HAYAL DÜNYANIZ NASIL??

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
hikmet

Mesaj gönderen hikmet »

Harika şu okuduklarım, ne o harika olan derseniz, galiba hissettiklerim derim sadece... Neredeyse 3 yıldır hayallerden uzağım, belki hayal kurduğum zamanlarda ki şeyler olmasada birşeyler yapıyorum... Eskiden hayal kurardım sadece, geriye kalan sıfır, sonuç olmazdı hiç... Bazen hayal ettiklerimden bile fazlası oluyor diyorum, başka ne derdin... Dert epeyce çok orası kesin...

Boşluk diyordum bazen, saçma sapan şeylerde söylerdim geçiş dönemindeyim vs... Ben hayal kurmuyorum artık... Şurada söylenen şeylerden bende yapardım bazen, gece uyumadan önce hayaller, hatta sürekli onlarda yaşardım... Uçuk şeyler olurdu bazıları, sonra daha makul hayaller... ama olurdu hep... Şimdi yok, hemde hiç... Olursa eğer, olmayacağı olamayacağı için sebepler buluyor öteki... Çokda mantılı sebepler...
Kullanıcı avatarı
asena38.

Mesaj gönderen asena38. »

ya benn çoooooookk aşırı hayal kurarımm... ya her yerde her durumda..mesela yemek yerken ,uyumadan önce,yolculuk yaparken,ders çalışırken,ders dinlerken,birisyle konuşurken,sokakta yürürken,ya günümün tamamı nerdeyse hayal kurmakla geçiyor...bende genelde yapamadığım ve yapmayı çok istediğim şeylerle ilgili hayal kurarım...tabi arasıra gelecekle ilgilide kurarımmm..hatta hayallerim film gibidir birbiriyle bağlantılııı:) ama artık hayal kurmak istemiyorum bende...ama olmuyor işte elimde değil...hayal kurmadan yaşamayı bile hayal ediyorum of of..ya bazen uzaylıların karıştığı oluyor hayallerime yani onlarla da ilgili baya hayal kurarımmm :D
naz06

Mesaj gönderen naz06 »

bnce insan cok hayal kurmamalı.elbette her insanın günlük stresten uzaklasması için hayal kurmaya ihtiyacı var ama gerceklerede yakın olmalı.bnde hayal kurarım.aksam sahile arkadaslarla birlikte oturup gitarla sarkılar söylemek.gecenin bir vakti cılgınlık olsun die denize girmek.ne biliim iste böyle hayaller.ama fazlası insanı gerceklerden uzaklastırıo
carizma_7

Mesaj gönderen carizma_7 »

arkadaşlar ben şunu farkettim normal insanlar gibi hayal kurmuyorum yada normal hayallerin dışında farklı hayaller kuruyorum. mesela hayalimde insanlarla iyi anlaşıyorum sohpet ediyorum kızlarla konuşuyorum bu gibi seyler.. bunlar normal seyler hayal kurmaya gerek yok ama bendeki bu işte böyle hayalleri fazla kuruyorum
..............
carizma_7

Mesaj gönderen carizma_7 »

böyle normal seyleri yani insanlarla konuşmayı arkadaşlarınla gezmeyi tatile çıkmayı kuruyorum ve bunları gerçekten yaparken zorlanıyorum sosyal fobi çıkıyo ortaya.
..............
birolll

Mesaj gönderen birolll »

:o :lol: :oops: :roll: :evil: :!: :| :?: :idea: :arrow: :| :D :D :D yetermi hayal için
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

çok hayal kurarım hayaller insanları mutlu ediyor bence
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
leni

Mesaj gönderen leni »

ben çok hayal kurarım,bazen çok mutlu ediyo ama hiçbiri gerçekleşmiyorki.bir de bir toplum içinde insanların arasına girip iletişm kurmaya çalışmak yerinde genelde müzik dinlemeyi ve hayal kurmayı tercih ediyorum.bu da daha çok içine kapanık biri olmama yol açıyor
Kullanıcı avatarı
cecu

Mesaj gönderen cecu »

dusunmek, hayal kurmak, bir kere dusunerek hayal kurulur.. dusuncelerimz ise ıc dunyamızı etkiler bu etkilesm hayata bakısımıza tesir eder artık karsılastgımız olaylar karsısında verecegimz tepkiler ve algılamamız baktgmz gozlukle olacaktır. bir seyi niye sevdgmzi niye nefret ettgnizi niye sokakta tek basınaza yuremekten zevk aldgınızı,canan arkdasnız niye bu kdar sevdgnizi,yesil rengine olan asırı tutkunuzu,anne-babanıza olan sevig-saygnızın nasıl OLUSTURDGUNUZU anlyacaksınız

DUSUNCELER, YARATACAGINIZ IC DUNYANIZA AKSEDEN, BİR ISINDIR

ben bu dusunceleri cok kucumsuyordum sonra zamanla farkına vardım ki basıma neler acmıslar alıskanlıklar,tutkuyla baglandgm seyler
artık en azından cok onemlı olarak ele alacgm seylerde ne dusundgume cok dikkat ediyorum

saygılarımla (topic ıcın)
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

hayal dünyamda çok ama çok mutluyum
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

hayal dünyam çooook geniş.ara sıra uzaya bile çııyorum.hatta karadeliklerin yanından bile geçiyorum.karadelikler beni kendine doğru çekmeye çalışsalar bile başaramıyorlar... :D :D
Kullanıcı avatarı
zohannn

Mesaj gönderen zohannn »

hayal dunyasi superdir yha :D
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Hayal kurma deyince çocukluğum ve yıllarca değişmeyen iki hayalim gelir aklıma birisi hiç bitiremediğim ormanın içindeki tamamen ahşap bir ev ve mobilyalarda ahşap evin yanında birde marangoz atölyem var orada kafamda tasarladığım mobilyaları yapıp evimi döşüyorum garip bir hayal yani bir çocuk olarak neden böyle bir hayali yıllarca kurdum ve o evi neden bitiremedim hiç bilmiyorum :roll: biriside çok büyük bir tırım var(bir nevi karavan 8) ) tırın içi süper bir ev birde şoförümüz var(çocuğuz ya biz sürecek değiliz herhalde :? ) sevdiğim kuzenlerim,arkadaşlarım hep birlikte biz bu tırla dünyayı geziyoruz her gece başka bir yer hayal ederdim gezi için tam hayal etmeye başlar uyuyakalırdım ve yıllarca devam etti bu da bitti ne zaman nasıl yine hatırlamıyorum :roll: .Artık hayaller bu derece kurulmuyor büyüdük ne de olsa daha olası şeyleri genelde yapmak istediklerimi düşünüyorum.Hayal dünyamın geniş olduğuna inanıyorum özellikle fantastik filmleri bu yüzden çok seviyorum hayal dünyamızı genişlettiğini düşünüyorum.Yaş kaç olursa olsun gerçek hayatımızı olumsuz etkileyecek kadar hayalperest olmamak şartıyla hayal dünyamızıda yaşatmanın gerektiğine inanıyorum ;)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
asa

Mesaj gönderen asa »

bende hayalciyim itiraf ediyorum (yok ya :lol: ) neyse şaka bir yana hayal kurma şampiyonuyum hayallerim biraz athena nın hayallerine benziyor gibi geldi bende hep şehir kurma hayalleri kuruyorum ,yeter yahu bundan kurtulmak istiyorum, mükemmel gökdelenler ve süper iş merkezleriyle dolu bir kent merkezi ve etrafında garajı olan tek katlı yeşil alanların içinde yerleşim yerleri kurma projesi ve bunla ilgili çok resim çizdim daha doğrusu hep şehir resimleri çiziyorum ve görenler hayran kalıyor (ağzı açık kalıyor :lol: ) birde hiç bitiremediğim araba projeleri genelde araba resimlerimede millet hayran kalıyor , birde iyi bir seneristim heralde hayalimdeki kurguyu deftere döksem en iyi bilimkurgu senarist ödülünü alırım ,yani genelde üretmeyle ilgili , devlet babo yardım etmiyor :lol: devlet yardım etsin :P ama artık bir karar aldım hayal kurmuyorum ama alışmış kı.. don durmazmış ara sıra yine dalıveriyorum azım açık tavana bakıp duruyorum :lol:
mutlu sayılır

mutlu sayılmaz

ama hangisi karar ver artık canım aaaaaaaaa

olmazki.................
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

çok hayalperest olduğumu söylerler...
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...