünya daha iyi biryer olur diye kalıyorum -_-
lütfen yardım edin bunları nasıl aşabilirim ailem söyledigim kafam titriyor falan diye sadece yapma o zaman diyorlar sanki istemli bişeymiş gibi...
Kullanıcı avatarı
utangac

Re: lütfen yardım

Mesaj gönderen utangac »

UTANGACTAN BÜYÜK HİZMET
cevaplanmamış mesajları cevaplıyorum canlarım benim

up
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569