Gerçekten insan içine karışmak istiyor musunuz?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

Hangisi

Evet
9
60%
Hayır kalsın
6
40%

Toplam oy: 15

SatasmaBana

Gerçekten insan içine karışmak istiyor musunuz?

Mesaj gönderen SatasmaBana »

1.) İçinizde gerçekten dışarıya açılmak,insanlarla kaynaşmak sohbet etmek,duyguları düşünceleri paylaşmak,şakalaşmak v.b bunun gibi şeylere istek var mı ?
Daha da ötesi,grup içinde ilgi odağı olmayı hatta belki tanınan,ünlü birisi olmayı ister miydiniz ? Mesela bir komedyen,oyuncu,siyasetçi v.b. birisi.

2.) Yoksa, insanlarla iletişimim en alt seviyede dursun,iş ve ihtiyaç dışında kimseyle muhabbetim olmasın,benden uzak Allaha yakın olsunlar,mı diyorsunuz.

:).

Bende evdeyken 1. , dışarı çıkınca 2. düşünceler galip geliyor : D.Bir metroya biniyorum ve tamam.
Bir iki hafta insan minsan görmek istemiyorum daha.
bulantı
Kullanıcı avatarı
stoic

Re: Gerçekten insan içine karışmak istiyor musunuz?

Mesaj gönderen stoic »

Her ne kadar yıllardır yalnızlığı çok seviyorum, diğer insanlar iğrenç, tek sorunum onların yanındayken duyduğum kaygı diyerek kendimi kandırmaya çalışsam da günler geçtikçe anlıyorum ki yalnız baya kötü bir şey ve kimse bu yükü çekmemeli. Kendimizle dürüst olmak zorundayız, diğer insanlara onların sevgisine, onayına, onlarla yakınlaşmaya, ilişki kurmaya ihtiyacımız var.
We are eternal, all this pain is an illusion.
Sarazen

Mesaj gönderen Sarazen »

Kendi kendime yettiğim zaman gerçekten karışmak istiyorum.
brefendi

Mesaj gönderen brefendi »

samimi olduğum ufak bir arkadaş grubum olsa yeterdi bana. çok sosyal olayım çok göz önünde olayım diye hayallerim olmadı ama.
ea1887

Mesaj gönderen ea1887 »

gerçekten bilmiyorum.etrafımızda bir iki dostumuz,sırdaşımız,her konuyu konuşabildiğimiz,bizi ne olursa olsun sevecek insan varsa insan içinde olsak ne farkeder olmasak ne farkeder.başka bir yer yada zamanda olsaydık belki daha az kişi tanıdığımız yada az konuştuğumuz için kimse bizi yadırgamayacaktı bile
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

3-4 çok samimi arkadaşın oldumu bir şey değişmiyor sadece sıradanlaşıyor her şey kalabalık gruplar daha zevkli eğer aynı amaç için toplanmışlarsa.işte var öyle dostlarımız ama bıkıyor insan hep aynı yüzlerle heyecan kalmıyor her şeyi ölçülü yapmak lazım. her gün aynı yemek yenmiyor.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

ben kendim oy veremiyor muyum ? Veremedim.

Nasıl oylama lan bu : D
bulantı
brefendi

Mesaj gönderen brefendi »

kalıcısıkıntı yazdı:3-4 çok samimi arkadaşın oldumu bir şey değişmiyor sadece sıradanlaşıyor her şey kalabalık gruplar daha zevkli eğer aynı amaç için toplanmışlarsa.işte var öyle dostlarımız ama bıkıyor insan hep aynı yüzlerle heyecan kalmıyor her şeyi ölçülü yapmak lazım. her gün aynı yemek yenmiyor.
bana sanki kalabalık gruplarda samimiyet eksikmiş gibi geliyor.
hiçişte

Mesaj gönderen hiçişte »

BEYLER BİZ DELİYİZ
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

hiçişte yazdı:BEYLER BİZ DELİYİZ
çok delice bir fikir
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

o kadar çok istiyorum ki istemiyorum. aslında istemiyorum ama istiyorum da. istemiyor olma ihtimalim de mevcut. tabii istiyor olmak da bir seçenek ve ihtimal...