size ne demişlerdi...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Tabi bu arada bana söylenenleri de unutmamak lazım:
1)Seni tanımadan önce ay ne havalı kız diyoduk.
2)Soğuk nevale.
3)Ne kadar kendine güvenli ve rahatsın.(hııı tabi tabi)
4)Çok sinirlisin.
5)Ne oldu moralin bişeye mi bozuldu.
6)Kalpsizsin :)
Hımm şimdilik aklıma gelenler bunlar.Sonra eklerim belki...
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
papaganvb

Mesaj gönderen papaganvb »

bi de lisede arkadaşlarımdan birisi korku maskelerine benziyorsun demişti :cry: :cry: belki bunları söylediğimde size şaka gibi geliyodur ama gerçekten hepsini söylediler :cry: :cry: :cry: o insanlar için beddua bile edmiyorum artık ,çünkü bu kadar insan söyledyse bi doğruluk payı var demekki, :roll:
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

papaganvb yazdı:bi de lisede arkadaşlarımdan birisi korku maskelerine benziyorsun demişti :cry: :cry: belki bunları söylediğimde size şaka gibi geliyodur ama gerçekten hepsini söylediler :cry: :cry: :cry: o insanlar için beddua bile edmiyorum artık ,çünkü bu kadar insan söyledyse bi doğruluk payı var demekki, :roll:

Moralini bozmak için söylüyorlar; ülkemizde kompleksli insan çok. Onlara bu zevki tattırmıyorsun! Eminim korku maskesine de benzemiyorsundur arkadaşın soğuk bir espiri yapmış olabilir...
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

aurelia yazdı:
papaganvb yazdı:bi de lisede arkadaşlarımdan birisi korku maskelerine benziyorsun demişti :cry: :cry: belki bunları söylediğimde size şaka gibi geliyodur ama gerçekten hepsini söylediler :cry: :cry: :cry: o insanlar için beddua bile edmiyorum artık ,çünkü bu kadar insan söyledyse bi doğruluk payı var demekki, :roll:

Moralini bozmak için söylüyorlar; ülkemizde kompleksli insan çok. Onlara bu zevki tattırmıyorsun! Eminim korku maskesine de benzemiyorsundur arkadaşın soğuk bir espiri yapmış olabilir...

"Onlara bu zevki tattırmamalısın" diye yazacaktım... :shock:
Kullanıcı avatarı
kahverengi

Mesaj gönderen kahverengi »

papaganvb yazdı:-bi kere erkek arkadaşımla gezerken iki kızın yanından geçiyoduk,biri diğerine"şuna bak şu kızın bile sevgilisi var"demişti benim için :cry:
-metroda beklerken oturulan yerler var ya orada ben oturuyodum biraz ileride ayakta kızlar dikiliyordu ,bitanesi beni gösterip"şu bile onun yanında daha güzel kalır"demişti :cry: :cry:
niye hep ben yaa,uğraşmaısnlar artık benimle benkimseyle dalga geçmedim,insanların değil yüzüne arkalarından bile dalga geçicek şeyler söylemekten çekinirm peki niye insanlar benimle böyle dalga geçebiliyor,yeter gerçekten bıktım görünmez olmak isterdim.yya da en azından böyle laflar işitmiycek kadar iyi görünebilmek. :cry: :cry:
bu tür insanlar heryerde varlar demek ki...hiç kaale almaya değmeyecek varolmaya çalışan ve varolduklarını zanneden insan müsveddeleri..asıl o insanların iyi bir tedaviye ihtiyaçları var ..sen kesinlikle en iyisine layıksın bence buna inan arkadaşım..
bayduska

Mesaj gönderen bayduska »

inanamıyorum ya resmen şok geçirdim...

berbat davranışlar bunlar....hiç üzmeyin arkadaşlar kendinizi...

seviyelerini açıklamışlar size..
Kan revan içindeyim gönlümün derdindeyim
Yerlerin dibindeyim kurtar ne olur
Kanrevan içindeyim yarimin peşindeyim
Cennetin izindeyim kurtar ne olur
karar

Mesaj gönderen karar »

bende inanamadım ya ne biçim insanlarımız var ne düşünceyle ne hakla bunu söyleyebiliyorlar.bu iğrenç kahrolası insanlarla aynı toplumda yaşıyoruz.en acısı da bu.
papaganvb

Mesaj gönderen papaganvb »

"malesef böyle insanlar var" diyemiyorum,çünkü böyle insanlar olmasaydı iyi insanın nasıl bi kavram olduğunu bence anlayamazdık,çünkü bu insanlar,okadar düşüncesiz ve katı yürekliler ki onlara baktığımda iyi insanların kıymetini anlıyorum,bugün annem,pazara gittiğinde şöyle bi şeye tanık olmuş,pazarın bulunduğu sokaktan geçen bi kızın saçları koyu maviymiş,ve bi pazarcı kızın arkasından"şunun saçlarına bak ne biçim laccivert yapmış"deyip,gülmüş düşünsenize o kızın o anki durumun kalabalık bi ortam ,ve tanımadığınız biri size böyle bir laf ediyor,bu olayı duyduğumda o kızın nasıl bi duyguya kapıldığını hissedebiliyorum kesin o adamı orada öldürmek isyemiştir,yani bu tip olaylar sadece bizim başımıza gelmiyor,anladım ki kimsenin ne dediği önemli değil(bunu dışardayken içinden söyleyince çok faydalı oluyor :!: )
lonely guy

Mesaj gönderen lonely guy »

benimde devamlı duyduğum söler şunlar:

1.seni tanımadan önce çok havalı artis biri olduğunu düşünüyordum ama tanıyınca düşüncelerim değişti.
2.biraz insan içine gir konuş niye kaçıyosun(annem.keyfimden kaçıyorum sanki anne)
3.niye konuşmuyosun yoksa senin dilinmi yok bi bakıyım(akrabalarımın iğrenç esprileri)
4.senden adam olmaz bak komşunun oğluna şöyle yapmış böyle yapmış(annem)
5.sen hep tekmi gezersin(devamlı yakınımda ama fazla konuşmadığım insanlar söyler)
6.kız arkadaşın yokmu senin.ben:yok.o: bu yaşa geldin hala kız arkadaşın yok haa.(burda ot gibisin demek istiyor)
7.sen çok efendisin
8.sen yaparsın bunu başarırsın.
9.çok sessiz ve jhavalısın ağır abimi olmaya çalışıyosun
10.ve arkadaşlarımın söylediğim bir lafta beni bozması
11.bi espri yaparım...arkadaşlar: haha gülünsene arkadaş espri yaptı.demesi.
12.gel sana bi kız arkadaş bulalım.
13.biz şunlara gidecez sende gelsene.gideceğimiz kuzenin arkadaşı ve benim onunla hiç konuşmuşluğum yok.ve kuzenim ısrar eder durur.en sonunda küser kendisi gider.ama bilmiyor benim ne durumda olduğumu.

ve daha neler neleeeeeeeer
Kullanıcı avatarı
selviselvi

Mesaj gönderen selviselvi »

normalde evden fazla çıkmayan bir yapıya sahibim,bu yapım evdekilerin işine geliyor herzaman,hiç birgünde ya sen böyle kendi başına yalnızsın seninde arkadaşa ihtiyacın varmı demediler demeyide düşünmüyorlar....
kendime bir arkadaş grubu oluşturduğum zamanlarda da evden çıkıp arakadaşlarımla zaman geçirmem evdekilerin gözüne batıyor,herzaman salak salak evde oturayım insanlara yabani olayım istiyorlar onların yüzünden bu durumdayım zaten
:( :( :( :cry:
ençok duyduğumlaflara gelince....
1_hergün çarşıda sürttürmek hoşunamı gidiyor( :( ayda bir arkadaşlarımla buluşmaya çıktığımda annem söyler)
2_sus her lafa karşılık verme( kendimi savunmak istediğimde annem söyler)
3_senden birşey olmaz :cry: (babm söyler)
4_sen bizi çok ararsın(babam söyler)(nelerini arayacaksam eğer yanlarından bir gidersem tövbe birdaha yüzlerini görmek istemem) :cry:
5_kimseyide begenmezsin (annem söyler,benim arkadaşlarımla görüşmemi,evden dışarı çıkmamı istemez sonrada kendi komşularına gitmedimmi salak salak laflar eder)
6_seninle kimse geçinmez( annem söyler,sanki onlar geçinilecek kadar iyide)
:cry: :cry: :cry: :cry: ya ben bukadar kötü yada geçimsiz değilim ama nedense bir türlü ailemle yıldızlarım barışmıyor,eskiden herdediklerini yapardım nezaman kalabalık içine girsem yüzüm kızarırdı kendimi ifade edemezdim, şimdide arasıra kızarıyorum ama sık değil,hem kendimi arkadaş ortamlarımda dha rahat ifade edebiliyorum eskiye nazaran pek çok şeyi aştım. Ama ailemin baskıcı tavırlarına karşı gelip kendim olmak istediğim için beni asi olarak yargılıyorlar,varlığıma bile tahammüleri kalmadı
7_başımızda kaldın,gitsende kurtulsak senden(annem+babam ikiside çekinmeden söyler)[/img]
HAYATTA YA TOZU DUMANA KATARSIN yada TOZU DUMANI YUTARSIN
karar

Mesaj gönderen karar »

selviselvi yazdı:normalde evden fazla çıkmayan bir yapıya sahibim,bu yapım evdekilerin işine geliyor herzaman,hiç birgünde ya sen böyle kendi başına yalnızsın seninde arkadaşa ihtiyacın varmı demediler demeyide düşünmüyorlar...
aynı durum bende de var.buna anlam veremiyorum.ben evde olduğum için öyle rahatlarki.bi yere gitsem defalarca arar nerdesin kaçta gelcen geç kalma der durur.evde otursam bu da hoşlarına gitmez.öyle can sıkıcı bi durumki bu.sonunda istekleri gerçekleşti herşeyden vazgeçtim dizlerinin dibinde oturuyorum.ama bundan memnunmusun diye sorarsanız işte bundan da memnun değiller.kendi başıma gelmedimya bu hale :(
evladının ömür boyu yanında olamazsın.onu bütün kötülüklerden korumak isteyebilirsin fakat mantıklı düşündüğünde bu zaten imkansız.anne babasının kanatların altında büyüyen birinin ilerde yaşayacağı zorluk ve sıkıntıları neden anlamazlar.
n/a

Mesaj gönderen n/a »

- kendini begenmis
Kullanıcı avatarı
sunühat

Mesaj gönderen sunühat »

ajanmısın sen ya ne o şüpheli şüpheli hareketler
anlaşılmaz bir manayım şimdi bilmem kim çözer beni...
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

hep böyle düşünmekle olmaz yaa biraz da konuş..

sesin çıksın biraz

bunların haricinde, çok eğlencelisin 5 kişi arasında en cana yakın olan sensin diyenlerde oldu..dengesiz kişilik diye buna denir işte..
Kullanıcı avatarı
turgut_87

Mesaj gönderen turgut_87 »

gc yazdı:hep böyle düşünmekle olmaz yaa biraz da konuş..

sesin çıksın biraz

bunların haricinde, çok eğlencelisin 5 kişi arasında en cana yakın olan sensin diyenlerde oldu..dengesiz kişilik diye buna denir işte..
aynen banada söylenmişti bunlar:)

"dengesiz kişilik" ha hiç düşünmemiştim
-YAŞANMADAN ÇÖZÜLMEYEN SIR BENİM-