Sosyal Fobililer!Assemble!!

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Cinasky

Sosyal Fobililer!Assemble!!

Mesaj gönderen Cinasky »

Merhaba herkese öncelikle sosyal fobi uzun süredir hayatımda ve terapi desteği olmadan(psikologların ücreti ve öğrenciyim :d)kendi çabalarımla üstesinden gelmeye çalışıyorum.Burada ne kadar konuşulursa konuşulsun gerçek hayatta duygu ve düşüncelerini yargılanmayacağını bilerek birileriyle paylaşma ihtiyacı hepimizde vardır sanırım.Aynı yolda olduğum insanlarla fikir alışverişi yapmak destek olmak vakit geçirmek isterim buradan yeni dostluklar ve arkadaşlıklar çıkabilir.Uzun lafın kısasııııııı:)benimle aynı fikirde olanlar varsa bu mesajın altında toplanıp bir grup oluşturabiliriz.Herkese kolaylıklar dilerim
Sefer601

Re: Sosyal Fobililer!Assemble!!

Mesaj gönderen Sefer601 »

Ben varım :)
Cinasky

Mesaj gönderen Cinasky »

Merhaba tekrardan.İlgilenen olursa diye telegram grubu açtım https://t.me/joinchat/2tWT-bZ6_dIzMTdk linkten katılabilirsinix
P-a-r-a-m-p-a-r-c-a

Mesaj gönderen P-a-r-a-m-p-a-r-c-a »

Bende sosyal fobiliyim gencler belkide burda yası en büyük olanda benimdir yas 42 ama hala bu iletin pencesindeyim
Calısamıyoruz evlilik hayal oldu... gerisini zaten biliyorsunuz
Ancak bu ara maske kullanımından dolayı biraz hafifledi cunki maskeyle ir nevi kamufle olup ortamlarda daha rahat takılabiliyorum
alısveris yaparken toplu tasıma vs ve işe girdim 1 aydır calısıyorum arada maskeyi cıkardıgım anlar oluyor o zaman biraz savunmasız hissediyorum ama suan iyi gidiyor :D sizdede varmı bu maske ile rahatlama ?