Sigara İçiyor musunuz?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

Sigara İçiyor musunuz?

Evet
52
41%
Hayır
75
59%

Toplam oy: 127

Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

keyif verici herhangi bir mecradan uzak kalmak insanı sigaraya itebiliyor (son çare olarak)

geçen hafta 2 paket içtim, hiç de sevemedim. artı arkadaşımın sigaranın etkileriyle ilgili niteleyici konuşmaları sonucu devam etmemeye karar verdim..

ben bu yıl sigaraya başlamazsam bir daha ömür boyu başlamam 8)
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

Misanthrope yazdı:keyif verici herhangi bir mecradan uzak kalmak insanı sigaraya itebiliyor (son çare olarak)

geçen hafta 2 paket içtim, hiç de sevemedim. artı arkadaşımın sigaranın etkileriyle ilgili niteleyici konuşmaları sonucu devam etmemeye karar verdim..

ben bu yıl sigaraya başlamazsam bir daha ömür boyu başlamam 8)
sakin basliyim deme :axe:
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Bugün sigarasız bir hayatın ilk mesai gülerinden biri,sigara içmeyen birisi olarak beni çok sevindiren ve içici arkadaşlarımıda nerde sigara içsek şeklinde bir takım çözüm arayışlarına iten bir durum bakalım sigara yasağının resmen start aldığı 19 mayısdan sonra hayatımız nasıl değişecek :roll:
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

athena yazdı:Bugün sigarasız bir hayatın ilk mesai gülerinden biri,sigara içmeyen birisi olarak beni çok sevindiren ve içici arkadaşlarımıda nerde sigara içsek şeklinde bir takım çözüm arayışlarına iten bir durum bakalım sigara yasağının resmen start aldığı 19 mayısdan sonra hayatımız nasıl değişecek :roll:
Valla ben sigara yasagindan cok memnunum :))))
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

deagolbrandybuck yazdı:
athena yazdı:Bugün sigarasız bir hayatın ilk mesai gülerinden biri,sigara içmeyen birisi olarak beni çok sevindiren ve içici arkadaşlarımıda nerde sigara içsek şeklinde bir takım çözüm arayışlarına iten bir durum bakalım sigara yasağının resmen start aldığı 19 mayısdan sonra hayatımız nasıl değişecek :roll:
Valla ben sigara yasagindan cok memnunum :))))

bende çok memnunum bir tek kişi sigara iç(e)medi bugün,artık nerde nasıl içiyorlar onlar içinde muhakkak zor ama iyi bir bahane ciddi anlamda bırakmayı düşünün sigara içen arkadaşlar :evil: kaç kaç nereye kadar 8)
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

şimdi bi sigara yakıcam!
kaya

Mesaj gönderen kaya »

6 yıldır içiyorum,sigarayı ben bırakmam o bırakırsa onun bilicegi iş :D
.::ElBeT bİr GüN kUrTuLuCaZ::..
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

kaya yazdı:6 yıldır içiyorum,sigarayı ben bırakmam o bırakırsa onun bilicegi iş :D
Sen ölünce bırakır gider hemen seni merak etme.Çok namkörrdür kendisi. :?
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
kaya

Mesaj gönderen kaya »

naribeyza yazdı:
kaya yazdı:6 yıldır içiyorum,sigarayı ben bırakmam o bırakırsa onun bilicegi iş :D
Sen ölünce bırakır gider hemen seni merak etme.Çok namkörrdür kendisi. :?
basladıgım zamanlar hep sey derdim,ölürken bile sigara içiyor olcam :)
o düşünce simdi değişdi,paket yanımda olsada olur :D
.::ElBeT bİr GüN kUrTuLuCaZ::..
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

Sigara yasağı harika çok memnunum, kafelerde,restoranlarda falan yasak değil ama seneye ağustosta falan kafelerde,restoranlardada yasak olacakmış! :smt003 8) :D :smt023
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Bashful yazdı:Sigara yasağı harika çok memnunum, kafelerde,restoranlarda falan yasak değil ama seneye ağustosta falan kafelerde,restoranlardada yasak olacakmış! :smt003 8) :D :smt023
:smt045 Ne güzel dimi.Oh bir dünya varmış dicez inşallah. :smt038 Yani sfden sonra dışarı bir yerlere gitmemi engelleyen ikinci düşman sigara.Her gittiğim yerde dumanaltında kalıyordum ve benim boğazıma acaip dokunuyor o duman.Eve geliyorum boğazım ağrı içinde :? Bir de sokakda sigara içe içe yürünmesini yasaklasalar tam süper olacak.O kalabalıkda önümüzdeki milletin içip üflediği o pis dumanı çekmek zorundamıyız biz :evil: Onu da öteki sene yasaklarlar inşallah :mrgreen: :smt023
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

naribeyza yazdı:
Bashful yazdı:Sigara yasağı harika çok memnunum, kafelerde,restoranlarda falan yasak değil ama seneye ağustosta falan kafelerde,restoranlardada yasak olacakmış! :smt003 8) :D :smt023
:smt045 Ne güzel dimi.Oh bir dünya varmış dicez inşallah. :smt038 Yani sfden sonra dışarı bir yerlere gitmemi engelleyen ikinci düşman sigara.Her gittiğim yerde dumanaltında kalıyordum ve benim boğazıma acaip dokunuyor o duman.Eve geliyorum boğazım ağrı içinde :? Bir de sokakda sigara içe içe yürünmesini yasaklasalar tam süper olacak.O kalabalıkda önümüzdeki milletin içip üflediği o pis dumanı çekmek zorundamıyız biz :evil: Onu da öteki sene yasaklarlar inşallah :mrgreen: :smt023
Sen tam benim gibi düşünüyorsun, hakkatten ne o öyle nereye gitsem sigara dumanı bıktım yani! :smt093 :smt025
Kullanıcı avatarı
Umutludepresif

Mesaj gönderen Umutludepresif »

İçiyorum bırakmak zor o belki bırakır bir gün :(

sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
Kullanıcı avatarı
ib000

Mesaj gönderen ib000 »

sevgılı zabıtalar 2 kere ceza kestiiler onlar ceza kestikce daha cok iciyorumm ..o benim bi parcammm canım sigaramm
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

ib000 yazdı: ..o benim bi parcammm canım sigaramm
-1