size ne demişlerdi...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
global

Mesaj gönderen global »

Bana biri pasif yaratık demişti. Ama o insanda problemler vardı. Aşırı çok konuşuyordu. O da öyle dengesizdi.
Evren

Mesaj gönderen Evren »

benim bi ikiz kardeşim var ama tamamen farklıyız.[Keşke tıpa tıp aynı olsaymışız her yönden.(çift yumurta ikiziyiz)]O karşı cinsle çok rahat konuşabiliyor.Sadece karşı cinsle değil herkesle konuşup anlaşabiliyor. daha girişken, özgüveni daha yüksek biri.Bana bir kaç kez''olum 22 yaşına geldin hala kız arkadaşın olmadı hayret biraz konuş ,pasif kalma,diğer insanların senden üstün olduğunu zannetme'' :x falan da filan diyip duruyo.Ben keyfimden mi konuşmak istemiyorum.Esmer kızlara çok ilgi duyuyorum.Ama birinin yanına gidip de konuşma cesaretini bulamıyorum.
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

Evren yazdı:benim bi ikiz kardeşim var ama tamamen farklıyız.[Keşke tıpa tıp aynı olsaymışız her yönden.(çift yumurta ikiziyiz)]O karşı cinsle çok rahat konuşabiliyor.Sadece karşı cinsle değil herkesle konuşup anlaşabiliyor. daha girişken, özgüveni daha yüksek biri.Bana bir kaç kez''olum 22 yaşına geldin hala kız arkadaşın olmadı hayret biraz konuş ,pasif kalma,diğer insanların senden üstün olduğunu zannetme'' :x falan da filan diyip duruyo.Ben keyfimden mi konuşmak istemiyorum.Esmer kızlara çok ilgi duyuyorum.Ama birinin yanına gidip de konuşma cesaretini bulamıyorum.

benim de kardeşim çok rahat aramızda dağlar kadar fark var ama 1 fark var bizim aramızda 11 yaş var :roll:
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
kırmızı

Mesaj gönderen kırmızı »

olm ne bicim gençsin, giyimine dikkat etsene der annem. bu lafı söyledigi an cok sinirleniyorum ve o günüm berbat oluyor.
kime ne istedigim gibi giyinirim, satmısım anasını dünyanın.
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

yürü be kırmızı kim tutar seni...
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

kırmızı yazdı:olm ne bicim gençsin, giyimine dikkat etsene der annem. bu lafı söyledigi an cok sinirleniyorum ve o günüm berbat oluyor.
kime ne istedigim gibi giyinirim, satmısım anasını dünyanın.
teyzem yapardı bana bunu çok lisedeyken..ne biçim kızsın sen?erkek gibi giyiniyosun bolbol ne biçim pantolon o? şimdi öyle giyinmediğim için bişe demiyor :roll: ;) ama hakkaten ben de erkek gibi giyiniyodum yaa neydi o öyle koyu renkler neyseki aştım o olayı.belkide erkeklerin hep laf atması yüzünden resmen kendimi çirkinleştirmeye çalışıyodum yaa.. :?
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
Kullanıcı avatarı
gel-git

Mesaj gönderen gel-git »

sen çok efedi birisisin derlerdi bana ama ben hiç efendi olmak istemedimki...
Kendi kayığını yaptığında onu sen yönlendireceksin...
Evren

Mesaj gönderen Evren »

-Kalk ayağa bakıyım ben sana bi şey öğretemedim mi der sınıfta sessizilik olur ben çok kızarırım zaten başarısızlığımın farkında,sağ duyulu bir insanım.Ondan sonra da -ottçuuuttuttr derdi ki böyle demesini hiç ama hiç unutamıyorum.Lanet fizikçi
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

teyzem:sümsük sümsük gezme ortalıkta :shock:

1 defa lisedeydim 4 arkadaşla yürüyoruz 2kız 2 erkek ve çıkıyorlar ben tek başıma arkalarında takip ediyorum :roll: 1 tanesi ya siz çok yakışıyosunuz yaa biz de.. sonra bana döndü şöyle bir baktı gerizekalı:sen de arabalarla çok yakışıyosun ne zaman baksam sana sen arabalara bakıyosun dedi :evil:
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
global

Mesaj gönderen global »

gc yazdı:teyzem:sümsük sümsük gezme ortalıkta :shock:

1 defa lisedeydim 4 arkadaşla yürüyoruz 2kız 2 erkek ve çıkıyorlar ben tek başıma arkalarında takip ediyorum :roll: 1 tanesi ya siz çok yakışıyosunuz yaa biz de.. sonra bana döndü şöyle bir baktı gerizekalı:sen de arabalarla çok yakışıyosun ne zaman baksam sana sen arabalara bakıyosun dedi :evil:
Nasıl arkadaşmış o ya. Çok şımarıkmış. Belki de senin üzüldüğünü bile anlamamıştır.

Bana da bir akrabam ki baya yakındır akraba olarak, angut demişti. Ben de sensin o demiştim. :lol: Ama kalbim duracaktı. Beynim zonklamaya başlamıştı. Hiç tartışmalara giremem. Böyle aşırı heyecenlanıyorum. Heyecen da değil, titreme, ateş basması...
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

topik yazdı:
gc yazdı:teyzem:sümsük sümsük gezme ortalıkta :shock:

Nasıl arkadaşmış o ya. Çok şımarıkmış. Belki de senin üzüldüğünü bile anlamamıştır.

Bana da bir akrabam ki baya yakındır akraba olarak, angut demişti. Ben de sensin o demiştim. :lol: Ama kalbim duracaktı. Beynim zonklamaya başlamıştı. Hiç tartışmalara giremem. Böyle aşırı heyecenlanıyorum. Heyecen da değil, titreme, ateş basması...
aynen topik bende de oluyor aynı şeyler yoksa ben bilirdim o arabaları ona yedirmesini :evil: :D
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
global

Mesaj gönderen global »

Anlıyorum, hayalinde defalarca yedirdin. :lol: Bi daha, di daha!!! Hatırladıkça... :lol:
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

evet evet evet :lol: :lol: :lol:
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..
Kullanıcı avatarı
selviselvi

Mesaj gönderen selviselvi »

ya arkadaşlar biz neden böyle tartışmalardan kaçınan bir yapıya sahibiz :?: :(
hiç birşeyin üstüne gidemiyoruz :!: içimizde birşeyler pır pır ediyor hep, sıkıntılı durumlara düştükmü sanki çok büyük bir savaşa gidiyormuşuz gibi oluyor.
aşırı ateş basmaları,kızarmalar,titremeler,terlemeler aklınıza ne gelirse hepsini yaşıyoruz,oysa sadece kendimizi savunmak istiyoruz ama yapamıyoruz :(
eleştirilmeyede gelemiyoruz,böyle acayip bir durum bizimkisi :oops: :oops: :oops:
HAYATTA YA TOZU DUMANA KATARSIN yada TOZU DUMANI YUTARSIN
Kullanıcı avatarı
gc

Mesaj gönderen gc »

ah selviselvi ah ben bir anlasam..harbiden savaşa gidiyomuş gibi oluyoruz..sanki 1 harf söylesek bile rezil olcaz gibi...ne var yani konuş işte ispatla onun ne kadar gerizekalı olduğunu ama yok işte olmuyor..hakkını aratmıyor bu hastalık insana... :(
sosyal fobi;

bir varmış,

bir yokmuş..