KARŞINDAKİNİ UTANDIR YÖNTEMİ

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
ozi

KARŞINDAKİNİ UTANDIR YÖNTEMİ

Mesaj gönderen ozi »

OTOBÜSTE YOLDA METRODA TOPLULUK İÇİNDE ÖNÜNÜZE BAKIP DURMAYIN OZAMAN ÜZERİNİZDE Bİ BASKI OLUŞUYO SİZE BAKILIYOMUŞ GİBİ SİZE BAKTIĞINI DÜŞÜNDÜYÜNÜZ İNSANLARA BAKIN SİZDE GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN BIRAKIN O KAÇIRSIN GÖZLERİNİ

BU SİZDEKİ SF ORANINI DĞŞÜRÜRKEN KARŞINIZDAKİNİNKİNİ ARTIRACAK
YANİ Bİ SF AKTARIMI OLCAK...

UTANDIĞINIZDA AKLINIZDA BENDE SF VAR DİE DÜŞÜNÜN RAHATLAYIN..
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

ben bi kere devamlı baktıydım. çocuk psiko çıktı. "Ne bakıyorsun" dedi. Ben de altta kalmamak için "sana ne" falan dediydim. Sonra bişey olmadı tabii. O olaydan sonra fazla uygulamıyorum bu olayı. Gereksiz birşey hem de. İnsanın gözüne sürekli bakmak karşıdakini rahatsız eder, doğru da olmaz.

Fikr-i nacizanem budur. [-X
sosyalfobi : geçici çekingen zar
ozi

Mesaj gönderen ozi »

dövcek gibi bakmıcan kızlarda dene sende sana bakana bak bakmayana bakma...
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

ozi haklısın.. bir çok kez tecrübe edindin bunu,biri bakınca gözlerimi kaçırmayarak bende onun gözlerinin içine baktım ve farkettim ki hemen gözlerini çevirdi.. bir çok kez oldu bu bence iyi bir noktaya değindin.

domates arkadaşım..sen baktığında biri ne bakıyorsun derse,'sen neden bakıyorsun' gibi sorular sor bence,hem altta kalmazsın hemde çok sert çıkmamış olursun :)
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

ßunu yapıyorum fırsat ßuldukca arada ßöyle öküzler cıksada guzel ßi yontem
hmmm gizemli...
casablanka

Mesaj gönderen casablanka »

ben de otobüs ya da metrobsü bekelrken aracın içindekilerle gözgöze ço kgelirim aslında bazen camdan kendime baktığımı sanırım sonra arkada insan olduğunun farkına varırım sonra da tabi başımı hemen solaa çeviririm içerdekiler niye dıaşrdakilere öyle bakar hiç anlamıyorum sonderece anlamsız uuzn uzun bakarlar
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

sf aktarımı hee guzelmiş :)
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

bir ara bana bakanlara ben de ters ters bakıyordum, onlar da bakışlarını çeviriyorlardı. sonra bir gün eski işyerimin oradayken bir müşteri öküz gibi gözlerini dikip baktı. ben de dik dik bakarak karşılık verdim ama benim de onu kestiğimi sandı herhalde ayı ve bakmayı kesmedi. ben de sert bir sesle ne oldu niye baktınız diye sordum. bir şey yok dedi bakışlarını kaçırdı.
En son cerulean tarafından 26 Eyl 2008, 23:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

kendim için istemeyeceğim bir şeyi karşımdakinede yapamam...
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
olunutkazan

Mesaj gönderen olunutkazan »

dikkat edin yanlız ne bakıyon deyip dayak atmasın malum öküz bol yan baktın diye adam öldürülen bi memlekette yaşıyoruz..
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

olunutkazan yazdı:dikkat edin yanlız ne bakıyon deyip dayak atmasın malum öküz bol yan baktın diye adam öldürülen bi memlekette yaşıyoruz..
doğru...
) O (
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

Ben bakıyorum o bakıyor.15 sn içinde kafamı çeviriyorum :oops:
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
ırmak

son

Mesaj gönderen ırmak »

enson böyle 3 5 saniyelik bakma sonucu çocuk istemeye gelmişti mersi ben almıyım bu çözü :oops: mü
Kullanıcı avatarı
SorMakiner

Re: son

Mesaj gönderen SorMakiner »

ırmak yazdı:enson böyle 3 5 saniyelik bakma sonucu çocuk istemeye gelmişti mersi ben almıyım bu çözü :oops: mü
OOOOoooooo yuh anasını!!! Millet 5 snlik bakışa istemeye geliyor, ben 2 senedir bakıyorum daha tek kelime konuşmadım.
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

ırmak sende kızlara bak dikkat et homoseksüel olmasınlar¿

Valla sorunlu acilen toparlanmalıyız yeni bir iş aşk bunlar için bize şans lazım!
hmmm gizemli...