karşı cinsle ilişkilerde sizi endişendiren engelleyen ne?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
utangac

karşı cinsle ilişkilerde sizi endişendiren engelleyen ne?

Mesaj gönderen utangac »

erkekler neden kızlarla konuşamıyor ilişkiden yaçınıyorsuz?
kızlar neden erkeklerle denden denden denden?

ben açık konuşucam burda biz bizeyiz ve hiç birini beni bigün tanımıcaksınız. ltf sizde açık konuşun.

benim en büyük endişem sekstir. evet bu çünkü bağlılığı sağlamak için bu gerekiyo. hala çocuk olsadık romantizm arkadaşlık yeterdi ama büyünce yetmiyo. zaten romantizmde ... için var. herşey dolaylı ve yalancı. direk olunca ayıp dolaylı olunca romantik

işin ucu sekse bağlanmayan ilişkiler bitiyo. çok yaşadım çok biliyorum.

sosyal fobik olmıyabilirim ama seksel fobikim : [smilie=alcoholic.gif]
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
alicandan

Re: karşı cinsle ilişkilerde sizi endişendiren engelleyen ne

Mesaj gönderen alicandan »

beni korkutan ise ayrılık.
ayrılık depresyonu çok şiddetli ve tedaviye dirençli olabiliyor. :(
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

ben de kendi tecrübemden yola çıkarak şöyle saçmalayayım; malum sf sosyal ilişkilerde epey bir engele sebep oluyor ve ilişkideki paylaşım eylemini yok ediyor. ben bu konuyu düşündükçe sürekli karşı tarafın benden sıkılacağını ve dillere destan bir aşk hissediyor bile olsa eninde sonunda tahammül kudretinin tükeneceğine inanıyorum. zaten tecrübem de aynen bu doğrultuda yaşanmıştı. başlıkları sıralarsak cinsellik konusunda endişelendiğimi hatırlamıyorum. he belki o konuya kafa yormaktan da şimdiye kadar kaçtığımdandır. sonuç olarak, geberene kadar herhangi bir ilişki yaşamayı düşünmüyorum.
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Büyükşehirler çok kalabalık,seçenek bol,pazar geniş,kimse kimseye muhtaç veya mecbur değil.Ben de bi onla bi bunla çıkacak biri değilim.Birini bulursun biter daha başkası olmaz.
bulantı
lanetolsunsf

Mesaj gönderen lanetolsunsf »

Doohan yazdı:ben de kendi tecrübemden yola çıkarak şöyle saçmalayayım; malum sf sosyal ilişkilerde epey bir engele sebep oluyor ve ilişkideki paylaşım eylemini yok ediyor. ben bu konuyu düşündükçe sürekli karşı tarafın benden sıkılacağını ve dillere destan bir aşk hissediyor bile olsa eninde sonunda tahammül kudretinin tükeneceğine inanıyorum. zaten tecrübem de aynen bu doğrultuda yaşanmıştı. başlıkları sıralarsak cinsellik konusunda endişelendiğimi hatırlamıyorum. he belki o konuya kafa yormaktan da şimdiye kadar kaçtığımdandır. sonuç olarak, geberene kadar herhangi bir ilişki yaşamayı düşünmüyorum.
ben de yazsaydım aynı şeyi yazacaktım. Duhan zaten konuşmuştuk bizim olayımız aynı :)
yeniçocuk

Mesaj gönderen yeniçocuk »

reddedilme korkusunu düşündüm de bende yok çünkü en son teklifimde reddedildiğim zaman çok rahatlamıştım...
reddedilmenin kendisinden daha korkunç reddedilme korkusu...
yani vehim üreten her şey korkunç geliyor ama aslında hiçbiri korkunç değil...
sadece anksiyetenin hortlaması sonucu her şeyi vehim yaratmak için vesile kılıyoruz
yani korkunç olan şey vehmi yaratan anksiyetenin kendisi
anksiyeteden de korkunç bunları yaratan sosyal şartların kendisi
bundan da korkuncu belki kaderin kendisi
kaderi kim yarattı?
ama hepsinden korkuncu o anksiyeteyi yaratan sosyal şartların şiddeti belki de
çünkü iyileşebilen sflilerin anksiyetesi çok şiddetli olmuyor, biraz takat kalıyor
iyileşemeyenlerde ise takat kalmıyor çünkü başını doğrultabilecek durumda değil, anksiyete takatinden fazla şiddetli
elde değil, vehim doğuruyor bu zihin ve hayatın bir hapishane oluyor ya da ölmeden önce sınırlı bir kabir hayatına dönüşüyor.
kabir hayatımız bizim ölmeden önce başladı, kabirde yatıyoruz ve kendi vehmimizi (cehennemimizi) yaşıyoruz
brefendi

Mesaj gönderen brefendi »

benim için reddedilme korkusundan daha büyüğü kabul edilsem bile aynen arkadaşın dediği gibi zamanla karşı tarafın benden sıkılacak olması.