NE TÜR BİR UYGULAMA!?

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

deagolbrandybuck yazdı:yaa benden bahsediyor adam hemen ikinizde üstünüze alınmıssınız :))
:D :D :D
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

:?:
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
sefa_kilic19

hala oralardamısnız?

Mesaj gönderen sefa_kilic19 »

bu sorunun tarihine baktımda üstünden baya bir zaman geçmiş.bende biraz geç oldu ama yanıtlayayım.ben ise bu sene sf liler için çok zor olan bişiyi başardım.hiç tanımadığım bir kızla konuştum.arkadaşlık teklif ettim.kabul etmedi ama olsun benim için bir dönüm noktasıydı.demekki isteyince oluyormuş dimi cevap yazarsanız sevinirim...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Cesaretinden ötürü tebrikler.. ;)
Kullanıcı avatarı
kuduzordek

Mesaj gönderen kuduzordek »

HİÇ BİRŞEY YAPMADI M
Kullanıcı avatarı
ruhi

Mesaj gönderen ruhi »

ben paxil kullanıyorum arkadaşlar ama alkolden de vazzgeçemiyorum.gerçekten tedavi olmayı çok istiyorum ama hastalığımı bana yapılan bi haksızlık olarak gördüğüm için sadece isyan ediyorum,başka da bişey yapmıyorum ha bi de içiyorum ki bu beni daha da kötüye götürüyo biliyorum,sf li olmayı güzel bişey gibi göstermeye çalışan arkadaşlarla karşılaştım.yazık diyorum onlara da insanın kendini kandırması kadar kolay bişey yok.zaten sürekli
hayal dünyasında yaşamıyomuşuz gibi bi de bunu gerçek hayat için bi avantaj olarak göstermek bi dine inanmak gibi birşey.neyse özetle ben bu dertten kurtulmak istiyorum ve benim gibi bu sfyi bi hastalık olarak gören ve yenmek isteyen hatta yenen arkadaşlardan yardım bekliyorum.umarım hepimiz kurtuluruz bu dertten hatta sfyi seven arkadaşlarda kurtulsun bu dertten..yine yazcam.şimdiden saolun..
yalnızlık cinayettir
sevişirken kramp girmesidir,ölürken birdenbire
sıçramaktır başka bir zamana,kadeh tutarken
elinin titremesidir,sesinin duyulmasıdır susarken
karnına saplanan bıçağı sevmektir yalnızlık cinayettir....altay öktem
Kullanıcı avatarı
nanotime

Mesaj gönderen nanotime »

tanımadığım insanlara gidip yol,saat ve benzeri şeyler sormaya başladım.Banka ve benzeri resmi kurumlara gidip işlem yapıyorum,arkadaş ortamını genişletip herkes içinde konuşmaya başladım başkalarının sözünü kesmeye ve komik olmayan espiriler yapmaya başladım.Biraz da olsa faydası oluyor
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

nanotime yazdı:başkalarının sözünü kesmeye
Diğer yazdıkların güzel ama bu iyi bir şey değil.