sf li olmanın avantajları nedir

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
m*e*r*v*e

sf li olmanın avantajları nedir

Mesaj gönderen m*e*r*v*e »

sf liyiz ,sfliyiz diye hep kendimize kızıyoruz neden sürekli kendimizi şuçluyoruz belki de sf li olmanın bir anlamı vardır neden olmasın :?:
yüzümüz kızarıyor diye kendimizi suçluyoruz oysaki utnma kadar güzel bi duygu var mı ya
biraz ölçelim tartalım diyorum
sf lilerin çoğunun hayattaki yanlışları doğruları gördüğünü düşünüyorum
sf lilerin hayatı tanıyor ,kendilerini biliyor diye düşünüyorum
sfliler insanların yanlışlarını görebiliyor ve o yüzden insanların yanlışlarını çirkinliklerini görmemek için toplumdan kaçıyorlar
buna ne dersiniz peki
sfliler alçakgönüllü

hayat bize eğitti. yetiştirdi
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :arrow:
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

bravo bravo bravo,çok güzel bir konuya deyinmişsin,çoğu insanın hatalarını yakalıyoruz, ve sonra kimseyle oturmak istemiyoruz hatta görmek bile evet aynısı bendede var sf siz bir insan göremiyor insanların yanlışlarını ama biz sanki meleğiz bizim gözümüzden perde kalkmış onların gözünde perde var ama gerçektende bizlerin gördüklerini normal insanlar göremiyor,zaten bu hastalığın temellerinden biride bu normal insanların saatlerce veya günlerce düşünüp çözemedikleri insanları olayları benim,çözmem bir kaç saniyemi alıyor onun içinde sfli oluyorum zaten,
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

BATUHAN yazdı: normal insanların saatlerce veya günlerce düşünüp çözemedikleri insanları olayları benim,çözmem bir kaç saniyemi alıyor ,
çözmek bir işine yariyomu ?
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

evet işime yarıyor zaten bu dünyada böyle şeyleri çözebilecek beyin olcak o zaman yanlış insanlara selam bile vermezsin
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

sf li olmak işine yariyor ve bundan memnunsan burda işn ne ? ;)
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Sfnin bana en büyük getirisi farkındalık düzeyim aşırı derece yükseldi. Insan ve insan davranışlarını modellemeye başladım. Sf olmasaydı bunları düşünmeye ve yapmaya ihtiyacım olmazdı.
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

sf li olmaktan memnunum diye bir cümle yazdığımı göremedim ben uykudan yeni kalktın heralde
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

genellikle olumsuz olaylarda bile olumlu bir yön vardır...
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

tek yararı dışardan beni gören birinin ne hanımefendi kızmış demesi.bana göre bi faydası yok sadece bazen kim insanlarda iyi bir izlenim bırakıyorum.
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

BATUHAN yazdı: normal insanların saatlerce veya günlerce düşünüp çözemedikleri insanları olayları benim,çözmem bir kaç saniyemi alıyor ,
sana öyle geliyor..sf li olmayan,insan ilişkilerinde kaşarlanmış kişiler bu dediğinde senden çok daha iyiler!
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

bence hiçbir avantajı yok.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

belkide ben daha iyiyimdir neden diyeceksin çünkü hep yalnızız hep insanları takip ediyoruz çözüyoruz sorunlu insanları ee yaramaz insanları kişiliksiz insanları,hemen anlıyoruz vs ben inanmıyorum bizden daha iyi tanıyan olacağına,bu insanları.tabii çok kaşar insanlar zeki insanlar var ama çoğu insandanda daha iyiyizdir biz bu konularda
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Bu konuyla ilgili daha öncede bi başlık açılmıştı. SF bir hastalık. Utanmak değil sadece. Gereksiz yere utanmak sıkılmak ve gereksiz korkular duymaktır. Anksiyete ve hatta bende olduğu gibi bazen panik anksiyete yaşamaktır. Yani bunun olumlu bi tarafı olması söz konusu değil bence. Sanırım siz SFli değil sadece utangaç olabilirsiniz. Bunu bir değerlendirin. Yanlış anlamayın sakın amacım bilgiçlik taslamak değil. Utangaçlıkla SF çoğu zaman karıştırlır.
GaziErtugrul

Mesaj gönderen GaziErtugrul »

sunlight yazdı:Bu konuyla ilgili daha öncede bi başlık açılmıştı. SF bir hastalık. Utanmak değil sadece. Gereksiz yere utanmak sıkılmak ve gereksiz korkular duymaktır. Anksiyete ve hatta bende olduğu gibi bazen panik anksiyete yaşamaktır. Yani bunun olumlu bi tarafı olması söz konusu değil bence. Sanırım siz SFli değil sadece utangaç olabilirsiniz. Bunu bir değerlendirin. Yanlış anlamayın sakın amacım bilgiçlik taslamak değil. Utangaçlıkla SF çoğu zaman karıştırlır.
sunlight a katılıyorum sf ve utangaçlık tamemen farklıdır.utangaçlık kısmen de olsa bütün insanlarda bulunabilir ama sf öyle değil çünkü sf bir hastalık.bundan dolayı sfli olmanın bi artısı olduğunu düşünmüyorum.
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

yaşam enerjisinin az olması,çoğu durumda vazgeçmişlikten dolayı kaybedecek bişey olmaması.. idealinin olmaması, beklentisizken hayal kırklığı da yoktur!

olumlu görene tabi bunları :? bence züğürt tesellisi..