Merhaba arkadaşlar

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
ikbal

Merhaba arkadaşlar

Mesaj gönderen ikbal »

Bu siteye yeni üye oldum. Sizlerdeki sf belirtilerini okuyunca benim de aynı illete sahip olduğumu anladım. :( Zaten umutsuzluk, çekingenlik, utangaçlık, rezil olma korkusu vardı ve bu durumdan çok rahatsız oluyordum. Ama bu durumun sosyal fobi isimli başlı başına büyük bi dert olduğunu bilmiyodum. Şu anda kpss ye hazırlanıyorum. İyi bi puan alabilirsem lise öğretmeni olacm. Ama bu durumda.... :(
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

Mesleğimi en iyi şekilde yapmak için çok çalışacğm şüphesiz ama sf yüzünden zor olacak. :?
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

hoşgeldin
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

Geçmiş olsun ve aramıza hoşgeldin. Eminim ki SF'yi yeneceksin.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

hosgeldin
Kullanıcı avatarı
Mercury

Mesaj gönderen Mercury »

Hoşgeldin ikbal umarım iyi bir puan alırsın :) sfyi'de kafana takma yeneceğine inan mücadeleyi bırakma güç içinde :D
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

Arkadaşlar, sizce sf nin kökü kazınabilir mi? Bence bazen bariz düzelmeler gösterse bile gün geliyor yine nüksediyor.Kendimden biliyorum. Olabildiğince sosyal ortamlara girmeye , derslerde fikirlerimi söylemeye ve arkadaşlarımla çok vakit geçirmeye çalışıyorum. Bazı arkadaşların dediği gibi korkularımdan kaçmıyorum, aksine üstüne gidiyorum. Ama bir süre sonra sanki bu kadar çaba harcayan ben değilmişim gibi herşeye sıfırdan başlıyorum. Aynı sıkılmalar, utangaçlıklar, yüz kızarmaları... :oops:
biyolog-kaan

evet malesef öyle oluyor

Mesaj gönderen biyolog-kaan »

evet çabalıyosun , mücadele ediyosun yol katediyosun fakat öle bi zamanda başa döndüğünü görüyosun. tekrar mücadeleye başlıyosun.....................................malesef böyle ama yaşam devam ediyor.mücadele tekrar başlıyor.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

bence sf tamamen yenilebilir ama doktora ve düzenli bi tedaviye gerek var.bide tabiki insanın umudunu yitirmemesine.

bende kpssye hazırlanıyom bende eğer kazanabilirsem ilköğretim öğretmeni olucam umarım kazanırız.Allah bize yardım etsin amin...
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

Beyazbulut demek sen de öğretmen adayısın. İnşallah başarabiliriz kpss'yi. Biz mesleğimiz gereği (inşallah seneye göreve başlayabilirsek) daha çok mücadele etmeliyiz sfyle. Çünkü öğretmenlik ve sf çok zıt şeyler. Hele benim branşım edebiyat. Nerede bir tören var , kültür sanat faaliyetleri, sempozyumlar vs. var hep edebiyatçıların üstüne atıyolarmış :? . Yani istemeksekte sosyal olmak zorundayız. Alışır mıyız dersin..
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

İnşallah sosyalliğe ve öğretmenliğe alışırız ve rahat bi şekilde yapabiliriz.ya zaten staja gittiğimde o kadarda gergin hissetmedim kendimi çünkü küçük küçük çocuklar yani.beni o kadarda germediler umarımda germezler ama çok konuşuyorladı :D

ayrıca benim duyduğumda törenlerde konuşmaları sosyalcilerin üstüne atıyolarmış özelliklede tarihi bigünse.bu arada ben sosyalciyimde.

insan istedikten sonra herşeyi yapar yeterki bi adım atsın...
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

[quote="Mercury"]Hoşgeldin ikbal umarım iyi bir puan alırsın :) sfyi'de kafana takma yeneceğine inan mücadeleyi bırakma güç içinde :D[/quote
+1(herzamanki şeyler)
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

Teşekkürler bilm-i yorum, sf kpss ye hazırlanmamı pek engellemiyor. Şanslıyım. Ama ileriye yönelik etkileyeceği kesin. Mücadele azmim var ama bazen yok oluyor :(
ikbal

Mesaj gönderen ikbal »

Teşekkürler bilm-i yorum, sf kpss ye hazırlanmamı pek engellemiyor. Şanslıyım. Ama ileriye yönelik etkileyeceği kesin. Mücadele azmim var ama bazen yok oluyor :(