ders anlatma hakkında ! acil cvp verebilirseniz çok sevinrm

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
yasamak_guzeldir

ders anlatma hakkında ! acil cvp verebilirseniz çok sevinrm

Mesaj gönderen yasamak_guzeldir »

arkadaslar bransım öğretmenlik değil ama ingilizceden sertifikam oldugu için gecici ogretmenlık yapıcam. pzt derse gircem lise de 1 2 3 4. sınıflara bütün okulu bana vermişler ingilizce için. daha once uni de 1-2 kez unum yapmıstım. ama o zamanlar antidepresan kullanıyodum. şimdi yeni bi ortama gircem. sizce drse girmeden önce neler yapmam lazım ? dideral kullanmayı dusunuyorum. yani sabah girmeden önce yarım dideral ogleden sonra da bi yarım didreal icsem nasıl olur ? en azından biraz daha sakinleştirir beni bira daha rahat konusurum diye dusunuyorum. didaral daha önce kullanmıstım. antidepresanın yanında en olarak iç dedi doktor sabah ogle aksam yarımsar vermişti. ama ben epeydir sosyal bi ortama girmediğim için antidepresanıda bırakrım diderali de..cabuk heycanlanan bi yapım var. bide isde koseye sıkısms gibi hissedersem terleme kızarma oluyor.. elimden geldiğince kendimi ifade edecem cocuklara. ben aslında ortaogretım dıye basvurdum ama lise cıktı. hepsi 18 yasına gencler ben 26 yasımdayım.. sizin onerilriniz neler arkadaslar? ilk ders için arastrma yaptım bayagı kendimi tanıtma onlar ıtanıma babında provalar yaptım. onun dısında antidepresana baslamalımıyım ? doktorumun verdiği ilac listei var elimde. bana en yararlı olan paxil di. daha sonra prozac vs kullanım paxera kullandım.. sizce tekrar paxera ya baslasammı ? didaral i kesin içcem zaten de paxera da süpheliyim ? bi yarımcı olun arkadaskalr ? yoksa bana ilac yazan doktoruma msj mı atmalıyım ? numarası var whatsap kullanıyosa mutlaka cvp verir..
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
SatasmaBana

Re: ders anlatma hakkında ! acil cvp verebilirseniz çok sevi

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Antidepresan al.Bir de üstüne bira içebilirsin.
bulantı
yasamak_guzeldir

Mesaj gönderen yasamak_guzeldir »

sen beni deli mi sanıyosun :)
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
SatasmaBana

asd
bulantı
SatasmaBana

Ne diyeydim."Onca yıl eğitimini almışsın,anlatacağın dersi biliyorsun,zaten çocuklar senden kaç yaş küçük,takma onları,derin nefes al ver çıkarken,kulhu elham oku çık" mı diyeydim : )

İlaçsız çözülmeyeceğini düşünmeye başladım artık.
bulantı