omegle.com

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
mazlum

omegle.com

Mesaj gönderen mazlum »

merhaba arkadaşlar

ne kadar uygulamaya girer bilemiyorum ama yine de yazmak istedim. ayrıca belirteyim internet ve sosyal ağların sosyal fobi üzerindeki etkisi ile ilgili yazılanları okudum.

şimdi bu omegle nedir onu biraz anlatayım. giriyosunuz, start chat diyorsunuz ve sizi rastgele biriyle eşleştiriyor ve başlıyorsunuz konuşmaya. ingilizceniz varsa çok daha güzel de oluyo. ama merak etmeyin ingilizce başlayıp türkçe devam ederseniz akşam saatlerinde bolca yurdum insanı da denk geliyo. şimdi zaten msn vs. kullanıyoruz bunun farkı ne demeyin. belli bir nick vs. olmadığı için kimse sizin için geçende xle konuştum biraz değişik vs. diyemiyor.

kendi tecrübelerimden bahsedecek olursam

3 kişiye direkt müstehcen bir cümleyle başladım ikisiyle çok uzun konuştum. biri kanadalı biri de isviçreli imiş söylediklerine göre. inanıp inanmamak sizin elinizde

bir kaç kişiyi birazcık kafaladım ve sonra türk çıktılar. konuştuk dertleştik. hoş oldu.

bi kişi bana ermeni olduğunu söyledi ve soykırımdan konuştuk daha sonra türk olduğunu türklerin ne cevap verdiğini merak ettiğini söyledi.

konumuza daha yakın bağlantısına gelecek olursam. chat yaparken karşındaki tek tuşla anında çıkabiliyor. yani seni sevmezse,konuşmak istemezse vs..
ilk başta benle konuşurken çıkanlardan dolayı acaba ne düşündü keşke demeseydim kaygısı vardı bende. ama sonra ben de gayet acımasızca konuşmayı sonlandıran insan oldum:)

ama baştan söyliyeyim, illa ki hoş sohbet olmayabiliyo. birazcık geyik arayanların yeri. eh kimlik belli olmayınca sapıklık yapan da yok değil. ama sizde onlara sapıklık yapabilirsiniz:)

he unutmadan ben bi kişiye de sosyal fobik olduğumdan bahsettim. karşımdakinin tepkisini merak ettim.

sanırım bu kadar açıklama yeter.
esen kalın
ırmak

Re: omegle.com

Mesaj gönderen ırmak »

ben merak ettim,bi baksak mı ne?
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

mazlum sen mahsunkulmusun

ırmak hocam girer girmez çıkacağına eminim:) foruma benzemez heralde
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

şu an başka şeylee dalmışım ,bakamadım henüz
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

bu ne kardeş,ingilizce,
yok ben italyancaya daha bi hakimimde ondan dediydim :D
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

girdim adam/kadın türkiye'li olduğumu anlayınca direk çıktı :D

ingilizce pratik için girilebilir. buna benzer bi siteye takılıoyrdum bi aralar. şimdi pek vakit bulamıyorum.

www.livemocha.com

5-6 dil için temel kurslar da var.
de te fabula narratur
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

türk olduğumu söylemem konuşmanın selameti açısından iyi olmuyor.

hmm nereliyim desem ki insanlar anında konuşmadan çıkmasın

ne kadar kötü bir şöhretimiz var internette [smilie=nea.gif]
mazlum

Mesaj gönderen mazlum »

kaşif yazdı:mazlum sen mahsunkulmusun

ırmak hocam girer girmez çıkacağına eminim:) foruma benzemez heralde
hayır değilim
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

hos fena deil ama her yer de oldugu gibi abazan takimi burayi da ele gecirmis :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
c_r

Mesaj gönderen c_r »

siteye baktım herkes konuşmak için kız arıyormuş gibi me geldi. türküm dediğim zaman direk disconnect oluyorlar ayrıca. böylece bi 20 kişiyle konuşmaya çalıştım. biraz zaman kaybı gibime geldi. ama livemocha.com u bi arkadaş tavsiye etmiş kesinlikle bende ediyorum. ingilizcenizi yada herhangi bir yabancı dilininizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle bi uğrayın derim.
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

türküm diyince direk çıkıyolar ya.. bu ne şöhret
We may have losed the battle, but not the war
Kullanıcı avatarı
hece

Mesaj gönderen hece »

livemochaya kayıt oldum. ama nasıl konuşacağımı bilmiyorum. kendi dilimde konuşan insanlarla da pek sohbet deneyimim yoktur. livemocha'yı deneyen var mı? varsa neye göre buldunuz ve nasıl konuştunuz?
düşünüyorum, o halde yokum
resimde yok
Kullanıcı avatarı
c_r

Mesaj gönderen c_r »

@hece

neye göre bulduk derken?? ingilizcen varsa direk istediğin biriyle profilinin üzerinde "chat" yazan yere basarak konuşma pencresi açabiliyorsun. yalnız konuşacağın kişiyi iyi seç çok kendini beğenmişler pek cevap vermiyor genelde chat requestlere..
xact

Mesaj gönderen xact »

Masturbasyon yapan adamlar, kadınlar çıkıyor bazen bu sitede aman dikkat edin.
bakankör

Mesaj gönderen bakankör »

South park gayet iyi özetlemiş :) https://youtu.be/DlLbtO0iVTg