SF'li ünlüler ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: SF'li ünlüler ?

Mesaj gönderen kaşif »

eski ve çok ünlü bir edebiyatçımızda sf varmış..bir ödül töreninde kendisine ödül verilecek..ödülü alabilmesi için konuşmacı kendisini çağırmış bizimki yüz kıpkırmızı bi halde gelmiş ve konuşmayıca küfürler ederek kaçmış gitmiş :) bunu sağlam bi kaynaktan okumuştum şu an ismini unuttum eski edebiyatçı yazarlarımızdan biriydi
Kullanıcı avatarı
impubes

Mesaj gönderen impubes »

Fernando Torres'in hep sf li olduğunu düşünmüşümdür. Gerçi bir sf li o Santiago Barnebau stadının atmosferini nasıl kaldırır orası da ayrı mesele tabi.. :D
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

aslında obir sf liden korkmak lazım ..okadar yeteneği potansiyeli isteği biriktir biriktir ..bir açıldımı bak ondan sonra noluyo..satadı değil dünyayı kaldırır evreni sallar valla :P :lol:
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

coen kardeşlerden ethan olanı sfli ye benziyor. geçen seneki oscarlarda ödül almak için abisiyle sahneye çıktığında konuşma zorluğu çekmişti ve toplam 2 cümle kurmuştu sadece...
Kullanıcı avatarı
VirusInMyHead

Mesaj gönderen VirusInMyHead »

Bana sorarsanız ünlü biri sf'li olamaz. Sonuçta ünlüler, acayip sosyal insanlar. Sadece oyuncular olabilir diye düşünüyorum çünkü bazı "gerçek hayatta çekingen" oyuncular kendilerini sadece kamra karşısında rahat hissettiklerini söylemişler. Yani rol yaptıkları-kendileri olmadıkları bir yerde.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

orhan pamuk bana sfli gibi geliyor. konuşmaları falan çok tutuk adamın, bir de bir kitabında gün içinde yaşadığı duygulardan bahseder. anksiyete gibi gelmişti, kendiminkine çok benzetmiştim. ama edebiyat onu iyi yapıyormuş, yazmak ya da okumak... beni de iyi yapıcak bişey olsa böyle kendimi üretici ve iyi hissedebileceğim...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

orhan pamuk sf, mf değil. olsa olsa hs olabilr ve ya fb..adam butün dünyanın gözü önünde canlı canlı ödülünü aldı. konuşmasınıda yaptı, paşalar gibi. buna ne demeli
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
Hekim Oğlu

Mesaj gönderen Hekim Oğlu »

Benim bildiğim Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz var bir röportajında okumuştum sahneye çıkarken gözlük takıyor göz göze gelmemek için insanlarla koyu oda :) ah be kardeşim benim hem içten söylüyor hemde bizden allahına kurban onun fazla ön planda olmayı sevmiyomuş o nedenle google aramasında 100 bin sonuc cıkıyor sosyal olsa bu 900 bin bile olur ..
çile

Mesaj gönderen çile »

uğur yücel,sanki gözlerinde kendimi yakalıyorum.
BEN IRMAK

mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

sfli ünlüler olmaz. sfyi aşmış ünlüler olur bence...
thealone

Re:

Mesaj gönderen thealone »

candy yazdı:nejat işler
makinaya çıktığında rahat edebilmek için biraz içki içmiş diye yerden yere vurdular adamı.
ben o programı izlemiştim içki içmemiş bi kere : )
sosyal fobili değil ama asosyal olabilir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

sıkıfobik yazdı:sfli ünlüler olmaz. sfyi aşmış ünlüler olur bence...
son günlerde sana katılan katılana. bende katılıyorum birebir:).
sf'li ünlenemez, yada ünlü olma sürecinde sf'yi aşar.. ücüncü bi seçenek yoktur..
..............Resim.................~~Resim
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

İleride Sos.fob.lu ünlülerden birisi olacağım diye düşünsem olur mu ?
var

Mesaj gönderen var »

ı, o ve u sf'li ünlülerdir. Başka bilmiyorum
canoo

Mesaj gönderen canoo »

ünlülerde olabilir olmayacak diye bişey yok amaher kızaran sf degildir insanları tanımadanda bilinmez bazı insanlar kızıncada kızarabiliyor yada birşeye tepki verdiginde olabilir bunlar dogal sf insan kendini biliyor bence dışardan bakıncada bir insana aaaa sen kızardaın sf lisin diyemessni kimsede kimsenin halinden anlamaz anlaşılması zor bir durum
sf ole beni kimse bilmiyor sf oldugumu onu anlayanlarda belki bunu yaşayanlardır başka kimse degil bende bilmiyorum bole bir rahatsızlıgım oldugunu sonradan ögrendim