size ne demişlerdi...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
sunühat

Mesaj gönderen sunühat »

Evren yazdı:-Kalk ayağa bakıyım ben sana bi şey öğretemedim mi der sınıfta sessizilik olur ben çok kızarırım zaten başarısızlığımın farkında,sağ duyulu bir insanım.Ondan sonra da -ottçuuuttuttr derdi ki böyle demesini hiç ama hiç unutamıyorum.Lanet fizikçi
o fizikçiyi bana yolla da ona bir osmanlı tokatı atayım pis fizikçi... :D :D
anlaşılmaz bir manayım şimdi bilmem kim çözer beni...
Poephila

Mesaj gönderen Poephila »

Annem hayatım boyunca beni hep başkaları ile kıyasladı ve eleştirdi.
-bi insan iki olur mu
-falancanın kızını gördünmü biraz ibret al.
-sen adam olursan sokaktaki köpekler de adam olur.
-falancaya ağzımın suyu aktı gibi.. uzar gider.
bense artık dinlemiyorum,25 yaşındayım annemin konuştuğu topikler :) belki değişti,derslerden evlilik vb.. ama eleştirisi,baskısı hiç bitmedi...
Neden herkes gülüp eğlenirken, ben acılar çekiyorum??..
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

handes yazdı:Annem hayatım boyunca beni hep başkaları ile kıyasladı ve eleştirdi.
-bi insan iki olur mu
bense artık dinlemiyorum,25 yaşındayım annemin konuştuğu topikler :) belki değişti,derslerden evlilik vb.. ama eleştirisi,baskısı hiç bitmedi...
benimkilerde hep oyle kiyaslarlar ama nedense hep baskalarinin ustun ozellikleriyle kiyaslarlar. Bi keresinde arkadasim askerden gelmisti. Annem ona benim yanimda sen askere gittin geldin adam oldun gurkan daha adam olamadi demisti. Benim ailem boyle beni rezil edicek, yerin dibine sokucak seyleri belki 1000, belki 10000 defa yapmislardir. Soyleyince bunu yapmayin diyince ben suclu oluyorum. Bi kerede beni onore edicek bisey soyleyin kurban kesicem yaa hep yerin dibine sokmak icin mucadele ediyolar. :(
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

deagolbrandybuck yazdı:
handes yazdı:Annem hayatım boyunca beni hep başkaları ile kıyasladı ve eleştirdi.
-bi insan iki olur mu
benimkilerde hep oyle kiyaslarlar ama nedense hep baskalarinin ustun ozellikleriyle kiyaslarlar. Bi keresinde arkadasim askerden gelmisti. Annem ona benim yanimda sen askere gittin geldin adam oldun gurkan daha adam olamadi demisti. Benim ailem boyle beni rezil edicek, yerin dibine sokucak seyleri belki 1000, belki 10000 defa yapmislardir. Soyleyince bunu yapmayin diyince ben suclu oluyorum. Bi kerede beni onore edicek bisey soyleyin kurban kesicem yaa hep yerin dibine sokmak icin mucadele ediyolar. :(
aynen yaa o kadar iyi özelliğim varken gidiyorlar buluyorlar kötü bir yanımı eleştiriyorlar yaa.. :(
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

deagolbrandybuck yazdı:benimkilerde hep oyle kiyaslarlar ama nedense hep baskalarinin ustun ozellikleriyle kiyaslarlar. Bi keresinde arkadasim askerden gelmisti. Annem ona benim yanimda sen askere gittin geldin adam oldun gurkan daha adam olamadi demisti. Benim ailem boyle beni rezil edicek, yerin dibine sokucak seyleri belki 1000, belki 10000 defa yapmislardir. Soyleyince bunu yapmayin diyince ben suclu oluyorum. Bi kerede beni onore edicek bisey soyleyin kurban kesicem yaa hep yerin dibine sokmak icin mucadele ediyolar. :(

Aşırı sinirlendim :evil:
Bir de genelde söyleyince sen suçlu oluyorsun. Benim büyük ablam böyle şeyleri yapardı hala da ailemde kimse inanmaz söylediğim zaman. Hani daha önce Kayıhan'ın grubunda nefret ettiğim bir akrabam var demiştim ya... O'ydu. Ailemden diğer fertler de çok sert yerdiler beni, ama O'nunki bambaşkaydı. Beni sevmediğini biliyorum, işin kötüsü başkalarının yanında bana kötü davranmıyordu. Şimdi de evlendim gittim diye kıymete bindim iyi davranıyor. Hey Allah'ım ya! Ben bu tip insanları Tanrı'ya havale ve emanet ediyorum Allah akıl fikir ihsan eylesin amin eminim bir gün er ya da geç benim değerim anlaşılacak ama yaşarken pek ümitli değilim herhalde öldükten sonra ancak! :roll:
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

aurelia yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:benimkilerde hep oyle kiyaslarlar ama nedense hep baskalarinin ustun ozellikleriyle kiyaslarlar. Bi keresinde arkadasim askerden gelmisti. Annem ona benim yanimda sen askere gittin geldin adam oldun gurkan daha adam olamadi demisti. Benim ailem boyle beni rezil edicek, yerin dibine sokucak seyleri belki 1000, belki 10000 defa yapmislardir. Soyleyince bunu yapmayin diyince ben suclu oluyorum. Bi kerede beni onore edicek bisey soyleyin kurban kesicem yaa hep yerin dibine sokmak icin mucadele ediyolar. :(

Aşırı sinirlendim :evil:
Bir de genelde söyleyince sen suçlu oluyorsun. Benim büyük ablam böyle şeyleri yapardı hala da ailemde kimse inanmaz söylediğim zaman. Hani daha önce Kayıhan'ın grubunda nefret ettiğim bir akrabam var demiştim ya... O'ydu. Ailemden diğer fertler de çok sert yerdiler beni, ama O'nunki bambaşkaydı. Beni sevmediğini biliyorum, işin kötüsü başkalarının yanında bana kötü davranmıyordu. Şimdi de evlendim gittim diye kıymete bindim iyi davranıyor. Hey Allah'ım ya! Ben bu tip insanları Tanrı'ya havale ve emanet ediyorum Allah akıl fikir ihsan eylesin amin eminim bir gün er ya da geç benim değerim anlaşılacak ama yaşarken pek ümitli değilim herhalde öldükten sonra ancak! :roll:

Yalnız acayip rahatladım yukarıdaki mesajı yazınca. Allah razı olsun arkadaşlar... Hiç bir Allah'ın kulu size inanmayınca bazı şeyleri içinizde tutmak zorunda kalınca çok kötü oluyor... Neyse dediğim gibi ben Tanrı'ya havale ettim o hepimiz için en iyisini bilir artık kaderci bir teslim oluştayım son günlerde zaten.
Kullanıcı avatarı
MORMELEKŞE

Mesaj gönderen MORMELEKŞE »

..babam ve baba tarafım da(amca ve hala) öyleydi nedense..sürekli bir aşağılama ve eleştiriye maruz bıraktılar..bütün çocukluğum ve gençliğim boyunca..hala bile biraraya gelmekten kaçınırım..hiç bi saygısızlık ta etmedim bugüne kadar..aslında keşke vakti zamanında etseymişim ,bu kadar ağır bir yük taşımazdım üzerimde..herzaman için kuzenlerim daha iyi,daha başarılı,daha güzel,daha şanslı oldular gözümde..hep onların bu manasız tavırları yüzünden..kendi değerimin farkına varamadım yıllarca..hep kendimi başkalarına kanıtlama yoluna gittim istemeden..babam da onlara karşı beni korumadığı ve hatta fazlasıyla ezdiği için öfkemi kazandı sadece..yıllar geçince aradan ve uzaklaşınca anlaşılıyor kıymetin..ama gerçekten şu var ki zaman geçince Allah gösteriyor hepsini bir bir..ve kendileri de o mükemmel çocukları da hak ettiklerini alıyorlar hayattan..şimdi ne kadar yanaşsalar da sadece kan bağım var aramızda..ve başka birşey de olamayacak ne yazıkki..böylesi daha iyi.. gerçekten sevdiğim ve değer verdiğim insanlar olacak bundan böyle yanımda..
..hem var gibiyim,hem yok gibi...
deagolbrandybuck

yeni evime tasindim orayi dayadim dosedim cok guzel oldu. annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar. ahh be bide soyle dogru durust bi ailem olucaktiki beni kimse tutamazdi su dunyada :)))
Kullanıcı avatarı
MORMELEKŞE

Mesaj gönderen MORMELEKŞE »

deagolbrandybuck yazdı:yeni evime tasindim orayi dayadim dosedim cok guzel oldu. annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar. ahh be bide soyle dogru durust bi ailem olucaktiki beni kimse tutamazdi su dunyada :)))
..hayırlı olsun deagol..umarım gönlünce bi aile sen kurar,mutlu mutlu yaşarsınız..o zaman da hiç kimse tutamaz işte ne güzel ;) :)
..hem var gibiyim,hem yok gibi...
Poephila

deagolbrandybuck yazdı:yeni evime tasindim orayi dayadim dosedim cok guzel oldu. annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar. ahh be bide soyle dogru durust bi ailem olucaktiki beni kimse tutamazdi su dunyada :)))
yeni evin hayırlı olsun deagolbrandybuck,yoksa semtten taşındın mı? :)
deagolbrandybuck

handes yazdı:
yeni evin hayırlı olsun deagolbrandybuck,yoksa semtten taşındın mı? :)
yok yine ayni sokakta evim bigun cay icmeye beklerim, gerci daha ocagim yok ama kucuk piknik tupum var onda yapiyorum cayi, daha coook eksigim var mesela buzdolabim yooooooooooooooooooookkkkkkkkkkk :))
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

deagolbrandybuck yazdı:annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar.
Bana da böyle yaparlardı başlarda hep oyunlarına gelirdim evlenince sen de kıymete bineceksin hihoha
Poephila

:) muhitimizden ayrılmadın demek :D
çok iyi gerçekten eksiklerini bir bir tamamlarsin merak etme.hiç olmazsa zırıltı dinlemiyorsun :(
nezaketin için teşekkür ederim gelmek isterim.
deagolbrandybuck

handes yazdı::) muhitimizden ayrılmadın demek :D
çok iyi gerçekten eksiklerini bir bir tamamlarsin merak etme.hiç olmazsa zırıltı dinlemiyorsun :(
nezaketin için teşekkür ederim gelmek isterim.
gel gel forumdaki butun arkadaslar gelebilir kapim herkese acik ama bastan soyleyeyim oyle dolma borek kek pasta yapamam :)
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

deagolbrandybuck

Tarih: 06 Arl 2006, Çrş 11:50 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

handes demiş ki:
deagolbrandybuck demiş ki:
yeni evime tasindim orayi dayadim dosedim cok guzel oldu. annem bana ben seni hicbisey bilmez zannederdim nasil yaptin bunlari dedi. ozguvenimi yoketmek icin vargucleriyle ugrasiyolar ama bilmiyolarki bende kaliteli kumas var bosuna ugrasiyolar. ahh be bide soyle dogru durust bi ailem olucaktiki beni kimse tutamazdi su dunyada ))

yeni evin hayırlı olsun deagolbrandybuck,yoksa semtten taşındın mı?

yok yine ayni sokakta evim bigun cay icmeye beklerim, gerci daha ocagim yok ama kucuk piknik tupum var onda yapiyorum cayi, daha coook eksigim var mesela buzdolabim yooooooooooooooooooookkkkkkkkkkk )