Sigara İçiyor musunuz?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

Sigara İçiyor musunuz?

Evet
52
41%
Hayır
75
59%

Toplam oy: 127

Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Elim titrer diye başlamaya hiç yeltenmedim. Bi de bu tip direkt ciğerlere etki eden maddeler çarpıntı ve titreme yapıyo zaten.
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
ırmak

hayır

Mesaj gönderen ırmak »

içmiyorum
sunliğht
Elim titrer diye başlamaya hiç yeltenmedim. Bi de bu tip direkt ciğerlere etki eden maddeler çarpıntı ve titreme yapıyo zaten.
demiş ilkkez el titremelerimizbir işe yaradı gerçi bu sebeple içmemekte özgür bir seçim değil ama alemiz biz diyorum
Kullanıcı avatarı
troya2

Mesaj gönderen troya2 »

sağlığa zararı bu kadar kanıtlanmış ve yasal uyuşturucu sınıfına giren bir otu kullananlar iyi düşünsünler

bugün sigara üretilmiş olsa ve ilk kez sağlık teşkilatından onaya gitse kesinlikle onay alamazmış..

içenler iyi düşünsün .. akciğer kanseri cısss .başkasına eziyet edip hakkını yemek de cabası
Mal sahibi Mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ,Malda yalan mülkte yalan gel birazda sen oyalan. ...herkes kendi hayatının kahramanıdır..tırmanmak istediğimiz bi dağ,kurtarmak zorunda olduğumuz bi hayat vardır,bu kendimizinki bile olsa..
Kullanıcı avatarı
sunlight

Re: hayır

Mesaj gönderen sunlight »

ırmak yazdı:içmiyorum
sunliğht
demiş ilkkez el titremelerimizbir işe yaradı gerçi bu sebeple içmemekte özgür bir seçim değil ama alemiz biz diyorum
:D
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

yeniden başladım heyooo :?
hatta bayaa abarttım diyebilirim (puro felan) sıkıntı insana herşeyi yaptırabiliyor
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

içiyorum arada
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

Misanthrope yazdı:yeniden başladım heyooo :?
hatta bayaa abarttım diyebilirim (puro felan) sıkıntı insana herşeyi yaptırabiliyor
sen sigara içiyor muydun yaw?
ben de seni akıllı bir insan sanırdım :roll:
) O (
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

içmiyorum kesinlikle karşıyım hatta. ama işyerlerinde herkes içtiği için çok fazla dumana maruz kaldım bi ara. sigara yasağını destekliyorum. 8)
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

içmiyorum ama çok duman altı olmadığım sürece önemsemem dumanı.
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

nefret ederim. hatta içenlerden de uzak durmaya özen gösteririm. malum migren affetmiyor. :roll:
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

sigara içmiyorum, aslada içmem bazen gırgır şamata olsun diye arkadaş içerken ver bitanede ben içiyim diyorum ama içime çekmiyorum yada kültablasında öyle kendi kendine yanıp bitiyo :)
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

cerulean yazdı:
Misanthrope yazdı:yeniden başladım heyooo :?
sen sigara içiyor muydun yaw?
ben de seni akıllı bir insan sanırdım :roll:
ben de :|
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

çok nadir içiyorum. nedense asla bağımlı olmayacakmışım gibi bir kendime güvenim var.
de te fabula narratur
olunutkazan

Mesaj gönderen olunutkazan »

içerim ama bağımlıyım diyemem.
Kullanıcı avatarı
çatlakyumurta

sigaranın sf ye etkisi

Mesaj gönderen çatlakyumurta »

deneyimlerime dayanarak sigaranın heyecan anındaki paniği arttırdığını ve özellikle de barsakları çalıştırarak tuvalete gitme ihtiyacı hissettirdiğini düşünüyorum