size ne demişlerdi...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
sunühat

Mesaj gönderen sunühat »

deagolbrandybuck yazdı:yeni evime tasindim orayi dayadim dosedim cok guzel oldu. annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar. ahh be bide soyle dogru durust bi ailem olucaktiki beni kimse tutamazdi su dunyada :)))
hayırlı olsun yeni evin dostum...
anlaşılmaz bir manayım şimdi bilmem kim çözer beni...
deste_s

Mesaj gönderen deste_s »

ne kadar sorunlusun

bi gün ölesin bi gün böle...

noldu hastamısın...
Kullanıcı avatarı
sosyofobik25

Mesaj gönderen sosyofobik25 »

annem her zamna canavar gibi ol tuttuğunu kopar oturma sessiz der sinir olurum olamıyorum işte canavar gibi! kolay mı sanki onlar ben ne hissediyorum biliyo mu ki? burda yazan sözlerin %90ı bana da söylenmiştir. bu siteyi bulduğum için çok mutluyum. önceden düşünürdüm bende ne sorun var diye artık teşhisimi koydum.
sorunumu bildiğim için mutluyum ama bu soruna sahip olduğum için çok üzgünüm, keşke ben de normal insanlar gibi gezmek yiyip içmek istiyorum
Kullanıcı avatarı
fobik

Mesaj gönderen fobik »

genelde karşımdaki insanları ya konuşturmadan kaçarım yada kendimi iğrendiririm:) konuşmaz zaten:)

-senin bişeyin yok olum çok tembelsin

-olumlu ol biraz

-başkalarını çok mu süper sanıyosun, sen onların yanında kralsın

-uyuma len bak hayat akıp gidiyo, çık şu yataktan
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

kızım sen yaparsın,yeter ki iste..istemek yapmanın yarısıdır..bi başla gerisi çorap söküğü gibi gelir..
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

=D> :smt023
DCC
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

eskiden bunları söyleyebilmek benim için bir hayaldi..ama hayaller gerçekleşemez diye bir kural yok değil mi ;)
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

...;)
DCC
hkndmr
İletişim:

bana söyleseler de farketmez.

Mesaj gönderen hkndmr »

merhaba meçhul2389.Ben de çok eleştirildim.Hatta beni zaman zaman çileden çıkartan sözler duydum.Ama maruz kaldığım bütün bu elştirileri hatta saldırıları duygusal tepkilerle, öfkeyle karşılamak yerine akılcı düşüncelerle değerlendirmenin en doğrusu olduğunu geç de olsa anladım.Akılcı düşünmekten kastım şu: İnsanların eleştirdiği, yadırgadığı ben değilim.Beni bu duruma düşüren: ruhuma karanlık bir bulut gibi çöküp beni olduğumdan çok farklı dışa yansıtan LANET OLASI bu hastalık.Evet bu hastalık bana bütün bu azabı yaşatan.Ama ne kadar şükretsek azdır ki:tedavisi 100% olan bir hastalık.Yapılması gereken sadece doktor tercihinde isabetli davranmak ve MUTLAKA GÜNÜN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ DIŞ YAŞANTIDA GEÇİRMEK.Bu gerçekten çok zor ama bunu yapan bu illetten kurtulur.Unutma bu hastalığı ancak toplum içinde tamamen ortadan kaldırabilirsin.İnşallah en kısa zamanda '' holey yendim'' başlıklı mesajlarını okuruz.
Sosyal fobiden değil,mücadele etmemekten kork.
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

HAKLISIN.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

"MUTLAKA GÜNÜN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ DIŞ YAŞANTIDA GEÇİRMEK"

evet..sf yi yenmek için yapılabilecek en iyi şey bu...

sf evde oturarak yenilmiyor...daha da kötü oluyor insan..kendimden biliyorum..
Kullanıcı avatarı
keremaslı

Mesaj gönderen keremaslı »

uçuk, kopuk gibi kelimeler malesef benim çin çok kulllanılıyor:(
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

keremaslı yazdı:uçuk, kopuk gibi kelimeler malesef benim çin çok kulllanılıyor:(
Bu harika birsey degil mi?ucuk-kacik olmak.. :D :P ben bu kelimeleri hic duymadim.Bana hic gibisin,ruh gibisin,nerdesin olum dunyaya gel gibi seyler soylendi.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
EsRa22

Mesaj gönderen EsRa22 »

Yaklaşık 1 sene oluyor,neredeyse çocukluktan beri görmediğim bir akrabam memleketine gezmeye gelmiş..Bizde annemle kol kola girmiş yolumuzda ilerlerken buna rastladık :evil: Sanki bana karşı bir hırsı varmış da yollara düşmüş beni arıyormuş gibi öpüşme faslından sonra birden, konuşmayı öğrendinmi konuşmayı öğrendinmi dedi.Yüzünde imalı azarlar gibi bi hal var hemde.Bende tepki yok.Keşke deseydim sen kimsin ben seni tanımadım ki!!!.Ah bu kafam hep sonradan gelir zaten.Annem de öğrendi diyor :evil: Ne insanlar var yaa..
MY_world

Mesaj gönderen MY_world »

ayy bu şimdi dövecek bizi (sinirli değilim halbuki rahat değilim ki)
bu gün yine depresifsin (evet herzamanki halim)