ortama yeni biri gelince konuşamamak

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
melank0lik

ortama yeni biri gelince konuşamamak

Mesaj gönderen melank0lik »

hayirli ramazanlar Allah acil şifa versin sosyal fobi rahatsizliği olan kardeşlerim ne sorunlar yaşadiğinizi çok iyi biliyorum bizzat o sorunlari yaşadim anliyorum ne kafada olduğunuzu
(sosyal fobisi olmayanlar umrumda değil kardeşim falan da değil)

ortama yeni biri gelince konuşamama sorunsalı

iş yerindeki arkadaşlarla girgir şamata takilip muhabbet ediyoruz rahatim küfür argo belalti espriler falan yapabiliyorum ama gel gör ki
o mekana yeni biri gelince konuşamiyorum ağzimi biçak açmiyor muhabbete katilamiyorum düşüncelere daliyorum dikkatim kendi üzerime yoğunlaşiyor
sanki o kişi beni yargilamaya gelmiş zamanla geçer mi bilemiyorum hemen alişamiyorum ben oyle yeni insanlara sizde de var mi bu problem
Kullanıcı avatarı
Fluperson

Re: ortama yeni biri gelince konuşamamak

Mesaj gönderen Fluperson »

Aynen yabancı biri sonradan dahil olursa o eski halimden pek eser kalmıyor.
quiet

Mesaj gönderen quiet »

aynen bende öyleyim aynı odada çalıştığım arkadaşlarımla gayet rahat konusuyorum, rahat davranıyorum ama başka biri geldiği anda hemen bi ciddiyete bürünüyorum.Neden bilmiyorum, bu kız ne kadar sessiz hiç konuşmuyor diyor gelenler :(
melank0lik

Mesaj gönderen melank0lik »

quiet yazdı:aynen bende öyleyim aynı odada çalıştığım arkadaşlarımla gayet rahat konusuyorum, rahat davranıyorum ama başka biri geldiği anda hemen bi ciddiyete bürünüyorum.Neden bilmiyorum, bu kız ne kadar sessiz hiç konuşmuyor diyor gelenler :(
inanamıyorum sosyal fobik bir kız gordüm forumda
2016 nın türkiyesinde boyle bir devirde bir kızın sosyal fobik olması?
tamam erkekler sosyal fobik olur da kızlar ne ayak?
erkek kızın yanına gider konuşur yavşar sevgili olmak için teklif eder kızı pohpohlar türk kızı da kendini bi halt sanar çekingenlikten sosyal fobiden eser kalmaz özgüven stoğu yapar
varmak istediğim noktayı anladın mı?
yani bütün işi erkek yaptığı için kızlar kendini değerli üstün ulaşılmaz özel bir varlık olarak görmeye başlar zamanla
ne özgüvensizlik kalır ne de sosyal fobi ... çirkin ya da güzel olmasının artık pek bi önemi yoktur ...
kız milleti karşı cinsten ilgi gormeye rağbet gormeye başladıkça hindi gibi kabarır ...
bu devirde bir türk kızının sosyal fobik olduğuna pek inanamıyorum...
quiet

Mesaj gönderen quiet »

melank0lik yazdı:
quiet yazdı:aynen bende öyleyim aynı odada çalıştığım arkadaşlarımla gayet rahat konusuyorum, rahat davranıyorum ama başka biri geldiği anda hemen bi ciddiyete bürünüyorum.Neden bilmiyorum, bu kız ne kadar sessiz hiç konuşmuyor diyor gelenler :(
inanamıyorum sosyal fobik bir kız gordüm forumda
2016 nın türkiyesinde boyle bir devirde bir kızın sosyal fobik olması?
tamam erkekler sosyal fobik olur da kızlar ne ayak?
erkek kızın yanına gider konuşur yavşar sevgili olmak için teklif eder kızı pohpohlar türk kızı da kendini bi halt sanar çekingenlikten sosyal fobiden eser kalmaz özgüven stoğu yapar
varmak istediğim noktayı anladın mı?
yani bütün işi erkek yaptığı için kızlar kendini değerli üstün ulaşılmaz özel bir varlık olarak görmeye başlar zamanla
ne özgüvensizlik kalır ne de sosyal fobi ... çirkin ya da güzel olmasının artık pek bi önemi yoktur ...
kız milleti karşı cinsten ilgi gormeye rağbet gormeye başladıkça hindi gibi kabarır ...
bu devirde bir türk kızının sosyal fobik olduğuna pek inanamıyorum...
Çok saçma, neden kızlar gözünüzde öyle? özgüven için erkeğin ilgisi gerekmiyorki.bana görede sosyal fobik erkek yok, erkekler konuşmasa uzak dursa cool oluyorlar kimse onlara çekingen demiyor.Ama kızlar öyle olduğu zaman çekingen, sessiz deniliyor.