Facebook Grubu

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
Kullanıcı avatarı
diafuryl

Facebook Grubu

Mesaj gönderen diafuryl »

Forum için Facebook grubu kurdum. Tabii ki gizli, yani sadece üyeler paylaşımları görebilir. İsim de diğer kişilerin sf'li olduğumuzu anlamaması içün başka birşey. Ne olsun diye düşündüm, "S.F.K."'da karar kıldık. Ekleyin. İsterseniz tabi.

http://www.facebook.com/groups/329827203709984/
Barsak antiseptiği.
Kullanıcı avatarı
dreams

Re: Facebook Grubu

Mesaj gönderen dreams »

Zaten bir grup vardı sf için kurulan. Ama olsun fazla sf grubu göz çıkarmaz. Hayırlı uğurlu olsun :)
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Böyle bir gruba üye olunur mu, direk ortaya çıkar,çok korkunç:)
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

5 üyesi var; azmış 120 kişilik üyesi olan grup da var Psik. Ahmet Koyuncunun ama ayrıldım ordan çünkü bazı arkadaşların dediği gibi üye olmayanlar da görebiliyorlar Bunu kendim denedim; oluyor Gene de Koyuncu'nun grubu merak edenler UTANGAÇLIK ÇEKİNGENLİK VE SOSYAL FOBİ facebookta kişi arama kısmına mavili kelimeleri yazın. Karşınıza nur yüzlü bi vesikalık foto çıkacak Başarılar !
Kullanıcı avatarı
diafuryl

fobikisosyal yazdı:Böyle bir gruba üye olunur mu, direk ortaya çıkar,çok korkunç:)

Grubun ismini işte bu yüzden kısaltmalı seçmiştik, yani 'direk ortaya çıkmaz'.
Barsak antiseptiği.
var

Mesaj gönderen var »

Ne bu sallasan SF grubuna çarpıyor. SF Radyo vardı bir ara, silinmediyse onu da tavsiye ederim. Bu arada "utangaçlık çekingenlik flan filan" grubuna üye olmayı ve yorum yazmayı düşünenlere bir hatırlatma yapalım, sonra pişti olmayın; o grup herkese açıktır. Herhangi bir içeriği beğen'diğinizde veya yorum yaptığınızda şipşak profilinize yansır.
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

diafuryl yazdı:
fobikisosyal yazdı:Böyle bir gruba üye olunur mu, direk ortaya çıkar,çok korkunç:)

Grubun ismini işte bu yüzden kısaltmalı seçmiştik, yani 'direk ortaya çıkmaz'.
Direk ya da dolaylı fark etmez, risk almaya değmez, ayrıca burası var işte, bu kadar dağılmanın anlamı yok.
Kullanıcı avatarı
diafuryl

Peki :/ Siliyorum grubu madem :/
Barsak antiseptiği.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

birde msn grup var güzel bi yer ehu-zaaarr adında bi yer..adresi atayım bi ara.. içeriğinde sf'liler mevcut..
..............Resim.................~~Resim