sizi bu hale getiren kim?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

Sf'li olmanızda baştaki tek sebep kim?

a)annem
10
16%
b)babam
31
50%
c)kardesim(abla-abi)
4
6%
d)akraba,eş,dost
17
27%

Toplam oy: 62

Kullanıcı avatarı
Nancy

Mesaj gönderen Nancy »

ortaokul yılları.....iğrenç yıllar..hatırladıkça fena oluyorum..ayrıca akrabalarda bunun içinde tabi
Kullanıcı avatarı
Umutludepresif

Mesaj gönderen Umutludepresif »

Benim annem buna sebep. ayrıca okul ve arkadaş çevresinin de bunda emeği var :cry:
hezarfen

Mesaj gönderen hezarfen »

Beni bu hale getiren kendi seçimlerim.
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

papaganvb yazdı:benim bu hâle gelmemde hiç tanımadığım yüzünü daha önce hiç görmediğim insanların bana saçma sapan laflar söylemeleri etkili oldu,onlar için tek bedduam var,umarım onlar da bi gün benim içinde bulunduğum duruma düşerler :evil: bi de tabi akrabalrımın da payını unutmamak lazım,saolsunlar,yaptıkları mantıksızca esprilerle beni daha da kötü bi hâle soktular,aynı bedduam onlar için de geçerli :x
Ah şu kendini çok espritüel zanneden insanlar.Başkalarının mutsuzluğundan aşşağılıkça bir tatmin duymak nasıl bir insanlık anlamıyorum.Onları anlayamıyorum ama papaganvb yi anlıyorum.Ben de benzer durumlar yaşadım çünkü.
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
vdt02

Mesaj gönderen vdt02 »

benim bu hale gelmeme sebep olan büyük oranda ailem diye düşünüyorum ama suçlayamıyorum da aynı zamanda.. çünkü bana bilerek zarar vermezler, bunu biliyorum.. ama yine de onları cezalandırmaktan da geri kalmıyorum sanırım.. ne arayıp ne soruyorum. tatillerde giderim hepsi o kadar.
Kullanıcı avatarı
isyankar

Mesaj gönderen isyankar »

Daha önce de birkaç kez yazmıştım. Tek neden:
"Babamın doğduğumdan beri yaptığı eleştirileri ve mükemmelliyetçiliği" Ama zaman geri gelmiyor.ne yapayım???
sildiğin yerde durmuyorum sen geçerken bakmıyorum hayallerde yoksun şimdi örttüm hepsini
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

her şeyime karışıp sürekli öğüt veren annem (kendisini çok severim o ayrı )
sürekli eleştirip laf sokup kendi egosunu şişiren babam ;( kendisini hiç sevmem o da ayrı konu.ve tabi kendinden farklı olan her şeyi herkesi büyük bir bağnazlıkla dışlayan toplum kısaca hepsi.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Re: sizi bu hale getiren kim?

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

BABAM TABİ KİM OLACAK BAŞKA ?!
KIZ ÇOCUĞUNA NAİF DAVRANILMALIYMIŞ
BABAMDAN HİÇBİ NAİFLİK GÖRMEDİM BEN
AKPARTİ KONGRELERİNDE AĞLAR
KABEYİ GÖRÜNCE AĞLAR SAKAL BIRAMAYI BİLİR ANCA O
KÜÇÜK Bİ ÇOCUKKKEN BANA ATTIĞI DAYAKLARI ASLA UNUTAMAM AMA
KASIKLARIMI TEKMELERDİ
BENİ YERE YATIRIR KAFAMI TEKMELER ÜSTÜME ÇIKAR ÇİĞNERDİ
SONRA ISIRIRDI BENİ ÜZERİME ÇIKAR ÖYLE DÖVERDİ
HASTA OLDUĞUM ZAMAN GÜLER HİÇ BAKMAZDI
HALA ÖYLE AMA ARTIK DÖVEMİYOR TABİ!
E TABİ BABAMIN SAPIKÇA HALLERİ HALEN DEVAM ETMEKTE !!!
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

mesajlarımızın tamamında BUYUK HARF kullanmıyoruz arkadaslar. Bazı kısımlarda ''vurgu amaclı'' buyuk harf kullanılabılır... Sevgılerımle....
..............Resim.................~~Resim
beter

Mesaj gönderen beter »

Kimseyi suçlamıyorum.Her zaman işler güzel gidecekken,nasibimiz açılmışken içine etmeyi iyi biliyorum.Kendim ettim kendim bulacağım.
ugurd

Mesaj gönderen ugurd »

beter yazdı:Kimseyi suçlamıyorum.Her zaman işler güzel gidecekken,nasibimiz açılmışken içine etmeyi iyi biliyorum.Kendim ettim kendim bulacağım.
Benimki de biraz böyle. Tam sf den iyileşmişken, kıymetini bilemedim. Sonra psikotik bir ilaç tık sen geri gel..
SF1230

Mesaj gönderen SF1230 »

Şahsen ben ailemi fln suçlamıyorum siz hep ailenizi suçlamışsınız.Bu yanlış bişey aslında insanın kafasında bitiyo herşey.Beni bu hale getiren kişiler çevremdeki kişilerdir.Hepsinden nefret ediyorum :@