Bu sene sinava girecekler veya girmis olanlar?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
MissEyre

Bu sene sinava girecekler veya girmis olanlar?

Mesaj gönderen MissEyre »

Bu sene ygs-lys ye gireceğim. Herkes yazdan calismaya baslamis.Ben yazin ufak tefek bir seylere baktim sadece. Kendimi cok geride hisediyorum.bir de internette bu donemlerde calismaya cok gec kalinmis falan yaziyodu.moralim asiri bozuldu.hala da bozuk gerçi.
Okul bi yandan , iletisim kopuklugum bi yandan ustume ustume geliyorlar.herkes 6-7 saat calisma gunde iyidir diyor.
Yapabileceğimi sanmiyorum.Bu zamana kadar pek umursamamistim sinav islerini simdi birden kafama dank etti
[smilie=dash2.gif]
Zaten okulda rahatsizim bir de eve gelip ustune nasil 7 saat calisayim.eve gelince rahatlamak istiyorum biraz da olsa.bu sene buna sansim olmayacak galiba.
Direkt ders calisip hoop ertrsi gun okul olsun istemiyorum.ikisi de benim icin yeterince kotu zaten.
Ne illet bir sey bu
Her neyse daha önce sinava girmis olanlar, nasil basa ciktiniz bir anlatsaniz cok sevinirim. :)
Umutsuz vakayim su anda.
SatasmaBana

Re: Bu sene sinava girecekler veya girmis olanlar?

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Lisede hazirlanmak benim için de zordu.Gidip gelmek fiziksel olarak yoruyor.İnsanlarla içiçe olmak, bakışları altında kalmak da ruhen cokertiyor.

Ben de hem yorgunluktan hem de ne bölüm istediğimi bilmedigimden ikinci sene kazandım.

Ikinci sene hazirlanacaksan eylul erken bile :)
Bu sene de yetişir. Ne bölüm istediğine karar verip bir şekilde motive olup derslere asılman lazim.

Veya hedef kucultursun :) herkes tipci hukukçu olacak diye bir kaide yok
bulantı
MissEyre

Re: Bu sene sinava girecekler veya girmis olanlar?

Mesaj gönderen MissEyre »

SatasmaBana yazdı:Lisede hazirlanmak benim için de zordu.Gidip gelmek fiziksel olarak yoruyor.İnsanlarla içiçe olmak, bakışları altında kalmak da ruhen cokertiyor.

Ben de hem yorgunluktan hem de ne bölüm istediğimi bilmedigimden ikinci sene kazandım.

Ikinci sene hazirlanacaksan eylul erken bile :)
Bu sene de yetişir. Ne bölüm istediğine karar verip bir şekilde motive olup derslere asılman lazim.

Veya hedef kucultursun :) herkes tipci hukukçu olacak diye bir kaide yok
ya su son sinifi geceyim de.bir de cok dusuk bi puan alip okulda rezil olmayayim.herkes baya iyi yapiyo.kotu yaparsam okulda kotu bir Şöhretim olur heralde.yoksa 2.sene calismak daha iyi olur okul yokken.Su an onu pek takmiyorum
tesekkurler bu arada :)