Psikolog dışında doktora giden var mıı?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
fobikfrance

Re: Psikolog dışında doktora giden var mıı?

Mesaj gönderen fobikfrance »

Ayni sorundan bende muzdaribim
Malesef terleme vé kizarma sfnin en nefret ettigim ozelligi bunada psikologlar psikaytistler bakiyor
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

5 yıl kadar önce bu forumdan ter bezlerini aldırmayla ilgili bir yazı okuyup nerdeyse saçmalayacaktım.hiç bulaşmayın derim terlemeye devam et sağlığın daha önemli
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
fobikfrance

Mesaj gönderen fobikfrance »

Baya bi seans gitmen lazim kesin cozumu yok en azindan her se ans 150 TL iyilessen bile cikan fatura totali yuzunden terleme vé kizarma yine nuksedebilir;))
quiet

Mesaj gönderen quiet »

sf olduğumu bilmediğim zamanlar alerjik zannedip cildiyeye gitmiştik,kızarma nedeni bulunamamıştı yıllar sonra anladımki sf denmiş..
yasamak_guzeldir

Mesaj gönderen yasamak_guzeldir »

Terleme ve kızaröa geçmiyor. Ben 26 yasımdayım 20 yasımdan beri geçiremedim. Ilac rahatlatoyor ama onu da bıraktım hafta da 2 tane anca iciyorum.. Burada dikkat edilmesi gereken husus insanlara hissetmemek aslında ama yüzde olunca kaçışın yok. Ben bi ara ter kremi kullandı bi boka yaramıyor. Kilipsli ets ye gelince duydum ama bulaşma gibi bi niyetim yok. Biz dogal ilaçlar psikoyrtspi vs ile işi en asgari düzeye indirmemiz lazım. Hayatımda bi kez özel psikologa gittim uni öğrencisiym dedim 50 tl aldı bir daha da gitmedim. Psikolog cok pahalı maddi acıdan cok yorar bizi.
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
xact

Mesaj gönderen xact »

Psikoloğa değil profesör psikiyatriste gidiyorum.