sfli iken araba kullanmak sorun yaratır mı

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

sfli iken araba kullanmak sorun yaratır mı

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

bana araba kullanabilmem çok ürkütücü geliyor ehliyet kursuna gitmek istiyorum çekiniyorum bu yaşlarda öğrenemezsem zaten biraz zor öğrenirim okul bitmeden öğrensem iyi olacakta aranızda araba kullanan vardır diye sorayım dedim sorunla karşılaştınız mı
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
Kullanıcı avatarı
cinali

Re: sfli iken araba kullanmak sorun yaratır mı

Mesaj gönderen cinali »

Araba kullanmak genel anlamda bir sorun oluşturmuyor. Sadece herhangi bir problem anında gözler üzerinde olduğu zaman heyecan olabiliyor. Onu da halledersin bir şekilde zaten.
Sf den uzaklaşmaya çalışıyorum.
brefendi

Mesaj gönderen brefendi »

ben çok fazla stres olabiliyorum bazen. Hele türkiye gibi bir ülkede sf'li olmasan bile sıkıntı.
yasamak_guzeldir

Mesaj gönderen yasamak_guzeldir »

Usta arabada sıkıntı yok ama bende bazen baldırlarımda titreme ya da yüz kızarıması oluyor. Mesela ışında durduk yandakı adamı geceyim derken stres olmuyor da mesela biri artıslık yaparsa ben kızıyorum önüne kurasım geliyo:) benı sollarken gaza basıym vs:) ama stres yapacağıma eminim araba sürmek yılların tecrübesi ister
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
yasamak_guzeldir

Mesaj gönderen yasamak_guzeldir »

bende ehliyet var iyide sürerim ama insanlar o kadar duyarsız ki trafikte sinirden geberiyorum bazen de isde kızarma vs oluyor biri varsa
BİR UMUTTUR YAŞAMAK