bayram gezinmeleriniz

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
ırmak

bayram gezinmeleriniz

Mesaj gönderen ırmak »

nasıl gidiyo stres yenme yöntemleriniz neler
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

şimdilik evde ağırlıyoruz daha gezinmeye çıkmadık evde de rahatım hoşgeldiniz deyip hemen mutfaga bulaşığa kaçıyorum hiç bu kadar zevkli bulaşık yıkamamıştım.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

iyi taktik bende bulaşığa kaçsam çokmu garip kaçar :)
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

ben odadan çıkmıyorum,yok dedirtiyorum evde,hatta dün çok misafir vardı yok dedirttiğim için evde en az 3 saat çişimi tuttum az daha ağlayacaktım,neredeyse lavaboya gitmek için bile sfden izin isteyeceğiz,ama üzülünce iyi olmuyor ben sf ile eğlenmeyi gırgır yapmayı öğrendim artık.hatta çişimle bile konuştum şimdi misafirler gidecek biraz daha sabret diye bi duyan gören olsa vallahi deli derler bana allah korusun.
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Bizim eve gelen giden olmuyor. Biz genelde gidiyoruz misafirliğe. Fazla gerilmiyorum aslında. Misafirlikten dönüşte içimi bir huzur kaplıyor :D
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

deagolbrandybuck yazdı:iyi taktik bende bulaşığa kaçsam çokmu garip kaçar :)
Erkeklerin işi zor haklısınız üzgünüm ama bu yöntem sana göre değil deagol :)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
SERDAR POYRAZ

Mesaj gönderen SERDAR POYRAZ »

domates yazdı:Bizim eve gelen giden olmuyor. Biz genelde gidiyoruz misafirliğe. Fazla gerilmiyorum aslında. Misafirlikten dönüşte içimi bir huzur kaplıyor :D
aynen ya bende bayram gezmelerinde kendimi rahat hissediyorum mümkün oldugu kadar çok gezin nede olsa bayramda kısa oturulur tam kendinizi kötü hissetmeye başladıgınızda kalkıyorsunuz zaten ;) yaptıgınız sosyallik yanınıza kar kalıyor
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

bu sene ne bize gelen oldu ne biz bir yere gittik..aynı tas aynı hamam yani..
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

Boş bir tokalaşma sahte bir gülücük hepsi bu
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
Kullanıcı avatarı
sosyofobik

Mesaj gönderen sosyofobik »

bu sene en iyi bayramlardan birini geçirdim.

taktiği buldum artık. 1. ve 2. günleri sinemada veya dışarda geçiriyorum.
bu günlerde bizimkiler uzun akşam oturmalarına gidiyorlar tabi bundan yırtıyorum doğal olarak.
ben de artık bayramın 3. gününde kardeşimi alır arabayla 3...4 büyüğümüze gider yarım saat oturur çıkarım.

eğer kalabalık bir grup bize geliyorsa o akşam halı saha maçı veya arkadaşlarla gezinti ayarlarım gece 1 de eve gelirim herkez de çıkmış olur :D
ya da direk üniversiteden arkadaşın evinde kalırım.az işimi görmüyor kerata :D
Kullanıcı avatarı
VirusInMyHead

Re: bayram gezinmeleriniz

Mesaj gönderen VirusInMyHead »

ben ailemi olabildiğince geç evden çıkarmaya çalışıyorum bayram gezmelerine giderken. bizim tüm aile en büyüğün evinde (annemin anneannesi) toplanır her bayram ve inanılmaz kalabalığızdır. o nedenle hep geç götürmeye çalışırım ki gittiğimizde misafir az olsun. annemlere "assolistler hep geç gider" gibi saçma bir bahaneyle şakaya vurarak açıklayabiliyorum bunu.
esantiyon

Mesaj gönderen esantiyon »

Bu başlık bayagi olmuş acilali ama hazır bayram bitmişken hortlatmak istedim :D Ben bu bayram her bayram olduğu gibi yine ailemle akraba ziyaretindeydim. Takdir edersiniz ki sizler gibi ben de fazla hoşnut değildim bu gezintilerden. Çok da yakından tanınmayan insanların eli opulur, hal hatir sorulur(tabi ben sormam bana sorarlar genelde) okul bitti mi is buldun mu gibi laf olsun diye sorulan sorulara itinayla cevap verilir. Farkettigim bir şey var ki o da konuşacak konu bulamamam.Hayır konuşmak istesem de muhabbet uymuyo yaştan dolayı.Neyse ben de laf bana gelince konuştum çoğunlukla da lafa karışmadim.Son bu iki bayramdir is konusu da gündemde artık. Iş bulamamak bunu insanlara anlatmak gerçekten zor olmaya başladı. Ne yeni sosyal fobiliyim mi diyeceğim..Günümüzde artık girişken insanlar bile is bulamazken ben ne yapicam bilmiyorum.Mahalle baskısını üzerinde hissetmeye başladım.Neyse fobikler çok yazdım Allah sonumuzu iyi etsin ne diyeyim.
quiet

Mesaj gönderen quiet »

esantiyon yazdı:Bu başlık bayagi olmuş acilali ama hazır bayram bitmişken hortlatmak istedim :D Ben bu bayram her bayram olduğu gibi yine ailemle akraba ziyaretindeydim. Takdir edersiniz ki sizler gibi ben de fazla hoşnut değildim bu gezintilerden. Çok da yakından tanınmayan insanların eli opulur, hal hatir sorulur(tabi ben sormam bana sorarlar genelde) okul bitti mi is buldun mu gibi laf olsun diye sorulan sorulara itinayla cevap verilir. Farkettigim bir şey var ki o da konuşacak konu bulamamam.Hayır konuşmak istesem de muhabbet uymuyo yaştan dolayı.Neyse ben de laf bana gelince konuştum çoğunlukla da lafa karışmadim.Son bu iki bayramdir is konusu da gündemde artık. Iş bulamamak bunu insanlara anlatmak gerçekten zor olmaya başladı. Ne yeni sosyal fobiliyim mi diyeceğim..Günümüzde artık girişken insanlar bile is bulamazken ben ne yapicam bilmiyorum.Mahalle baskısını üzerinde hissetmeye başladım.Neyse fobikler çok yazdım Allah sonumuzu iyi etsin ne diyeyim.

Bende hemen hemen aynı şeyleri yaşadım bayramda.hatta daha kötü de denilebilir.cok yakın akrabalarımız artık bana soru bile sormuyorlar, yokmuşum gibi davrananlar var.bu o kadar üzüyor ki beni, onlar bilmiyor tabi sosyal fobimi, zannediyorlar ki keyfimden onlarla muhabbet etmiyorum..neyse ki bir kaç gün dayandım.İş bulma konusuda bence mesleğini seviyorsan, iyiysen alanında girişkenmişsin, çekingenmişsin farketmiyor.işini ne kadar iyi yapabiliyorsun ona bakıyorlar.mesleğini bilmiyorum ama, sürekli başvur görüşmelere git bence, bende o kadar cok görüşmelere gittim ki, biri oldu sonunda iş yerinde bende çekimserim, uzun uzun muhabbet edemiyorum insanlarla ama bu mesleğini yapmaya engel değil.Umarım en kısa zamanda iş bulursun.
esantiyon

Mesaj gönderen esantiyon »

quiet yazdı:
esantiyon yazdı:Bu başlık bayagi olmuş acilali ama hazır bayram bitmişken hortlatmak istedim :D Ben bu bayram her bayram olduğu gibi yine ailemle akraba ziyaretindeydim. Takdir edersiniz ki sizler gibi ben de fazla hoşnut değildim bu gezintilerden. Çok da yakından tanınmayan insanların eli opulur, hal hatir sorulur(tabi ben sormam bana sorarlar genelde) okul bitti mi is buldun mu gibi laf olsun diye sorulan sorulara itinayla cevap verilir. Farkettigim bir şey var ki o da konuşacak konu bulamamam.Hayır konuşmak istesem de muhabbet uymuyo yaştan dolayı.Neyse ben de laf bana gelince konuştum çoğunlukla da lafa karışmadim.Son bu iki bayramdir is konusu da gündemde artık. Iş bulamamak bunu insanlara anlatmak gerçekten zor olmaya başladı. Ne yeni sosyal fobiliyim mi diyeceğim..Günümüzde artık girişken insanlar bile is bulamazken ben ne yapicam bilmiyorum.Mahalle baskısını üzerinde hissetmeye başladım.Neyse fobikler çok yazdım Allah sonumuzu iyi etsin ne diyeyim.

Bende hemen hemen aynı şeyleri yaşadım bayramda.hatta daha kötü de denilebilir.cok yakın akrabalarımız artık bana soru bile sormuyorlar, yokmuşum gibi davrananlar var.bu o kadar üzüyor ki beni, onlar bilmiyor tabi sosyal fobimi, zannediyorlar ki keyfimden onlarla muhabbet etmiyorum..neyse ki bir kaç gün dayandım.İş bulma konusuda bence mesleğini seviyorsan, iyiysen alanında girişkenmişsin, çekingenmişsin farketmiyor.işini ne kadar iyi yapabiliyorsun ona bakıyorlar.mesleğini bilmiyorum ama, sürekli başvur görüşmelere git bence, bende o kadar cok görüşmelere gittim ki, biri oldu sonunda iş yerinde bende çekimserim, uzun uzun muhabbet edemiyorum insanlarla ama bu mesleğini yapmaya engel değil.Umarım en kısa zamanda iş bulursun.
Tavsiyelerin için çok sağol quite.Okudugum bolum maalesef meslek kazandıran bir bölüm değil, üniversitem iyiydi ama bölüm acikogretimin en çok tercih edilen dali desem anlarsın sanırım.Is konusunda da ayrica tebrik ederim. Onerilerini dikkate almaya calisicam.
violetanka

Re:

Mesaj gönderen violetanka »

athena yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:iyi taktik bende bulaşığa kaçsam çokmu garip kaçar :)
Erkeklerin işi zor haklısınız üzgünüm ama bu yöntem sana göre değil deagol :)
Cinsiyete göre rol belirleyen ve kendilerine uymadığı halde bunları normal kabullenen zihniyetten nefret ediyorum. :(