Yüzme kursu

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
vysl

Yüzme kursu

Mesaj gönderen vysl »

Yüzmek iyi fikir yaklaşık bir aydan beri yüzme kursuna gidiyorum ve insanı rahatlatan kendine güven hissi veriyor. Sadece yüzme hocasının karakteri vs. ilgilenmeyeceksiniz sadece size anlattıklarını öğrenin. Ya da bir müzik aleti çalmayı deneyin
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Yüzme kursu

Mesaj gönderen mahsunkul »

bende yüzmeye gidiyorum, sf'yle pek bi alaka olmasada stres için birebir. gerçi anksiyete olunca insanın yüzeside gelmiyor.. bu yüzden ilaçlarımı spordan önce alıyorum... bütün vücudu çalıştıran, şahsım adına ruhumuda dinlendiren güzel bi spor, tavsiye ederim..
..............Resim.................~~Resim
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

yüzme güzel evet.istanbulda yüzülecek uygun yerler benim bildiğim belediyeni yerleri var.Ama oda 110/120 ytl galiba yapmış aylık.Kamu çalışanlarına indirimden dolayı baya bir kalabalık oluyodu.Şimdi gidemiyorum.
okan77

Mesaj gönderen okan77 »

istanbul büyükşehir belediyesinin muhtelif yerlerinde var.biraz kalabalık oluyordu ben gittiğimde.Kayıt olmaklada çok zorlanmıyorsun tahlili oradada yapıyorlar.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

ultrasjugger yazdı:Hangi spor tesislerine gidiyorsunuz?
radison blue otele gidiyorum.. ayranım yok içmeye atla giderim çeşmeye hesabı:
..............Resim.................~~Resim
beter

Mesaj gönderen beter »

Yüzmek iyidir.Fırsat bulursam ben de gideceğim kursa.Çalıştığım yerde iyi bir havuz var ama olimpiyatları izleyince öğrenmem gereken stiller olduğuna kanaat getirdim.Suyun içinde kopmak ayrı bir duygu bu arada.